Trendyol cüzdandaki parayı karta aktarma hakkında detaylı bilgilendiriyoruz. Trendyol cüzdandan karta para iadesi ve Trendyol cüzdan para iadesi Ziraat Bankası işte detaylar.

Trendyol cüzdandaki parayı karta aktarma işlemi hakkında sıkça araştırma yapılıyor. Trendyol bildiğiniz üzere Türkiye’nin en büyük online pazar yerleri arasında yer alıyor. Binlerce satıcı ve milyonlarca ürün gamına yer verilen bu online alışveriş platformunda kullanıcılara çeşitli fırsatlar sunuluyor. Bunlardan biri de Trendyol cüzdan olarak dikkat çekiyor.

Trendyol üyeleri hesapları içerisinde yer alan cüzdan kısmına para aktararak alışverişlerini bu cüzdan üzerinden yapabiliyor. Trendyol cüzdan üzerinden alışveriş yapmanız halinde ise çeşitli Trendyol indirim kuponları ya da sepette indirim fırsatlarından faydalanabiliyorsunuz. Eğer Trendyol cüzdanınıza nakit para aktardıysanız ve bu tutarı mevcut kartınıza geri iade etmek istiyorsanız şu adımları takip etmeniz gerekiyor;

 • Trendyol uygulamasına erişim sağlayarak hesabınıza giriş yapın.
 • Daha sonra ise Trendyol cüdanım kısmına tıklayın.
 • Özet- Aşağı Kaydır-Kartıma Geri yükle adımları sırasıyla takip edin.

Bu adımları takip etmeniz halinde Trendyol cüzdandaki bakiyeniz talebiniz üzerine 2-10 iş günü içerisinde kartınıza iade edilecektir.

Trendyol Cüzdandan Karta Para İadesi

Trendyol cüzdandan karta para iadesi yapmak istiyorsanız kolayca yapabilirsiniz. Trendyol müşterilerine çeşitli fırsatlar sunan en büyük online alışveriş pazar yerlerinden biridir. Trendyol tarafından sunulan fırsatlardan faydalanmak isteyen müşterileri ise hesaplarında yer alan cüzdanım kısmını kullanarak alışveriş yapıyor. Trendyol cüzdanınıza normal banka ya da kredi kartınız üzerinden bakiye yüklemeniz gerekiyor. Çeşitli nedenlerden kaynaklı yüklediğiniz bu tutarları kartınıza geri iade etmek isteyebilirsiniz. Cüzdanınızdaki bakiyeyi kartınıza iade etmeyi istiyorsanız şu adımları takip etmeniz gerekiyor;

 • Trendyol uygulamanızı açın.
 • Ardından ise Trendyol cüdanız sayfasına erişim sağlayın.
 • Sonraki adımda ise özet-aşağı kaydır-kartıma geri yükle adımlarını takip edin.
 • Bu aşamadan sonra ise en geç 2 ile 10 iş günü içerisinde cüzdanınızdaki tutar iadesi kartınıza yapılacaktır.

Belirtilen iş günleri içerisinde tutarın kartınıza iade edilmemesi halinde ise hemen Trendyol canlı destek ile irtibata geçebilirsiniz. Canlı destek ekibi ilgili süreç hakkında size yardımcı olarak işlemlerinizi tamamlayacaktır.

Trendyol Cüzdandan Karta Para Aktarma Limiti

Trendyol cüzdandan karta para aktarma limiti

Trendyol cüzdandan karta para aktarma limiti Trendyol tarafından 750 TL olarak belirlenmiştir. Bildiğiniz üzere Trendyol müşterilerine Trendyol cüzdan hizmeti sunuyor. Kullanıcılar banka ya da kredi kartlarındaki bakiyeyi Trendyol cüzdan hesaplarına aktarabiliyor. Kimlik onaylı hesaplarda karttan cüzdana para aktarma limiti 10.000 TL iken kimlik doğrulanmamış hesaplarda yükleme tutarı ise en fazla 1.250 TL olarak yansıyor. Bu tutarları Trendyol cüzdanınıza aktardıktan sonra kartınıza iade etmek isterseniz de tek seferde maksimum 750 TL olarak geri yükleyebilirsiniz.

