Telegram Oturum Kapatınca Ne Olur – Oturum Kapatma Nedir?

Telegram oturum kapatınca ne olur hakkında detaylı bilgilendiriyoruz. Telegram hesap silme kodu gelmiyor işte detaylar.

Telegram oturum kapatınca ne olur, Telegram uygulaması sohbet etmenizi ve birçok değişik çıkartma kullanarak insanlarla iletişimi sağlar. Whatsapp’ın gizlilik sözleşmesinden dolayı birçok insan konuşma uygulamarın dan bir olan Telegram ı tercih etmeye başladı. Whatsapp uygulamasında herhangi bir şekilde oturumu kapatmanıza izin vermez. Ya hesabınızı silersiniz ya da uygulamayı kaldırırsınız. Telegram da durum farklıdır. Telegram da oturumunuzu kapatabilir daha sonra geri açabilirsiniz. Oturumu kapatmanız için öncelikle şu yolları takip etmeniz gerekmektedir.

  • İlk olarak Telegram uygulamasını açınız.
  • Sol üstte bulunan üç çizgiye tıklayarak, Ayarlar’a gelerek Ayarlar seçeneğine tıklayınız.
  • Daha sonra üstte bulunan gizlilik ve güvenlik seçeneğine tıklayınız.
  • Alt kısımda bulunan uzaktaysa hesabımı sil seçeneğine tıklayarak oturumunuzu kapatabilirsiniz.

Dilerseniz Telegram uygulamasını belli bir süre belirterek kapatabilirsiniz. Ve bu süre sonunda Telegram uygulamasına giriş yapmadığınız zaman hesabınız kalıcı olarak silinecektir. En geç 1 seneye kadar uygulamaya girmezseniz hesabınız silinmiş olur.

Telegram Hesap Silme Kodu Gelmiyor

Telegram hesap silme kodu gelmiyor, Telegram hesabınızı silerken telefon numaranıza kod gelmesi gerekmektedir. Bu kod ile giriş yapmazsanız maalesef hesap silinmez. Bazen sms gelir fakat bildirime düşmeyebilir kontrol etmekte fayda var. Telefonunuzu yeniden başlatma işleminden sonra bu hata düzelmektedir. Ya da sim kartı değişikliği yaptıysanız operatörden kaynaklı bir sıkıntı olmuş olabilir bunun için net bir hata bulunmamaktadır.

  • Sizin yapabileceğiniz en mantıklı seçenek https://telegram.org/support?setln=tr linkine tıklayarak sorununuzu bildirebilirsiniz. Kısa süre sonunda probleminiz çözülecektir. Sorununuzu detaylı bir şekilde tanımlamanız ve bilgilerinizi doğru bir şekilde girdiğinizden emin olun.
Telegram Hesabımı ve Yöneticisi Olduğum İçerikleri Sil
Telegram Hesabımı ve Yöneticisi Olduğum İçerikleri Sil

Telegram Hesabımı ve Yöneticisi Olduğum İçerikleri Sil

Telegram hesabımı ve yöneticisi olduğum içerikleri sil, 2013 yılında kullanıma giren Telegram uygulaması çok fazla tercih edilmeye başlanmıştı. Bu son zamanlarda çoğu kullanıcı artık Telegram hesaplarını kapatmaya veya silmeye başladılar. Hesabınızı ve yöneticisi olduğunuz içerikleri silmek istiyorsanız hesabı silme işlemini yapmanız gerekmektedir. Gelin beraber hesabınızı nasıl sileceğinize bakalım.      

  • Telegram uygulamasını açınız. Daha sonra üstte bulunan üç çizgiye basınız. Ardından Ayarlar seçeneğine basmanız gerekmektedir. Ayarlar kısmı ekrana geldikten sonra altta bulunan Gizlilik ve Güvenlik seçeneğine tıklayınız. Orada bulunan hesabımı sil kısmına tıklayarak en erken 1 ay içerisinde giriş yapmazsanız otomatik olarak hesabınız silinecektir.
  • Bilgisayar üzerinden hesap silmek istiyorsanız ilk olarak https://my.telegram.org/auth?to=deactivate linkine tıklayınız daha sonra telefon numaranızı yazın. Telefonunuza gelen güvenlik kodunu giriniz. Daha sonra uygulamaya giriş yaptıktan sonra hesap kapatma sayfasına geçiş yapıyorsunuz. Hesap silme nedeninizi yazarak direk hesabınızı silebilirsiniz.

Telegram Hesabı Nasıl Silinir

Telegramda Durum Nasıl Paylaşılır

Telegram Çoklu Görüntülü Arama Nasıl Yapılır

Telegram Yakındaki Kişileri Bul

googlehaberler