Trendyol E-Posta Değiştirme

Trendyol E-Posta değiştirme nasıl yapılır ve trendyol şifremi unuttum ne yapmalıyım diyorsanız işte detaylı bilgilendiriyoruz.

Trendyol, bir çok seçkin markayı üyelerine özel fiyatlarla sunarak, ayrıcalıklı alış-veriş deneyimi yaşatan özel ve güvenilir bir alışveriş sitesidir. Trendyol’a üye olurken hiç bir ücret talep edilmemektedir. 

Trendyol üstünden satışa sunulan bütün ürünler, o markaya ait ürün kataloğunda yer alan orijinal ürünlerdir. Taklit ürün bulunmamaktadır. Trendyola üye olurken sizden bazı bilgiler istemektedir. Bu bilgiler içinde e-posta adresinizde yer almaktadır. E-posta adresinizi üye olurken kaydettiniz ve daha sonra başka bir e-posta kullanmaya başladınız. Bu durumda e-posta adresinizi değiştirmeniz gerekmektedir. Peki bu işleme nasıl yapıyoruz gelin hep birlikte adım adım öğrenelim.

Trendyol indirim Kodu Nasıl Kullanılır

Trendyol Gel Al Noktası Nasıl Olunur

Trendyol Hesap Silme

Trendyol e-mail değiştirme nasıl yapılır

Trendyol e-mail değiştirme nasıl yapılır

Trendyol’da e-postanızı değiştirmek için şu yolu izlemelisiniz;

  • Trendyol mobil uygulamasına girin
  • Ardından ekranda yer alan sağ al köşedeki ‘ Hesabım’ sekmesine tıklayın
  • Açılan sayfada hesap bilgilerimi seçin
  • E posta adresini ekle kısmına yeni e-postanızı yazın
  • En son güvenlik açısından hesabınızın şifresini girin ve kaydet sekmesine basın

Trendyol e-postamı unuttum

Trendyola kayıtlı olan e-posta adresinizi unuttuysanız eğer bazı şikâyet siteleri üzerinden başvuru yapmanız durumunda sizlere Trendyol müşteri hizmetleri ulaşıyor ve Trendyol hesabında kayıtlı olan cep telefonu numaranıza SMS yolu ile 7 iş günü içinde bildirim yapıyorlar. Böylelikle hangi e-posta ile giriş yaptığınızı öğrenebiliyorsunuz ve yeniden Trendyol’a giriş yapmanız sağlanıyor. Trendyol Müşteri Hizmetleri ile iletişime geçerek her sorunu çözebilirsiniz.

Ali Saroğlu

Uzun yıllardır Google için içerik üretiyorum. Bu içeriklerin faydalı olması katkıda bulunmak istersen benimle iletişime geçebilirsin.

10 Yorum

  1. Selamlar İyi geceler. Benim Trendyol var ama e posta unuttum. Trendyol e posta veya şifre silerim olmak istiyorum trendyol geri tekrar yapacam olmak istiyorum. Trendyol e posta veya şifre yeni sıfır yapacam olmak istiyorum. Trendyol e posta giriş olmuyor. size beni yardım etmek olmak istiyorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Aradığın burada

Başa dön tuşu