Bim Çamaşır Kurutmalık 2023 – En iyi Çamaşır Kurutmalık Hangisi

Bim çamaşır kurutmalık 2023 yılı güncel rakamlarını sizler için güncelledik. Perilla 3 katlı kurutmalık Bim fiyatını ve Bim çamaşır kurutmalık ne zaman gelecek 2023 yılında, gelin birlikte inceleyelim.

Casildo Home marka çamaşır kurutmalık ürünleri olarak satışa sunulmaktadır. Aktüel ürünler arasında yer alan ve Cuma günleri satışa sunulan Casilda Home çamaşır kurutmalık ürünleri alüminyum malzemeden yapılmaktadır.

Kadınların evdeki en vazgeçilmezi olmaya devam eden çamaşır kurutmalık, alüminyum malzemenin uzun ömürlü olması ve çamaşır kurutmalığının fonksiyonel bir yapısı olması nedeni ile aktüel ürün satış günü olan Cuma günlerinde Bim müşterileri tarafından takip edilerek alındığı bilinmektedir. Bim aktüel marketlerde satılan çamaşır kurutmalık ürünleri hakkında daha fazla bilgi ve ürün satış zamanları hakkında merak edilenleri yazımızın devamında inceleyebilirsiniz.

En iyi Çamaşır Kurutmalık hangisi

Ev hanımlarının ev içerisinde çamaşır kurutması için genelde tercih ettiği eşyalardan birisi olan çamaşır kurutmalığı hakkında dğer mağaza fiyat bilgilerini sizlerle paylaşıyoruz.

  • Koçtaş En iyi Çamaşır Kurutmalık hangisi; 280 TL
  • Trendyol ARSİNA Kaliteli Siyah Kurutmalık Çamaşır Kurutma; 244 TL
  • Hepsiburada Çamaşır Kurutmalık Ekstra Sağlam Kalın Demirli Kurutma Askısı; 320 TL
  • n11 Lorenzo Meltem Lüx Çamaşır Kurutma Askısı Çamaşırlık Kurutmalık; 650 TL

Daha fazla Bim market içeriği;


Bim Çamaşır Kurutmalık Ne Zaman Gelecek

2023 yılında her ay bir kez aktüel ürün olarak satışa sunulmaktadır. Bim marketlerin aktüel ürün kataloglarını takip ederek çamaşır kurutmalık ürünlerini satın alabilirsiniz. Bim aktüel ürünler her hafta Cuma günleri satışa sunulmaktadır. Bütün ev kadınlarının yakından takip ettiği bir numaralı ev ihtiyacı olan çamaşır kurutmalık hangi gün gelecek. Elbise asacağı olarak bütün hanımların beklediği ev gereksinimleri ne zaman gelecek.

Aktüel ürün listeleri Bim marketin online web sayfası üzerinden 1 hafta önce açıklanmaktadır. Haftalık olarak Perşembe günleri aktüel ürünler listesini takip edebilir ve çamaşır kurutmalık ürününün listede olup olmadığını inceleyebilirsiniz.

Bim çamaşır kurutmalık 2023 - en iyi çamaşır kurutmalık hangisi
Bim çamaşır kurutmalık fiyatı

Bim Çamaşır Kurutmalık Fiyatı

Bim çamaşır kurutmalık fiyatı Casilda Home marka alüminyum kurutmalık için 299 TL’dir. Alüminyum olması nedeni ile uzun ömürlü olan Casilda Home kurutmalıklara Bim marketlerde aktüel ürünlerin satışa sunulduğu Cuma günlerinde ulaşmak mümkündür. Her ev hanımının ihtiyacı olan telli elbise asacağı fiyatı 299 TL’dir.

Yusuf Saroğlu

Edebiyat ve sosyoloji uzmanlık alanı. 2018 Yılından beri uzman olduğu alanlarda içerik üretiyor. Günümüzde hala pek çok bilgi eksik. Doğru ve güncel bilgiyi vermek için çok çalışıyor. yusuf.saroglu@bedavainternet.com.tr