A101 hızlı market alışveriş ve A101 kapıda teslimat ücreti hakkında detaylı bilgileri sizlerle paylaşıyoruz. A101 Online alışveriş detaylarını gelin birlikte inceleyelim.

A101 hızlı market alışveriş seçeneği sunuyor. Türkiye’nin en büyük market zincirlerinden biri olan A101 market binlerce fiziki şubesi ile hizmet veriyor. Bunun yanı sıra dijital döneme ayak uydurmak üzere uzun süredir A101 aktüel online alışveriş sitesi ile de hizmet veriyor. Tüketiciler ihtiyaçları olan tüm market ürünlerini A101 e-ticaret sitesi üzerinden de sipariş edebiliyor. Randevulu ya da hemen teslim şeklinde A101 online alışveriş sitesi üzerinden ihtiyacınız olan ürünleri sipariş edebilirsiniz. Bunun için izlemeniz gereken adımlar ise şu şekildedir;

  • A101 Kapıda mobil uygulamasını telefonunuza indirin.
  • Adres bilgilerinizi girerek ürünleri teslim almak istediğiniz saat aralığını seçip siparişinizi oluşturun.
  • Siparişleriniz size en yakın A101 market şubesinden yolara çıkarak belirttiğiniz adrese hızlıca teslim edilecektir.

Ürünlerinizde herhangi bir sorun görürseniz direk A101 market kuryelerine ya da en yakın A101 şubelerine kolayca iade edebilirsiniz.

A101 Kapıda Nakit Ödeme Var Mı

A101 Kapıda nakit ödeme var mı sorusu sıkça merak ediliyor. Bildiğiniz üzere A101 marketler artık hızlı teslimat için online hizmet veren A101 kapıda uygulamasını hizmete sundu. Bu uygulamayı telefonunuza indirerek ihtiyacınız olan ürünleri oturduğunuz yerden sipariş edebiliyorsunuz. Siparişleriniz aynı gün içerisinde ve belirttiğiniz saat aralığında kapınıza kadar teslim ediliyor. Uygulama üzerinden yapacağınız alışverişler için sadece kredi kartı ile ödeme seçeneği bulunuyor. Kapıda ödeme, havale ya da EFT gibi ödeme seçenekleri henüz A101 kapıda uygulaması için mevcut değildir.

A101 Kapıda Hangi İllerde Var

A101 Kapıda Hangi İllerde Var

A101 kapıda hangi illerde var sorusu herkes tarafından merak ediliyor. Bildiğiniz üzere A101 kapıda uygulaması ilk olarak deneme amaçlı 2020 tarihinde İstanbul-Kadıköy için hizmete sunulmuştu. Bu nedene çalışmasından kısa bir süre sonra ise A101 kapıda uygulaması 81 ilde hizmet vermeye başladı. Türkiye’nin her yerinden A101 kapıda uygulamasını kullanarak sipariş verebilir ve siparişlerinizi aynı gün adresinize gelecek şekilde belirttiğiniz saat aralıklarında teslim alabilirsiniz. Uygulamayı App Store ya da Google Play Store üzerinden hemen telefonunuza indirerek ihtiyacınız olan ürünleri sipariş vermeye başlayabilirsiniz.

A101 Kapıda Teslimat Ücreti

A101 kapıda teslimat ücret, 250 TL ve üzeri alışveriş için ücretsiz olarak belirlenmiştir. A101 Kapıda uygulaması Türkiye’nin her yerinde aktif hizmet veriyor. A101 kapıda uygulamasını aşağıda bulunan indir butonundan indirebilirsiniz.

Siparişleriniz seçeceğiniz adrese en yakın olan A101 şubesi tarafından kapınıza teslim ediliyor. A101 kapıda uygulamasından alışveriş yapabilmeniz için kargo bedeliniz hariç sepet tutarınızın da en az 75 TL olması gerekiyor. 75 TL’nin altındaki siparişler için hizmet verilmiyor. Siparişinizi oluşturduktan sonra sepet tutarı+ 6,99 TL taşıma bedeli kredi kartınızdan tahsil ediliyor. Belirttiğiniz saat aralığında ise A101 kuryeleri tarafından siparişleriniz adreslerinize hızlıca teslim ediliyor.


Daha fazla ilgili içerik;


A101 Kapıda İletişim

A101 Kapıda İletişim

A101 kapıda iletişim için A101 çağrı merkezi ile irtibata geçmeniz gerekiyor. A101 kapıda uygulamasını kullanarak hızlıca ihtiyacınız olan ürünleri kapınıza gelecek şekilde teslim alabilirsiniz. Uygulamayı kullanıp siparişlerinizi oluştururken takıldığınız noktalar hakkında A101 kapıda iletişim hattından destek alabilirsiniz. Ya da sipariş sonrası süreçler hakkında bilgiye ihtiyacınız olabilir. Tüm bunlar için tek yapmanız gereken şey ise 0850 808 2 101 numarası üzerinden A101 kapıda iletişim ile iletişime geçmenizdir. Bu numarayı arayarak aklınıza takılan tüm soruların yanıtlarını ve siparişleri oluşturmak üzere yardım alabilirsiniz.

A101 Sipariş Takip Üye Olmadan

A101 sipariş takip üye olmadan mümkün değildir. Eğer A101 sitesi üzerinden online sipariş vermek istiyorsanız mutlaka üyelik oluşturmanız gerekiyor. Üyeliğinizi oluşturduktan hemen sonra ihtiyacınız olan ürünleri sepetinize ekleyebilir ve siparişlerinizi oluşturabilirsiniz. Siparişlerinizin durumunu kontrol etmek için de yine üyelik bilgileriniz ile giriş sağlamanız gerekiyor. Giriş yaptıktan sonra sipariş takibi için izlemeniz gereken adımlar şu şekildedir;

  • A101 online marker sitesin hesabınız ile giriş sağlayın.
  • Ardından ise sayfanın en alt alanında yer alan ‘’A101 Sipariş Takip’’ kısmına tıklayarak ilerleyin.
  • Gerekli alanları doldurarak siparişinizin mevcut durumunu inceleyin.

A101 online sipariş takibinizi yukarıda yer verdiğimiz şekilde yapabilirsiniz. Bunun yanı sıra dilerseniz A101 müşteri hizmetleri ile iletişime geçerek de siparişiniz hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz. Bunun için tek yapmanız gereken şey 0850 808 2 101 A101 müşteri hizmetleri irtibat numarasını aramanızdır.