Trendyol E-Posta Değiştirme

Trendyol E-Posta değiştirme nasıl yapılır ve trendyol şifremi unuttum ne yapmalıyım diyorsanız işte detaylı bilgilendiriyoruz.

Trendyol, bir çok seçkin markayı üyelerine özel fiyatlarla sunarak, ayrıcalıklı alış-veriş deneyimi yaşatan özel ve güvenilir bir alışveriş sitesidir. Trendyol’a üye olurken hiç bir ücret talep edilmemektedir. 

Trendyol üstünden satışa sunulan bütün ürünler, o markaya ait ürün kataloğunda yer alan orijinal ürünlerdir. Taklit ürün bulunmamaktadır. Trendyola üye olurken sizden bazı bilgiler istemektedir. Bu bilgiler içinde e-posta adresinizde yer almaktadır. E-posta adresinizi üye olurken kaydettiniz ve daha sonra başka bir e-posta kullanmaya başladınız. Bu durumda e-posta adresinizi değiştirmeniz gerekmektedir. Peki bu işleme nasıl yapıyoruz gelin hep birlikte adım adım öğrenelim.

Trendyol indirim Kodu Nasıl Kullanılır

Trendyol Gel Al Noktası Nasıl Olunur

Trendyol Hesap Silme

Trendyol e-mail değiştirme nasıl yapılır

Trendyol e-mail değiştirme nasıl yapılır

Trendyol’da e-postanızı değiştirmek için şu yolu izlemelisiniz;

  • Trendyol mobil uygulamasına girin
  • Ardından ekranda yer alan sağ al köşedeki ‘ Hesabım’ sekmesine tıklayın
  • Açılan sayfada hesap bilgilerimi seçin
  • E posta adresini ekle kısmına yeni e-postanızı yazın
  • En son güvenlik açısından hesabınızın şifresini girin ve kaydet sekmesine basın

Trendyol e-postamı unuttum

Trendyola kayıtlı olan e-posta adresinizi unuttuysanız eğer bazı şikâyet siteleri üzerinden başvuru yapmanız durumunda sizlere Trendyol müşteri hizmetleri ulaşıyor ve Trendyol hesabında kayıtlı olan cep telefonu numaranıza SMS yolu ile 7 iş günü içinde bildirim yapıyorlar. Böylelikle hangi e-posta ile giriş yaptığınızı öğrenebiliyorsunuz ve yeniden Trendyol’a giriş yapmanız sağlanıyor. Trendyol Müşteri Hizmetleri ile iletişime geçerek her sorunu çözebilirsiniz.

googlehaberler