Valorant Gece Pazarı Ne Zaman Gelecek

Valorant gece pazarı ne zaman gelecek hakkında detaylı bilgilendiriyoruz. Gece pazarı kaç günde bir gelir ve Valorant gece pazarı tarihleri işte detaylar.

Son zamanlarda en çok oynanan ve en rekabetçi FPS oyun türlerinden biri olan Valorant oyununda oyunculara özel birçok yenilik gelmektedir. Oyuncular için en önemli konulardan biri silah kaplamasıdır. Oyuncuların tarzlarını göstermeleri için büyük önem taşıyan silah kaplamalarını oyun içerisinde yer alan mağazalardan satın alma şansınız vardır. Her oyuncuya özel tekliflerin ve özel kaplamaların bulunduğu Valorant Gece Pazarı da artık oyun içinde mevcut durumdadır. Her oyuncu için özel oluşturulmuş ve altı tane silah kaplaması koleksiyonunu Gece Pazarında bulabilirsiniz. Her oyuncuya özel olması gece pazarını öne çıkartan durumlardan biridir. Oyuncuların merak ettiği konulardan biri ise Gece Pazarının ne zaman geleceğidir.

  • Valorant Gece Pazarı en son nisan ayında gelmişti. Nisan ayından sonra haziran ayında yeni Valorant gece pazarının geleceği düşünülmektedir. Yeni gece pazarını 2 Haziran tarihlerinde görebiliriz.

Valorant Nasıl İndirilir

Gece Pazarı Kaç Günde Bir Gelir

Valorant oyunu dünya da ve ülkemizde en çok oynanan oyunlardan birisi haline gelmiştir. Valorant oyununda oyuncular için özel hazırlanmış silah kaplamaları dikkat çekmektedir. Oyuncuların heyecanla beklediği kendilerine özel silah kaplamalarını Gece Pazarında bulabilirsiniz. En son Nisan ayında gelen gece pazarının kaç günde geldiği oyuncular arasında tartışma konusu olmaktadır.

  • Gece Pazarı genellikle 1 ay ile 2 ay arasında gelmektedir. 13 gün boyunca aktif olmaktadır. Gece Pazarını kaçırmamak için sürekli olarak takip etmeniz gerekir.
Valorant Gece Pazarı Tarihleri

Valorant Gece Pazarı Tarihleri

Valorant oyunun gece pazarının 2022 tarihleri henüz belli değildir. 2021 yılında gerçekleşen takvime göre ilerlediği görülmektedir. 2021 yılında gece pazarı hangi tarihlerde geldiyse 2022 yılında da aynı tarihlerde geleceği düşünülmektedir. Valorant gece pazarının 2022 yılında tarihlerini sizler için derledik.

  • 9 Şubat ile 22 Şubat 2022 tarihleri arasında gece pazarı gelmiştir.
  • 7 Nisan ile 19 Nisan tarihlerinde gece pazarı gelmiştir.
  • 2 Haziran ile 15 Haziran 2022 tarihlerinde,
  • 27 Temmuz ile 10 Ağustos 2022 tarihlerinde,
  • 29 Eylül ile 12 Ekim 2022 tarihlerinde,
  • 8 Aralık ile 21 Aralık 2022 tarihlerinde gece pazarının geleceği düşünülmektedir.

VALORANT En İyi Gece Pazarı

Oyunculara özel olarak çıkan gece pazarını birçok oyuncu heyecanla beklemektedir. 6 silah kaplaması rastgele olarak oyunculara dağıtılmaktadır. Gece pazarında her oyuncuya özel farklı kaplamalar ve uygun fiyatlarla sahip olma şansınız vardır. Riot Games tarafından geliştirilen dünyada en çok oynanan oyunlardan biri olan Valorant en popüler oyunlardan birisi olmuştur. Valorant oyununda rastgele dağıtılan silah kaplamalarında oyuncuların merak ettiği konulardan bir tanesi ise en iyi gece pazarının kimde olduğudur.

  • Her oyuncuya ayrı olarak tasarlanan silah kaplamaları rastgele bir şekilde dağıtılmaktadır. Milyonlarca silah kaplamasının yer aldığı gece pazarında kimin en iyi pazara sahip olduğu ise bilinmemektedir.

Valorant Bu Oyun Senin İşletim Sisteminde Çıkmadı

En Çok İnternet Yiyen Uygulamalar

LOL Şifremi Unuttum Nasıl Açabilirim

En İyi Metaverse Projeleri

Yusuf Saroğlu

Sizin için blog yazıları paylaşıyorum. Soru ve önerilerini aşağıya yazabilirsin.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Aradığın burada

Başa dön tuşu