WhatsApp Profilime Kim Baktı Ücretsiz 2022

WhatsApp profilinize kimlerin baktığını WhatsApp Plus benzeri uygulamalar ile görebilirsiniz. Ancak uygulamaları indirmeden önce mutlaka virüs barındırıp barındırmadıklarını kontrol etmelisiniz. Normal şartlarda elde edemeyeceğiniz bir bilgiyi size sunan bu tarz uygulamalar risk barındırır.

WhatsApp profiliniz size özel olduğu kadar görüldü bilgisi de karşı tarafa özeldir. Paylaşılması gibi bir özellik WhatsApp tarafından sunulmadığından bu bilgiye ulaşmak zor olabilir. Tam da bu noktada 3.parti uygulamalar devreye giriyor. Ücretsiz bir şekilde WhatsApp profilinize kimlerin baktığını öğrenebileceğiniz uygulama, kurulum ve kullanım bilgisine aşağıda ulaşabilirsiniz.

WhatsApp Profilime Kim Bakmış Görmek Mümkün Mü?

Evet, 3.parti uygulamalar ile mümkün. Ancak WhatsApp profilinize kimin baktığını doğrudan WhatsApp üzerinden görmeniz mümkün değil. Bu işlemi üçüncü parti bir uygulama ile gerçekleştirebilirsiniz. Uygulama indirdikten sonra uygulama üzerinden WhatsApp verilerinize erişim izni vererek doğrudan profilinize kimlerin baktığını görebilirsiniz.

WhatsApp profilinize kimlerin baktığını görmek için WhatsApp tarafından sunulmayan bu hizmeti illegal yollar ile gerçekleştirebilirsiniz. Profilinize bakmak kişinin kendine özel olarak gerçekleştirildiği ve bilgisinin kimse ile paylaşılmadığı bir durumdur. Profilinize kimlerin baktığını görmek için indirebileceğiniz uygulamalardan biri ise; WhatsApp Plus uygulamasıdır.

WhatsApp Plus uygulamasını cihazınıza kurarken uygulamanın 3.parti olduğunu ve güvenlik konusunda şüpheler taşıyabildiğini unutmamalısınız. Profilinize kimlerin baktığını görmek için bu riski alacaksanız bu durumda uygulamayı indirin ve kurun. Aşağıdaki adımları takip edin.  

 • Whatsapp Plus uygulamasını cihazınıza indirin.
 • Kurulum sırasında sizden istenen tüm izinleri uygulamaya verin.
 • Uygulama içerisinde yer alan daha fazla ayar bölümüne gidin.
 • Açılan sayfada seçenekler arasında “Chats” seçeneğine tıklayın.
 • Karşınıza gelen sayfada yer alan “Contact Online” bölümüne gidin.
 • Son adım olarak “Show Contact Online Toast” seçeneğini de pasif konumdan çıkarın.
 • İşlem sonunda profilinize kimlerin baktığını görebilirsiniz.
WhatsApp Profilime Kim Baktı Yorumlar

WhatsApp Profilime Kim Baktı Yorumlar

WhatsApp profilime kim baktı uygulaması yorumları itibari ile bazılarının memnun olduğu bazılarının ise gereksiz bulduğu bir uygulamadır. Profilinize kimlerin baktığını görmek bir noktadan sonra sizin için yeterli gelmiyorsa uygulamadan tam anlamı ile memnun kalamayabilirsiniz. İşte WhatsApp Plus yorumları;

 • Ne yaparsam yapayım profilime kimlerin baktığını göremiyorum. Sanırım tüm izinlere evet demediğim için. Benden istenen izinler ile telefonumu uzaktan yönetebilirler. Tehlikeli buldum.
 • Çevrimiçi bilgisi gösteriyor bu yönden severek kullanıyorum.
 • WhatsApp profilinize kimin baktığını görmek için bu kadar çok izin istemeleri garip.
 • Çok fazla güncelleme bildirimi alıyorum.
 • Silinen mesajları ve resimleri kolayca görebiliyorsunuz. İş görür.

WhatsApp Aero Son Sürüm APK indir – Ücretsiz WhatsApp Aero Güncelleme

Aero Nedir? – Hileli Whatsapp ve Instagram Uygulaması Güvenli Mi?

Whatsapp İşletme Hesabı Nasıl Açılır

Yusuf Saroğlu

Sizin için blog yazıları paylaşıyorum. Soru ve önerilerini aşağıya yazabilirsin.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Aradığın burada

Başa dön tuşu