Trendyol Cüzdandan Karta Geri Yükleme

Trendyol cüzdandan karta geri yükleme

Trendyol cüzdandan karta geri yükleme işleminizi kolayca kendiniz yapabilirsiniz. Canlı destek ya da müşteri hizmetlerinden yardım almadan sadece Trendyol hesabınıza giriş yaparak cüzdanınızdaki bakiyeden en fazla 750 TL olacak şekilde kartınıza para aktarabilirsiniz. Bu işlem için izlemeniz gereken adımlar;

 • Trendyol hesabınıza giriş yapın.
 • Hesabınıza giriş yaptıktan sonra ise Trendyol cüzdanım kısmına tıklayarak ilerleyin.
 • Daha sonra ise özet-aşağı kaydır-kartıma geri yükle adımlarını takip ederek işleminizi tamamlayın.
 • Yapacağınız bu işlemlerden sonra en geç 2 ile 10 iş günü içerisinde talep ettiğiniz tutar kartınıza iade edilecektir.

Tüm bu adımlarda takıldığınız bir nokta olursa destek almak üzere Trendyol canlı destek ile irtibata geçebilirsiniz.

Trendyol Cüzdan Para İadesi Ziraat Bankası

Trendyol cüzdan para i̇adesi ziraat bankası

Trendyol cüzdan para iadesi Ziraat Bankası için 2-10 iş günü içerisinde tamamlanıyor. Trendyol cüzdanınıza para aktardıysanız talep oluşturmanız halinde bu tutarı kartınıza geri iade edebilirsiniz. Geri iade edebileceğiniz maksimum tutar ise Trendyol tarafından 750 TL olarak belirlenmiştir. Ziraat Bankası kartlarınızdan ya da diğer banka kartlarından Trendyol cüzdanınıza bakiye aktarmanız önemli değildir. Tüm bankalar için karta geri iade süresi 2-10 iş günü olarak belirlenmiştir. Eğer Ziraat Bankası kartınızla cüzdanınıza aktardığınız tutarı kartınıza geri iade etmek istiyorsanız şu adımları izleyin;

 • Trendyol uygulamasına giriş sağlayın.
 • Daha sonra profil kısmından hesabım alanına tıklayın.
 • Bir sonraki adımda ise Trendyol cüzdanım sayfasına tıklayarak devam edin.
 • Özet ve aşağı kaydır kısımlarına tıklayarak işleminizi tamamlayabilirsiniz.

Bu adımlardan sonra son aşama için kartıma geri yükle alanına tıklamanız gerekiyor. Açılan ekrana bakiyenin gitmesini istediğiniz Ziraat Bankası kart bilgilerinizi girerek işleminizi tamamlayın.

Trendyol Cüzdandan Hesaba Para Aktarma Süresi

Trendyol cüzdandan hesaba para aktarma süresi çalıştığınız bankaya göre değişkenlik gösteriyor. Ancak Trndyol’un bankalarla yaptığı anlaşmaya göre Trendyol cüzdandaki bakiyenin hesaplarınıza aktarılma süresi 2-10 iş günü olarak belirlenmiştir. Cüzdanınızdaki tutarı kartınıza iade edebilmek için izlemeniz gereken adımları takiben en geç 2-10 iş günü içerisinde tutar hesaba yatmazsa Trendyol canlı destek ile irtibata geçebilirsiniz.

Trendyol cüzdan en fazla ne kadar?

Trendyol cüzdan uygulamasında limit sınırlaması bulunmaktadır. Bu limit üzerinde yapacağınız alışverişler geçersiz kılınmaktadır. En üst limit olan 750 TL yükleme hakkınız bulunmaktadır.

Trendyol çeki nasıl nakite çevrilir?

Trendyol hediye çeki nakite çevirilemez ve sadece uygulama içerisinde alışveriş yaparak kullanım sağlanabilir.

Trendyol Linkinden Para Kazanma – En Kolay Yollar Hangileri?

Trendyol Puan Nasıl Kullanılır – Puan Kaç TL ve Ne İşe Yarar?

Trendyol İş Ortaklığı Kazancı Nasıl Elde Edilir?

/ 5.

Share.

Comments are closed.