Türkiye Petrolleri Kimin

Türkiye Petrolleri Kimin ve Türkiye Petrolleri Ortakları hakkında detaylı bilgilendiriyoruz. Türkiye Petrolleri Devletin Mi işte detayları.

Türkiye Petrolleri Kimin

Türkiye Petrolleri 1963 senesinde Türkiye Petrolleri Anonim Ortaklığı’nın temellerini kurduğu akaryakıt istasyonları, 2009 senesinden bu yana TP Petrol Dağıtım A.Ş. adıyla uygulamalarına devam etmektedir.  Şu anda İsfendiyar ZÜLFİKARİ yönetim kurulu başkanlığı yapmaktadır. Nisan 2017 yılında Zülfikar Holding’e bağlı akaryakıt dağıtma şirketi olan Turkuaz Petrol tarafından satın alınıp özelleştirilmiştir.

TP Petrol Dağıtım A.Ş. artık uygulamalarını Türkiye Petrolleri markasıyla devam ettirmektedir. Yaklaşık olarak 242.900 metreküp motorin, 9.000 metreküp benzin depolama tesisi bulunmaktadır. Bu veriler ışığında akaryakıt sektörünün en kuvvetli ismi Türkiye Petrolleri olarak karşımıza çıkmaktadır. Türkiye’nin en saygın ve en eski markalarından birisi olan Türkiye Petrolleri; emniyete, çevreye duyarlı olmaya ve sağlığa fazlasıyla önem veren bir şirkettir. Kaliteli hizmet ve ürün anlayışıyla olumlu yaklaşım ve yaratıcı çözümler ile büyümeye devam ediyor.

Başhemşire nasıl olunur

Türkiye Petrolleri Kimin

Türkiye Petrolleri Ortakları

Türkiye Petrolleri Ortakları incelendiği zaman karşımıza şu isimler çıkmaktadır:

  • Yönetim Kurulu Başkanı: İsfendiyar ZÜLFİKARİ
  • Yönetim Kurulu Başkan Vekili: Gürz KODAL
  • Yönetim Kurulu Üyesi ve Genel Müdür: Fidan BAYINDIR YILDIZ
  • Yönetim Kurulu Üyesi: Cavit TOSYALIOĞLU

Gibi isimleri görmekteyiz. Bu kişiler ile birlikte devam eden Türkiye Petrolleri, sürekli gelişen ve akaryakıt konusunda Türkiye’nin 1 numarası olmak için çabalayan bir şirket olarak karşımıza çıkmaktadır. Kaliteli hizmet ve ürün anlayışıyla olumlu yaklaşım ve yaratıcı çözümler ile büyümeye devam eden Türkiye Petrolleri, bundan böylede müşterilerine en güzel hizmeti vermek adına çalışmaya devam edecektir.

Ambulans Şöförü Nasıl Olunur?

Türkiye Petrolleri Devletin Mi?

Türkiye Petrolleri Devletin Mi? 2016’ya kadar devletin himayesi altında bulunan Türkiye Petrolleri, 2016 yılında 490 Milyon Dolar gibi çok yüksek bir meblağ karşılığında Turkuaz Şirketine satılmıştır. Bu satıştan bu yana Türkiye Petrolleri özelleştirilmiş kurumlardan birisi olarak gündeme gelmektedir. Yani Türkiye Petrolleri, devlete ait bir kurum ya da kuruluş değildir.

Türkiye Petrolleri Mazot Yorumları

Türkiye Petrolleri Mazot Yorumları, TSE EN 590 standartlarını karşılayacak bir şekilde verilen ve EPDK’nin belirlediği düzenlemelere uygun olan Türkiye’deki en kaliteli mazotlardan bir tanesi olarak değerlendirme yapılmaktadır.