Telegram’da durum nasıl paylaşılır ve Telegram’da profilime bakanları nasıl görebilirim, bilgilendiriyoruz. Telegram durum paylaşma var mı, birlikte inceleyelim.

Telegram’da durum nasıl paylaşılır, teknolojinin gelişmesi hayatımıza anlık mesajlaşma mobil uygulamalarını da beraberinde getirdi. Bu mobil uygulamalardan en çok kullanılan anlık mesajlaşma uygulaması Whatsapp’tır.  Whatsapp’ın kullanıcılarını kızdıran gizlilik kararı birçok kullanıcıyı diğer bir anlık mesajlaşma mobil uygulaması Telegram’a yöneltti.

Hal böyle olunca kullanıcılar Telegramın özelliklerini araştırmaya başladı. En çok araştırılan özelliklerden biri de Telegramda durum nasıl paylaşılır, konusudur. Sizler için konu hakkındaki bilgileri sizler için araştırdık. Yazımızda konu ile ilgili detayları bulabilirsiniz.

Telegram Durum Paylaşma Var mı

Telegram Durum Paylaşma Var mı

Telegram durum paylaşma var mı, Whatsapp’ın gizlilik uygulama politikası kullanıcıları bir hayli kızdırınca kullanıcılar diğer seçeneklere yönelmeyi tercih etti. Telegram da buna bağlı olarak kullanıcı sayısını arttırdı ve doğal olarak kullanıcılarda Telegram uygulamasının özelliklerini araştırmaya başladı. En çok merak edilen konu ise Telegram durum paylaşma var mı, sorusudur. Kullanıcılar en çok bu sorunun yanıtını bulmaya çalışmaktadır. Telegram uygulaması 2013 yılında hizmete girmiş ve o bu tarih itibariyle varlığını gelişerek sürdürmektedir.


Daha fazla ilgili içerik;


Telegram Durum Paylaşma Nasıl Yapılır?

Telegram Durum Paylaşma Nasıl Yapılır?

 Telegram, Whatsapp’ın uygulayacağını duyurduğu gizlilik politikası nedeniyle kullanıcı sayısını arttırmış ve Whatsapp’a tepki gösteren kullanıcıların tercih ettiği anlık mesajlaşma mobil uygulamalarından biridir.  Kullanıcıların en çok merak ettiği Whatsapp’ta sıklıkla kullandığı durum güncellemesidir. Kullanıcıların en çok araştırdığı konu ise Telegram durum paylaşımı nasıl yapılır, konusudur.

Maalesef kötü haber şu ki Telegramda henüz story yani durum paylaşımı yapma özelliği bulunmamaktadır. Henüz 2013 yılında hizmete girmiş olan mobil uygulama o günden bu yana kendisin geliştirmeye devam ediyor. Son yılların sosyal medya ve haberleşme yazılımlarında 24 saat içinde kendisini silen paylaşımlar yapma özelliği şimdilik Telegramda bulunmasa da ileriki dönemler de bulunmayacağı anlamına gelmiyor. Telegram mobil uygulaması özelliklerini geliştirmeye devam ediyor.

1 Comment

  1. Telegram üzerinden kanalım var. Bunn için her gün durum paylaşımı yapıyorum. Coin haberlerini takip etmek istiyorsanız her zaman bekleriz kanala.