Telegram yakındaki kişileri bulma özelliği bulunmaktadır. Bu özellik ile çevrenizde size yakın kullanıcılar listelenmektedir. Kullanıcılar arasında tanıdığınız veya tanışmak için mesaj atmanız gerekenlerin bulunması durumunda karşı tarafında kabul etmesi ile birlikte sohbet edebilirsiniz. Özellik oldukça kolay bir şekilde kullanılmaktadır.

Konser alanında veya stadyumda yakınınızda bulunan bir kişi iye sohbet etmek istediğiniz zaman bu özellik ile birlikte rahat bir şekilde sohbet edebilirsiniz. Böylece uzun bir süre bu kişinin iletişim bilgilerine ulaşmak zorunda kalmazsınız. Karşı tarafında sizinle sohbet etmeyi kabul etmesi durumunda uzun süreli keyifli sohbetler edebilirsiniz. Ayrıca bu kişinin telefon numarasını almadan rehberinize kayıt edebilirsiniz.

Telegram Yakındaki Kişileri Bulmuyor

Telegram Yakındaki Kişileri Bul

Peki, Telegram yakındaki kişileri bulmuyor, bunun için nelerin yapılması gerekmektedir? Hangi adımlar atılmalıdır?

  • Telegram son sürümü yüklemeniz gerekmektedir
  • GPS mutlak suretle açık olmalıdır
  • İnternet açık konumda bulunmalıdır
  • Kişiler kısmına giriş yapmalısınız
  • Yakınındaki kişileri ekle bölümüne giriş yapılmalıdır

Bu şekilde etrafınızda bulunan kişilerle sohbet etmeniz gerekmektedir. Fakat sohbet etmek istediğiniz kişide de bu özelliğini açık durumda olması şartı bulunmaktadır. Açık olmaması durumunda bu kişiyi görmeniz mümkün olmayacaktır.


Daha fazla ilgili içerik;


Telegram Yakındaki Kişileri Bul Kapatma

Telegram Yakındaki Kişileri Bul

Telegram yakındaki kişileri bul kapatma, çoğu zaman oldukça güzel iletişimlere vesile olan Telegram yakındaki kişileri bul nasıl kapatılır, kapatılma işlemi de tıpkı açma işleminde olduğu gibi basit bazı adımlarla atılmaktadır. Uygulamanın ayarlar kısmından bu özellik basit bir şekilde kapatılabilir. Ayrıca GPS kapalı olması durumunda size her hangi bir kişinin ulaşması mümkün olmayacaktır.

Uygulamanın kullanımı ile ilgili yaşanabilecek olan tek sorun Telegram kullanıcı sayısının halen ülkemizde çok fazla olmamasıdır. Bu sebeple görüşmek istediğiniz kişide telegram kullanmalı ve bu özellik kendisinde de açık pozisyona olmalıdır. Bu şartlar ile birlikte görüşme gerçekleşebilir.


Daha fazla ilgili içerik;

Telegram yakındaki kişiler nerede?

Telegram uygulamasını açın.
Kişiler sekmesine dokunun.
Yakındaki Kişiler bölümüne dokunun.

Telegram yakındaki kişiler nasıl açılır?

Telegram uygulamasını açın.
Kişiler sekmesine dokunun.
Yakındaki Kişiler bölümüne dokunun.
Beni Görünür Yap seçeneğine dokunun.

Telegram yakındaki kişileri neden bulamıyorum?

Yakındaki kişiler özelliğini açmamış olabilirsiniz
Telefonunuzun konum özelliğini açmamış olabilirsiniz
Yakınızda başka Telegram kullanıcısı olmayabilir.

Telegramda konum görünür mü?

Telegram’da konumunuz, sadece yakındaki kişiler özelliğini açmış olan diğer Telegram kullanıcıları tarafından görülebilir. Bu özelliği açmak için yukarıdaki adımları takip edebilirsiniz.