Bim Çamaşır Kurutmalık 2022

Bim çamaşır kurutmalık 2022 hakkında detaylı bilgilendiriyoruz. Bim çamaşır kurutmalık ne zaman gelecek 2022 ve Bim çamaşır kurutmalık fiyatı işte detaylar.

Casildo Home marka çamaşır kurutmalık ürünleri olarak satışa sunulmaktadır. Aktüel ürünler arasında yer alan ve Cuma günleri satışa sunulan Casilda Home çamaşır kurutmalık ürünleri alüminyum malzemeden yapılmaktadır.

Kadınların evdeki en vazgeçilmezi olmaya devam eden çamaşır kurutmalık, alüminyum malzemenin uzun ömürlü olması ve çamaşır kurutmalığının fonksiyonel bir yapısı olması nedeni ile aktüel ürün satış günü olan Cuma günlerinde Bim müşterileri tarafından takip edilerek alındığı bilinmektedir. Bim aktüel marketlerde satılan çamaşır kurutmalık ürünleri hakkında daha fazla bilgi ve ürün satış zamanları hakkında merak edilenleri yazımızın devamında inceleyebilirsiniz.

Bim Ürün Fiyatları

Bim Çamaşır Kurutmalık Ne Zaman Gelecek 2022

2022 yılında her ay bir kez aktüel ürün olarak satışa sunulmaktadır. Bim marketlerin aktüel ürün kataloglarını takip ederek çamaşır kurutmalık ürünlerini satın alabilirsiniz. Bim aktüel ürünler her hafta Cuma günleri satışa sunulmaktadır. Bütün ev kadınlarının yakından takip ettiği bir numaralı ev ihtiyacı olan çamaşır kurutmalık hangi gün gelecek. Elbise asacağı olarak bütün hanımların beklediği ev gereksinimleri ne zaman gelecek.

Aktüel ürün listeleri Bim marketin online web sayfası üzerinden 1 hafta önce açıklanmaktadır. Haftalık olarak Perşembe günleri aktüel ürünler listesini takip edebilir ve çamaşır kurutmalık ürününün listede olup olmadığını inceleyebilirsiniz. 2022 Haziran ayında da Bim marketlerde aktüel ürün olarak çamaşır kurutmalık ürünleri beklenmektedir.

Bim Çamaşır Kurutmalık Fiyatı

Bim Çamaşır Kurutmalık Fiyatı

Bim çamaşır kurutmalık fiyatı Casilda Home marka alüminyum kurutmalık için 299 TL’dir. Alüminyum olması nedeni ile uzun ömürlü olan Casilda Home kurutmalıklara Bim marketlerde aktüel ürünlerin satışa sunulduğu Cuma günlerinde ulaşmak mümkündür. Her ev hanımının ihtiyacı olan telli elbise asacağı fiyatı 299 TL’dir.

Bim Philips Süpürge

Bim Aktüel 3 Mayıs (BAYRAM) Salı 2022 Katalog

Bim Aktüel 6 Mayıs Cuma Bu Hafta Gelecekler

Bim Aktüel 29 Nisan Cuma

Yusuf Saroğlu

Sizin için blog yazıları paylaşıyorum. Soru ve önerilerini aşağıya yazabilirsin.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Aradığın burada

Başa dön tuşu