Shiba Coin Merakla Beklenen Haberini Açıkladı!

Shiba platformu, her geçen gün daha fazla büyüyerek, topluluğuna daha fazla katkı sağlıyor. Yaptığı yeni projelerle ilgili gelişmeleri kendi web sitesinden paylaşan Shiba Inu, son olarak savunma sistemini güçlendirdiğini açıkladı. Bununla birlikte DAO ve eğitim alanında da kullanıcılarına daha iyi hizmet vermek amacıyla yeni projeler geliştirdi. İşte Shiba coin geleceği savuma sistemi ve diğer yeniliklerin detayları…

Shiba Coin Savunma Ekibi Hizmete Açıldı

Shiba platformu, Shibaswap kullanımıyla ilgili katılımcılarına yardımcı olmak, onların likidite havuzlarının nasıl çalıştığını anlamalarını sağlamak ve üyelerin dolandırıcılıkları bildirmelerini sağlamak amacıyla savunma ekibi oluşturdu. Savuma ekibi ekosistemi güçlendirmek ve ihtiyacı olan herkes için her konuda destek sağlamak amacıyla bir araya getirilmiş bir ekiptir. Bu ekibin görevlerini şöyle açıklayabiliriz;

  • Savunma ekibi Shiba coin hakkında yapılan yalan yanlış yorumları ve gerçekle ilgisi olmayan haberleri geçersiz kılmakla görevlidir.
  • Ekosistem için netlik ve şeffaflık sağlar.
  • Yalnızca Shibaswap’ın güveliğinde değil, bir bütün olarak tüm ekosistemi anlamaya yardımcı olma görevindedir.
  • Platforma dahil olan tüm jetonlar incelenir ancak tüm kriterler karşılanmadığı sürece bu jetonlarla işlem yapılmaz.
  • Platforma gelen projeleri, ortaklarını, iş birliklerini ve çok daha fazlasını araştırmakla görevlidir. Bunu yaparken Guardian cüzdanına danışılır.
  • Savunma ekibi tarafından Sniff Skoru oluşturulur ve yeni projeler bu skora göre kullanıma açılır.
Shiba coin savunma ekibi hizmete açıldı

Shiba Coin Risk Eğitim Kaynakları Nasıl İşliyor?

Platformda bulunan Sniff Skoru, yatırımlarla ilgili kullanıcıların daha net karar vermesini sağlamak için oluşturulmuştur. Bu skor, jetonlar hakkındaki kriterlerin sağlanıp sağlanmamasına göre yüksek ya da düşük olabilir. Kullanıcılar, bu skora göre projeleri inceleme ve yatırım kararı alma imkânına sahiptir.

Shiba Coin Savuma Ekibi Wiki Özelliği Devreye Giriyor

Savunma ekibi tarafından güncel olarak bilgi paylaşımı yapacak olan Wiki platformu da geliştirilmiştir. Shiba Coin hakkında eğitim vermek, duyurular yapmak, bu duyuruları güncellemek, bölümleri konulara göre sıralamak, kullanıcıların gezinmesini ve bilgileri bulmalarını daha kolay hale getirmek gibi işlevler, Wiki bölümünde gerçekleşecek.

Shiba Coin Yakımı

Platformda bulunan geliştirici ekip tarafından Shiba Coin yakımı için Burn Portalı aracılığı ile çalışmalar yapılıyor. Ancak bu çalışmaların ne zaman yapılacağı ile ilgili ayrıntı verilmez. Şimdi ise yakım işlemleri için testler başlatılmıştır. Bu testler sayesinde yakım işlemi için her zaman yeni seçenekler keşfedilir. Ekosistemin büyümesi için düzenli ve istikrarlı olarak token yakımı yapılacaktır.

Shiba Coin Gücünü Arttıran Leash ve Bone Jetonları

Shiba Coin savunma ekibi, ekosistemde olan diğer jetonları da desteklemek için çalışmalar yapıyor. Leash ve Bone adında olan bu jetonlar, ekosistemin gelişmişliğini ve yönetişimi sağlamak amacıyla hizmet verir. Savunma ekibi ise bu jetonların nasıl görev yaptığıyla ilgili kullanıcılarına detaylı bilgilendirme yapmakla görevlidir. Bu sayede ekosistemin nasıl çalıştığı ve jetonların nasıl kullanılması gerekliği konusunda, savunma ekibinden her zaman destek alınabilir.

Shiba Coin Yeni Proje ile Piyasadaki Yerini Sağlamlaştırıyor!

Shiba Yükselir Mi 2022 – Shiba Coin Metaverse Yorumları

Shiba Coin Geleceği 2022, 2023, 2024 ve 2025 – Shiba Coin Yorumları

Shiba Coin Yakımı Ne Zaman 2022

Shiba Coin Geleceği 2022 – Shiba Coin Projesi (MART)

Blas S.

ali.saroglu@bedavainternet.com.tr

‎️‍🔥