2024 Audus Coin Yorum

Audius Coin Geleceği hakkında detaylı bilgilendiriyoruz. Audio Coin Yorum nasıl okunmalı ve Audio Coin nedir işte detayları.

Audius token web 3.0 coin projesidir. Audius Coin, müzik yapan sanatçılar için oluşturulmuş onlara bir gelir modeli oluşturmayı amaçlayan, Ethereum blockchain teknolojisi kullanılarak oluşturulmuş ve platformu kullanan sayısı gün geçtikçe artan bir coin para birimidir.

2024 audus coin yorum
TarihFiyat+ / –
Haz 2023$0,219-7,18%
May 2023$0,235-19,38%
Nis 2023$0,2923,11%
Mar 2023$0,283-8,35%
Şub 2023$0,30911,91%

Audius Platformu Nedir

Audius Coin Geleceği, müzik yapan sanatçıların karşılaştığı sorunları çözme iddiasıyla oluşturulmuş ve ilk olarak müzisyenlerin gelir modelini düzeltmeyi vadetmektedir.

Şuan da müzik yapan müzisyenlerinin şarkılarından elde ettikleri gelir sadece %12 civarında, kalan %88 ise dijital müzik yayıncılarına, vergilere ve diğer giderlere gitmektedir. Bu oran NBA oyuncuların da yaklaşık %50, Amerika’da oldukça popüler olan NFL’de ise %45 düzeyinde.

Audius coin geleceği - audio coin yorum 2021

Audius Platformu işte öncelikli olarak bu gelir modelini müzisyenler için değiştirmeyi amaçlıyor. Müzisyenlerin elde ettiği geliri %80’in üzerinde çıkararak müzisyenlerin en önemli sorunlarını ortadan kaldırmayı planlıyorlar.

Audius platformunu geliştiren kişiler ise daha önce birçok projenin başında ve yönetici takımında gördüğümüz Roneil Rumburh ve Forrest Browning’dir.

Sivas Token Geleceği – Kangal Coin Yorum

Voyager Coin Geleceği – VGX Coin Yorum

Audius (AUDİO) Coin Nedir

Audius coin geleceği - audio coin yorum 2021

Audius Coin, Audius platformunun yerel kripto para birimidir. Audius platformunda yapılacak tüm işlemlerde Audius Coin kullanılacaktır. Örnek vermek gerekirse yapılacak olan çevrimiçi konser ve etkinliklerde, sanatçılara yapılacak ödemelerde ve buna benzer birçok uygulamada kullanılacaktır.

Audius Coin sahipleri coin hakkında verilecek kararlarda doğrudan söz hakkına sahip olacak ve oy kullanabileceklerdir. Bunun dışında Audius Coin sahipleri sahip oldukları coinleri kilitleyerek yani staking işlemi yaparak faiz geliri elde edebilecekler.

Audius Coin Güvenilir Mi

Audius Coin, güvenlik ve şifreleme işlemleri için Ethereum blockchain teknolojisinin altyapısını kullanır. Ethereum ağının güvenilirliğine ve Audius coinin Binance gibi birçok borsada listelenmesine bakarak Audius Coin oldukça güvenilirdir diyebiliriz.

Neom Coin Geleceği – NEOM Coin Yorum

Audius Coin Madenciliği Yapılır Mı

Hayır, Audius Coin madenciliği yapılabilir bir coin türü değildir. Ancak Audius Coin sahipleri kripto para cüzdanlarında ki coinleri kilitleyerek diğer bir deyişle staking işlemi yaparak ek gelir elde edebilirler.

Audius Coin Sınırsız Mı

Hayır, Audius coin sınırsız değildir. Şuan da piyasada toplam 504,078,968 adet Audius Coin dolaşımdadır. Audius Coinin maksimum arzı ise 1,000,000,000 adet coindir. Arz miktarında ki fazlalık fiyatına olumsuz etki yaratmasına rağmen, Audius Coin fiyat istikrarını korumayı başarabilmiştir.

Audius Coin Hangi Borsalarda Mevcut

Audius Coin, piyasa çıktığından beri bir çok saygın uluslararası kripto para borsasında listelenmeyi başarmıştır. Bu kripto para borsaları ise:

  • Binance
  • Mandala Exchange
  • Hutcoin Global
  • ZT
  • Bitrue
  • CoinW
  • BitMart
  • Uniswap
  • KuCoin
  • Indodax ve daha sayamadığımız bir çok uluslar arası kripto para borsasında listelenmiş ve işlem görmeye devam etmektedir.

Audius Coin Türkiye’nin en büyük borsalarından birisi olan Paribu’da da listelenmiş ve işlem görmektedir. BtcTurk kripto para borsasında ise şuan için listelenmemiştir.

Audius Coin Yorum

Audius coin yorumlarına baktığımız zaman son zamanlarda hakkında sorular sorulmaya başlandığını görüyoruz. Audius Coin yaklaşık bir senedir işlem gören ve güvenilirliğini kanıtlamış bir platform olma özelliğinde. Daha sonraki yıllarda çevrimiçi konserlerin ve Metaverse evrenlerinin insanlar tarafından kabul görmeye başlayacağını düşünürsek ileriki yıllarda Audius Coin fiyatı da daha yüksek seviyelere tırmanabilir.

Audius Coin Grafik

Audius Coin grafiklerini incelediğimizde piyasaya çıktığı tarih olan 2020 yılının son aylarından beri yükseliş eğiliminde olduğunu ama inişli çıkışlı bir grafik sergilediğini görüyoruz. 2021 yılının ilk aylarında fiyatında büyük artış yaşayan Audius coin daha sonra Çin’in yasak kararları ile tüm kripto piyasası gibi düşüşe geçtiğini ve daha sonra yine toparlanma evresine girdiğini görüyoruz.

Audius Coin kripto para piyasasında yaşanan tüm bu gelişmelerin ortasında yukarıda belirttiğimiz gibi birçok uluslararası kripto para borsasında listelenmiş ve işlem görmeye başladı. Yüksek coin arzına rağmen fiyatını yüksek seviyelerde tutmayı başaran Audius Coin yatırımcılar için alım fırsatı eşliğinde kar elde etmelerini sağlayabilir.

Burada yer alan “bilgi ve yorumlar” yatırım tavsiyesi değildir. Sitede yer alan bilgiler yorum niteliğindedir. Lütfen bu bilgilere dayanarak yatırım yapmayın! Unutmayın yatırım tavsiyesi kişilere özel ve yetkili kurumlar tarafından verilebilir.

Blas S.

ali.saroglu@bedavainternet.com.tr

‎️‍🔥