Sararmış Telefon Kılıfı Nasıl Temizlenir – Video Anlatım

Sararmış telefon kılıfı nasıl temizlenir ve Asperox ile telefon kılıfı temizleme yapılır mı, bilgilendiriyoruz. Sararan silikon kılıf nasıl beyazlatılır, gelin birlikte inceleyelim.

Sararmış telefon kılıfı nasıl temizlenir sorusu kılıfını temizlemek isteyen birçok kişinin cevap aradığı sorulardandır. Telefon kılıfları hangi renkte olursa olsun belirli bir süre sonrasında sarımsı bir renk alarak görsel olarak hoş olmayan bir tablo ortaya çıkarmaktadır. Kişilerin telefon kılıflarını temizlemek için evde uygulayacağı birtakım basit yöntemler ile bu sorunu ortadan kaldırmaları mümkündür.

  • Sararmış telefon kılıfını temizlemek isteyen kişilerin kılıflarını temiz bir kap içerisinde sirkeli suda bekletmeleri sonucunda kılıflarının eski haline dönmelerini sağlayacaktırlar.
  • Sirkeli su kadar etkili olan özellikli silikon kılıflarda beyazlamayı sağlayan deterjan ve sıcak su da oldukça etkili bir yöntemdir.
  • Kişilerin kılıflarını bulaşık yıkar gibi deterjan ve sıcak suyla yıkamaları sonucunda kirler kolayca sökülerek atılacaktır.

Sararan Silikon Kılıf Nasıl Beyazlatılır

Sararan Silikon Kılıf Nasıl Beyazlatılır

Sararan silikon kılıf nasıl beyazlatılır, sorusuna cevap olarak en etkili yöntemin sirkeli suda bekletme olduğunu söylemek gerekmektedir. Şeffaf kılıflar diğer kılıflara kıyasla daha hızlı sararak daha zor temizlenen kılıflardır. Şeffaf kılıfları temizlemek için sirkeli su yöntemi ile birlikte karbonat ve sıcak suyun karışımında kılıflarını bekleterek beyazlamasını sağlayacaklardır. Tüm bu yöntemleri uyguladıktan sonra kılıflardaki sarı lekeler yerini şeffaflığa bırakacak ve görsel zevk için tatmin edici sonuçlar doğuracaktır.


Daha fazla ilgili içerik;


Telefon Kılıfı Soyulması

Telefon kılıfı soyulması birçok kişinin yaşadığı rahatsız edici bir durumdur. Belirli sebeplere bağlı olarak gerçekleşen bu sorun genellikle telefonun yere düşmesi ya da güneş ışığından zarar görmesi gibi temel nedenlere bağlı olarak gerçekleşmektedir. Kişilerin bu sorunun önüne geçmesi için özellikle telefonunu düşürmeden kullanmaları ve güneşte kullanmamaya özen göstermeleri gerekmektedir.

Sararmış Telefon Kılıfı Çamaşır Suyu

Sararmış telefon kılıfı çamaşır suyu ile nasıl temizlenir, sorusu birçok kişinin cevap aradığı ve tabletlerinde ve telefonlarında kullandıkları kılıfın daha şık görünmesini sağlamak için yöntemler denediği sorulardandır. Tablet kılıfını da telefon kılıfı gibi sirkeli su, karbonatlı su ya da bulaşık deterjanı gibi yöntemler ile temizleyebilirler. Tüm bu yöntemleri dikkatli bir şekilde uygulayan kişilerin sararmış ya da renk değiştirmiş kılıflarını eski haline getirmeleri ya da daha temiz hale getirmeleri mümkün olacaktır.

Blas S.

ali.saroglu@bedavainternet.com.tr

‎️‍🔥