Whatsapp Da Mesaj Beğenme 2022

Whatsapp da mesaj beğenme 2022 hakkında detaylı bilgilendiriyoruz. Whatsapp mesaj beğenme özelliği nasıl açılır işte detaylar.

Ülkemizde ve dünyada en çok kullanılan iletişim araçlarından birisi haline gelen Whatsapp uygulaması kullanıcılar tarafından oldukça sevilmektedir. Whatsapp uygulaması üzerinden sevdiğiniz kişilerle iletişime geçebilir ve görüntülü konuşabilirsiniz. Whatsapp uygulaması kullanıcılarına daha iyi hizmet vermek için sürekli olarak güncelleme getirmektedir. Son zamanlarda gelen güncelleme ile Whatsapp’tan gönderilen mesajları beğenebilir ve ifade bırakabilirsiniz. Diğer sosyal medyalarda kullanılan bu özellik artık Whatsapp uygulamasına da gelmiştir. Sevdiğiniz mesajları beğenme özelliğini nasıl açabilirsiniz. Gelin yakından bakalım.

Çift Hatlı Telefonda İki Whatsapp

Whatsapp Mesaj Beğenme Özelliği Nasıl Açılır

Whatsapp uygulaması diğer sosyal medya uygulamalarına göre daha fazla kullanılmaktadır. Whatsapp uygulaması üzerinden mesaj atabilir, durum paylaşabilir ve sevdiklerinizle sesli, görüntülü konuşabilirsiniz. Sürekli güncelleme gelen uygulamasa son güncelleme mesaj beğenme özelliğidir. Whatsapp uygulamasında size gönderilen mesajları beğenmek için neler yapmanız gerekir bir bakalım.

  • İlk olarak uygulamayı son sürümüne güncellemeniz gerekir. Uygulamayı son sürümde yükledikten sonra mesajlarınızda ifade koyma özelliği gelecektir.
  • Whatsapp Web uygulamasında kullanıcının attığı mesajların yanında şeffaf emoji simgesini göreceksiniz. Emoji simgesine tıkladığınız zaman kalp seçeneğini göreceksiniz. Kalp seçeneğine tıklayarak mesajı beğenebilirsiniz.
  • Whatsapp uygulamasında ise mesajın üstüne basılı tutuğunuz zaman beğenme ve emoji seçeneklerini görebileceksiniz.

Whatsapp Begenme Özelliği Nasıl Açılır

Milyonlarca kişinin aktif olarak kullandığı ve sevdiği uygulamalardan birisi olan Whatsapp uygulamasında son yayınlanan güncellemeler ile beğenme özelliği gelmiştir. Beğenme özelliğini aktif hale getirmek için uygulamayı son sürümüne güncellemeniz gerekir. Uygulamayı son sürüm güncellediğiniz zaman beğenme özelliğini görebileceksiniz.

  • Whatsapp web uygulamasında mesajın yan kısmında çıkarken, Whatsapp uygulamasında mesajın üstüne basılı tutmanız yeterli olacaktır. Karşınıza gelen ifadelerden kalp seçeneğini seçin ve istediğiniz mesajı beğenin.
WhatsApp Mesaja İfade Koyma

WhatsApp Mesaja İfade Koyma

Whatsapp uygulamasına, diğer uygulamalarda olduğu gibi mesajlara ifade koyma özelliğini gelmiştir. Whatsapp uygulaması iletişim kurabileceğiniz uygulamalardan birisi olmaktadır. Whatsapp uygulamasında sevdiğiniz mesajlara ifade koymak için tek yapmanız gereken uygulamayı güncellemek. Uygulamayı güncelledikten sonra mesajın üstüne basılı tutun ve karşınıza çıkan ifadelerden istediğini seçin. Böylece mesajlara ifade koymuş olursunuz.

Özelden Mesaj Nasıl Atılır WhatsApp

Whatsapp uygulamasında birçok kişinin bilmediği bir özellik vardır. Özelden mesaj yollama seçeneğini gruptan konuşulurken aktif edebilirsiniz. Whatsapp uygulamasında grup kurabilir veya sevdiğiniz kişilerle özel olarak iletişime geçebilirsiniz. Peki gruptan atılan mesaja özelden istediğiniz kişiye cevap nasıl verebilirsiniz? Gelin bakalım.

  • Whatsapp uygulamasına giriş yapın.
  • Ardından istediğiniz Whatsapp grubunun sohbetine tıklayın ve özel olarak cevaplamak istediğiniz kişinin mesajına tıklayın.
  • Ardından mesaja basılı tutun ve sağ kısımda gelen ekrandan üç nokta olan simgeye basın.
  • Açılan kısımdan Özel Olarak Cevapla seçeneğine tıklayın.
  • Özel sohbete yönlendirilirsiniz ancak grupta yazılan mesaja cevap şeklinde mesajınızı iletebilirsiniz.

Whatsapp uygulamasının gerçekleştirdiği son güncellemeler hakkında yorumlarınızı ve fikirlerinizi bizimle paylaşabilirsiniz.

WhatsApp Web Çıktı Alma

Whatsapp Web’in Açık Olduğunu Nasıl Anlarız

WhatsApp Görüntülü Arama Kamera Kalitesi

WhatsApp Şikayet Et Engelle Ne Demek

googlehaberler