Toplam Emir Tutarı 10 Seviyesinden Yüksek Olmalıdır Çözümü

Toplam emir tutarı 10 seviyesinden yüksek olmalıdır çözümü hakkında detaylı bilgilendiriyoruz. Toplam sırada daha küçük olamaz Binance işte detaylar.

Toplam emir tutarı 10 seviyesinden yüksek olmalıdır çözümü nedir, Binance’de bu sorun nasıl çözülür gibi soruların yanıtları sıklıkla araştırılıyor. Binance farklı parite işlemleri için alım-satım kuralları sunuyor. Bu parite kuralarına minimum emir tutarları da dahildir. Paritelerin genelinde minimum emir işlem tutarı 10 olarak yansıyor.

Yani eğer paritelerde emir işlemi yapacaksanız tutarın 10’dan daha küçük olmaması gerekiyor. Eğer emir sayfasında 10’dan daha küçük bir rakam girerek emir vermeye çalışırsanız ‘’Toplam emir tutarı 10 seviyesinden yüksek olmalıdır’’ uyasını ekrana yansır. Bu durumda yapmanız gereken ilk şey işlem tutarını kurallara göre düzenlemenizdir. Bu noktada atmanız gereken adımları;

  • Binance uygulaması içerisinden işlem yapmak istediğiniz pariteyi seçin.
  • Ardından o paritenin işlem sayfasında yer alan işlem alt ve üst limitlerini inceleyerek işlemlerinizi bu tutarlara göre yapın.
  • Eğer ekranda belirtilen tutarlardan daha az ya da daha çok rakamlar girerek işlem yapmaya çalışırsanız hata almaya devam edersiniz.

Binance Gate. io Transfer USDT

Toplam Sırada Daha Küçük Olamaz Binance

Toplam sırada daha küçük olamaz Binance uygulamasında karşılaşabileceğiniz hatalar arasında yer alıyor. Dünyanın en çok kullanılan kripto para borsası Binance’de alım-satım işlemleri için belirli kurallar bulunuyor. Bu kurallarım başında ise alım-satım alt ve üst limitleri yer alıyor. Borsada her alan her parite(eşler) için;

  • Minimum alım-satım miktarı
  • Minimum miktar artışı
  • Minimum fiyat hareketi
  • Minimum emir büyüklüğü
  • Maksimum piyasa emri miktarı değişkenlik gösterir.

Binance üzerinden herhangi bir parite için alım-satım işlemi yaparken yukarıda yer verdiğimiz kurallardan en az birini ihlal etmeniz halinde ekranda çeşitli hatalar alırsınız. Toplam sırada küçük olamaz hatası alamamak için herhangi bir parite için işlem yapmadan evvel https://www.binance.com/tr/trade-rule adresi üzerinden Binance Alım-Satım Kuralları detaylarına göz atabilirsiniz.

Binance Toplam Emir Tutarı 0.05 Rakamından Büyük Olmalıdır

Binance toplam emir tutarı 0.05 rakamından büyük olmalıdır uyarısı herhangi bir parite için alım-satım kurallarına uygun işlem yapmadığınızda karşınıza çıkar. Örneğin BTC/TRY için işlem yapacaksanız BTC/TRY paritesinin alım satım kurallarına uygun işlem yapmanız gerekiyor. Örnek vermek gerekirse BTC/TRY paritesi için minimum emir işlem tutarı 10 TRY’dir. Yani Virgülden sonra 5 haneli rakam üzerinden işlem görür. Bu durumda alım-satım değerlerinin altında ya da üzerinden işlem yapmaya çalışırsanız çeşitli limit hataları alırsınız.

Toplam emir tutarı 10 seviyesinden yüksek olmalıdır çözümü
Toplam sırada daha küçük olamaz ne demek

Toplam Sırada Daha Küçük Olamaz Ne Demek

Toplam sırada daha küçük değer olamaz ne demek: Binance borsasında yer alan her parite-kripto para için çeşitli alım-satım alt ve üst limitleri kurallar dahilinde sunuluyor. Alım-satım işlemlerinde belirtilen kurallar dışına çıkarsanız, örneğin emir limitine uygun işlem yapmazsanız toplam sırada daha küçük değer olamaz uyarısı ekrana yansır. Bu uyarı karşınıza çıktığında limit kurallarına uymadığınızı anlayabilirsiniz. Bu tarz uyarılara takılı kalmak istemiyorsanız işlem yapmadan evvel Binance alım-satım kurallarını ayrıntılı olarak inceleyebilirsiniz.

Binance Marjin İşlem Nasıl Yapılır

Binance Grafik Yüklenmiyor

Binance’den Binance TR’ye Transfer Kalktı Mı

Binance TR Telefon Numarası Değiştirme

Yusuf Saroğlu

Edebiyat ve sosyoloji uzmanlık alanı. 2018 Yılından beri uzman olduğu alanlarda içerik üretiyor. Günümüzde hala pek çok bilgi eksik. Doğru ve güncel bilgiyi vermek için çok çalışıyor. yusuf.saroglu@bedavainternet.com.tr

‎️‍🔥