Bim Klavye ne zaman gelecek ve HP Pavilion 800 mekanik klavye hakkında güncel fiyat bilgilerini sizlerle paylaşıyoruz. BİM oyuncu klavyesi ve profesyonel oyuncu koltuğu fiyatlarını gelin birlikte inceleyelim.

Bim bilgisayar malzemeleri fiyatları, Bim marketlerde her hafta değişen katalogları ile birlikte çeşitli ürünler gelmektedir. Bilgisayar tutkunu ve oyun severleri sevindirecek haber ise Bim market tarafından gelmiştir. Bilgisayar malzemelerini bu hafta Bim aktüel marketlerde oldukça uygun fiyata satın alabilirsiniz. Çeşitli ürünleri dışarıdan oldukça pahalıya alırken Bim marketler sayesinde uygun fiyata satın alabilirsiniz. Bu hafta Bim markete gelecek olan bilgisayar malzemelerin fiyatlarını sizler için derledik.

Ürün adıÜrün Fiyatı
15’li Profesyonel Oyuncu Koltuğu4.199 TL
K280E Pro Kablolu Klavye399 TL
Oyuncu Kulaklık 999 TL
Türkçe Mekanik Klavye 599 TL
Gaming Kulaklık 199 TL
Yarış seti999 TL
USB Led Masa Lambası39.90 TL
Bim Klavye ne zaman gelecek
Bim Oyuncu Koltuğu
Bim Bilgisayar Işıklı Klavye

Daha fazla Bim içeriği;


Bim Oyun Yarış Seti (Direksiyon Takımı)

Bim marketlerde oyun tutkunu kişiler için yarış seti gelmektedir. Oldukça keyifli yarışlar çıkaracağınız bu sete sahip olmak istiyorsanız Bim marketlere erkenden gitmeniz gerekmektedir. Sınırlı sayıda gelen ürünleri kaçırmayın. Bim markete gelen oyun yarış setinin fiyatını merak edenler kişiler doğru yerdeler.

  • Oyun yarış seti içerisinde direksiyon takımı bulunmaktadır. Direksiyonda titreşim özelliği ve 270 derece dönüş açısı ile oyunlarınızda keyifli anın tadını çıkartırsınız. Bu ürünün fiyatı 999 TL’dir.
Bim Oyuncu (Gaming) Kulaklık
Bim Oyuncu (Gaming) Kulaklık

Bim Oyuncu (Gaming) Kulaklık

Oyuncular için en önemli araçlardan birisi ise kulaklıktır. Kulaklık ile oyundaki sesleri net duymanız gerekir. Arkadaşlarınıza sesinizin iyi gitmesi veya seslerin algılanması için kulaklığın kaliteli olması gerekir. Bim marketlerde oyuncu kulaklıkların fiyatlarını sizler için derledik.

  • Steelseries markasına ait oyuncu kulaklığının frekans tepkisi 20 ile 22.000 HZ arasındadır. Bu ürünün fiyatı 999 TL olmaktadır.
  • Polosmart markasına ait oyuncu kulaklığının deep bass özelliği, dış ses izolasyonu, led ışığı ile dikkat çekmektedir. Bu ürünün fiyatı ise 199 TL’dir.
Bim USB LED Masa Lambası
Bim USB LED Masa Lambası

Bim Işıklı Klavye

Sürekli bilgisayar kullanan kullanıcılar için en önemli bir diğer eleman ise klavyedir. Klavyenin duruşu ve hızlı kullanımı önemlidir. Klavyelerde led özelliğinin olması diğer etmenlerden birisidir. Bim marketlere gelen klavye tam size göre içerisinde led aydınlatmaya sahip klavyenin fiyatını merak ediyorsanız yazımızı okuyabilirsiniz.

  • Türkçe mekanik klavye olan HP markasına ait bu klavyenin birçok özelliği bulunmaktadır. sonraki hamleyi her tuş algılamaktadır. 4 bölgeye ait led aydınlatması vardır. Hızlı tepki süresi ise birçok müşteri tarafından beğenilmektedir. Bim markete gelecek olan klavyenin fiyatı ise 599 TL olmaktadır.

Bim USB LED Masa Lambası

Bilgisayarlarınız için bir diğer gerekli olan malzemelerden biri ise led lambasıdır. Usb kablosu ile bağlantı kurarak masa lambanızı kullanabilirsiniz.

  • Bim market zincirine gelen ürünlerden birisi olan USB led masa lambasının fiyatı 39.90 TL’dir.