Trendyol Hızlı Market Nasıl Kullanılır

Trendyol hızlı market nasıl kullanılır hakkında detaylı bilgilendiriyoruz. Trendyol hızlı market müşteri hizmetleri ve Trendyol hızlı market çıkmıyor işte detaylar.

Trendyol hızlı market nasıl kullanılır, nereden giriş yapılır ve benzeri sorular sıkça merak ediliyor. Trenyol Türkiye’nin en büyük online alışveriş pazaryerlerinden biri olarak dikkat çekiyor. Çeşitli satıcıların ve milyonlarca ürünün yer aldığı Trendyol artık hızlı market kategorisiyle de hizmet veriyor. Trendyol Hızlı Market üzerinden tüm market ihtiyaçlarınızı satın alabilirsiniz. Buradan vereceğiniz siparişler en fazla 30 dakika içerisinde adresinizde oluyor.

İlk kez Trendyol hızlı market üzerinden yapacağınız alışverişlerde ise sepetiniz en az 60 TL olursa 30 TL indirim uygulanıyor. Hızlı marketten alışveriş yapmak istiyorsanız şu adımları takip etmeniz yeterli olacaktır;

 • Trendyol mobil uygulamasına cihazınıza indirerek hesap oluşturun.
 • Ardından hesabınızla mobil uygulama üzerinden giriş sağlayın.
 • Ana ekranın arama kısmına hızlı market yazın.
 • Açılan ekranda hızlı market ürünleri yer alacaktır.
 • En üst kısımdan teslimat adresinizi seçtikten sonra ihtiyacınız olan ürünleri sepetinize ekleyin.
 • Ardından ise ödeme sayfasında istenen bilgileri girdikten sonra siparişinizi oluşturun.

Belirtilen adımları takip etmeniz halinde sipariş sürecinizi tamamlamış olursunuz. Hızlı market kategorisinden alışveriş yaptıysanız siparişleriniz en geç 30 dakika içerisinde yer verdiğiniz adrese teslim edilecektir.

Trendyol Hızlı Market 30 TL İndirim (İndirim Hakları Nasıl Kullanılır)

Trendyol Hızlı Market Müşteri Hizmetleri

Trendyol hızlı market müşteri hizmetleri ile irtibata geçerek siparişlerinizin durumu hakkında bilgi alabilirsiniz. Türkiye’nin en büyük online pazaryerlerinden biri olan Trendyol tüketicilere hızlı market hizmeti sunuyor. Hızlı market kategorisinden yapacağınız alışverişleriniz en geç 30 dakika içerisinde siparişte belirttiğiniz adrese teslim ediliyor. Siparişlerinizi oluştururken, sipariş öncesi ya da sonrası süreçlerde desteğe ihtiyacınız olabilir. Bu gibi durumlarda Trendyol müşteri hizmetleri ile irtibata geçerek yardım ve bilgi alabilirsiniz. İletişim bilgileri şu şekildedir;

 • Trendyol Müşteri Hizmetleri İrtibat Numarası: 0212 331 0200

Trednyol çatısı altındaki tüm siparişler için bu numarayı arayabilirsiniz. Müşteri temsilcileri soru, sorun, şikayet, istek ve öneri dahil olmak üzere tüm süreçler hakkında size bilgi vererek yardımcı olacaktır.

Trendyol Hızlı Market Nerelerde Var

Trendyol hızlı market nerelerde var, sipariş süreci nasıl ilerliyor gibi sorular sıkça merak ediliyor. Trendyol hızlı market uygulaması ile 30 dakika içerisinde market siparişlerinizi adresinize kadar teslim ediyor. Bunun yanı sıra bazı bölgelerde ise randevulu şekilde hizmet veriyor. Türkiye genelinde İstanbul, Ankara, Bursa ve İzmir illerinde hemen teslim şeklinde hizmet veriyor. Bunun yanı sıra 30 farklı ilde de randevulu teslimat olarak hizmet veriyor. Hizmet alanlarına direk bakmak için Trendyol uygulamasını indirerek hizmet bölgelerini görüntüleyebilişiniz.

Trendyol Hızlı Market Çıkmıyor

Trendyol Hızlı Market Çıkmıyor

Trendyol hızlı market çıkmıyor, hızlı market alanına nereden ulaşabilirim gibi sorular kullanıcılar tarafundan sıkça araştırılıyor. Trednyol hızlı market mobil uygulamasında yer alıyor. Mobil uygulamayı telefonunuza indirerek hesap açmanız gerekiyor. Hesabınız ile Trendyol mobil uygulamasına giriş yapmanız halinde sizi ana sayfa karşılıyor. Ana sayfanın üst tarafındaki arama çubuğuna ‘’Hızlı Market’’ yazarak hızlı market sayfasına ulaşabilirsiniz. Trendyol Hızlı Market şu an da İstanbul, Bursa, Anka ve İzmir illerine hemen farklı 30 ilde ise randevulu şekilde hizmet veriyor. Eğer arama çubuğuna hızlı market yazmanız halinde ekran karşınıza çıkmıyorsa bulunduğunuz ile Trendyol Hızlı Market hizmeti olmadığını anlayabilirsiniz.

Trendyol Cüzdan ile Market Alışverişi Nasıl Yapılır

Trendyol cüzdan ile market alışverişi nasıl yapılır, ne gibi avantajları var sorularına cevap aranıyor. Trendyol bildiğiniz üzere artık belli başlı illerde hemen bazı illerde ise randevulu olacak şekilde hızlı market hizmeti veriyor. Trendyol uygulamasına giriş sağlayarak arama kısmına hızlı market yazmanız halinde tüm market ürünlerine ulaşabilirsiniz. Eğer Trendyol cüzdanınız ile ödeme yapmak istiyorsanız şu adımları takip etmeniz gerekiyor;

 • Trednyol hızlı market üzerinden ihtiyacınız olan ürünleri sepetinize ekleyin.
 • Ardından ise siparişi tamamlamak üzere ödeme sayfasına ulaşın.
 • Ödeme aşamasında karşınıza ödeme seçenekleri çıkacaktır.
 • Bu seçenekler arasından Trendyol Cüzdanım alanına tıklayarak ilerleyin.

Bu adımları takip etmeniz halinde hızlı market alışveriş tutarınız Trendyol cüzdanınızdan tahsil edilecektir. Ancak bunun için sepet tutarınız kadar tutar cüzdanınızda tanımlı olmalıdır. Cüzdan bakiyeniz yetersizse banka ya da kredi kartınız ile Trendyol cüzdanınıza bakiye yükleyebilirsiniz. Bakiyenizin sepet tutarınızdan daha yüksek olmasına dikkat etmeniz gerekiyor. Aksi halde cüzdanla ödeme yapmanız mümkün olmayacaktır.

Trendyol Cüzdandaki Parayı Karta Aktarma

Trendyol Üyelik Silme Linki

Trendyol Kargo Otomatı Kazanç

Trendyol Kargo Otomatı Nasıl Kullanılır

Yusuf Saroğlu

Sizin için blog yazıları paylaşıyorum. Soru ve önerilerini aşağıya yazabilirsin.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Aradığın burada

Başa dön tuşu