Bim aktüel marketlerde çeşitli ürünlere uygun fiyatlara alabilirsiniz. Kadınların özel ihtiyaçlarından biri olan orkid fiyatlarını sizler için araştır. Kadınların regl zamanlarında en çok ihtiyaç duydukları orkid fiyatları uygun olarak görülen Bim marketlerde uygun mu yoksa pahalı mı gelin birlikte inceleyelim.

Sleepy Hijyenik Ped 24 Adet49 TL
Sleepy Hijyenik Ped 18 Adet49 TL

Bim Ped Fiyatı

Ülkemizin her yerinde ve her mahallede olan Bim market zincirlerinde pedlerin fiyatlarını merak ediyorsanız sizler için derledik.

  • Bim marketlerde çeşitli ped bulunmaktadır. İhtiyacınıza göre gece veya normal ped alabilirsiniz.
  • Genel olarak Bim mağazasında bulunan pedlerin fiyatları 10 adet için 35 TL ile 50 TL arasında değişiklik göstermektedir.       

Bim Scarlett Ped Fiyatı

Bim Orkid Fiyatları

Bim Scarlett ped fiyatı, son zamanlarda birçok ürünün fiyatı oldukça hızlı bir şekilde artış göstermiştir. Bim markasına ait olan Scarlett markasının fiyatları oldukça merak edilmektedir. En güncel fiyat listesine sitemizde bulabilirsiniz.

Scarlett Günlük Ped (14’lü)27 TL
Scarlett Ultra Hijyenik Normal Ped (27’li)27 TL
Scarlett Ultra Hijyenik Gece Ped (20’li)20 TL

Daha fazla Bim market içeriği;


Bim Orkid Gece Fiyatı

Bim Orkid Fiyatları

Bim marketlerde bulunan Orkid fiyatlarını sizler için araştırdık. Orkid çeşitlerinde gündüz ve gece olmak üzere iki çeşit bulunmaktadır. Gece olan orkid ler biraz daha büyük olmaktadır. Bazı kadınlar gece kullanmaktadır. Bim marketlerde bulunan gece orkidlerin fyatları şu şekildedir;

  • Orkid Platinium Hijyenik Ped – 45 TL

Bim Molped Fiyatları

Bim marketlerin de Molped markasına ait orkidler satılmaktadır. En çok kullanılan markalardan biridir. Özel günlerde kendinizi rahat hissettiğiniz orkidleri kullanmak istersiniz. Molped markası sizleri rahat hissettiren markalar arasındadır. Molped markasına ait orkid fiyatları;

  • 30’lu Bim Molped Fiyatı Günlük Ped – 35 TL

Comments are closed.