Vodafone Çark Çevirme Nasıl Yapılır?

Vodafone yanımda uygulaması ile bedava internet kazanabilirsiniz. Vodafone bana ne var kampanyası nedir, Vodafone yanımda çark çevirme bedava internet nasıl alınır detaylandırıyoruz.

Vodafone Çark Çevirme Nasıl Yapılır?

Vodafone Çark Çevir Nedir?

Vodafone yanımda uygulaması içinde yer alan bir bölümdür. Vodafone Çark sayesinde kullanıcılar haftalık bedava internet ve konuşma paketi kazanır. Vodafone Yanımda uygulamasını googleplay ve appstore mağazalarında bulabilirsiniz.

Vodafone Yanımda İndir

Vodafone yanımda uygulamasının android ve iPhone cihazlar için iOs sürümleri var. Cihazınızın özelliğine göre uygulamayı indirebilirsiniz. Vodafone yanımda uygulaması ücretsizdir. Vodafone yanımda uygulamasıyla bir çok işlem yapılabilir. Tarifenizin durumu, yeni paket alımı ve kampanyalardan haberdar olabilirsiniz.

Vodafone Bana Ne Var Bedava İnternet Alma

Vodafone Bana Ne Var Bedava İnternet Alma

Vodafone Yanımda uygulamasından bedava internet ve hediye paketlerinizi kazanmak için çarkı çevirmeniz yeterli. Uygulamaya girin ve ana ekranda yer alan çark görseline tıklayın. Yada uygulamada menüye basın ardından “bana ne var” bölümüne girin. Ekranınıza “Çark Çevirme” kampanyası gelecek. Çark çevirmeye tıklayın ve ekranına çıkacak karşı parmağınız yardımıyla ekranda kaydırın.

Vodafone Yanımda Şifre Nasıl Alınır?

Vodafone yanımda uygulamasına giriş yapmak için şifre almanız gerekiyor. Mesaj göndererek Vodafone yanımda şifresi alabilirsiniz. S yazıp 7000’e ücretsiz SMS göndererek Vodafone Yanımda şifrenizi alabilirsiniz. Vodafone Yanımda şifreniz telefonunuza mesaj olarak gelecek.

Vodafone Çark Çevirme Hilesi

Vodafone Yanımda uygulaması bedava internet ve konuşma paketinizi haftalık alabilirsiniz. Kullanıcılar daha fazla hediye kazanmak için hile arayışı içine giriyor. Fakat Vodafone yanımda uygulamasının hilesi yok. Vodafone bana ne var bölümünde çark çevirme hediyenizi sadece haftada 1 kazanabilirsiniz.

Vodafone Yanımda APK Uygulamasını İndir

Vodafone bedava internet ve konuşma paketi kazanmak için Vodafone Bedava İnternet kategorisini ziyaret edin.

[Toplam: 8   Ortalama: 5/5]

BONUS KAZAN

Alt tarafta bulunan cevap yaz kısmına değerli duygu ve düşüncelerini belirten ziyaretçilerimize bulunduğu operatörün bedava internet taktiğini gönderiyoruz. Ayrıca bedava internet kodlarını almak için; Bedava internet kodları başlığını ziyaret edin.
1 yorum
  1. Burhan diyor

    Vodafone bedava internete ihtiyacım var

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.