Bu hafta Bim çocuk odası eşyaları hakkında detaylı bilgilendiriyoruz. Bim çocuk eşyalarını ve çocuk oyuncakları fiyatlarını gelin birlikte inceleyelim.

Bu hafta Bim çocuk odası eşyaları, Bim marketlerde birçok ürün gelmektedir. Gelen ürünler arasında bu hafta çocuk odası eşyaları gelecektir. Yeni doğan bebekleriniz için veya çocuğunuzun odasında kullanabileceğiniz birçok ürünü satın alabilirsiniz. Bim marketlere gelecek ürünleri ve fiyatlarını sizler için derledik. Bim markete gelecek olan ürünlere bu hafta ulaşabilirsiniz. İşte Bim aktüel markete gelecek olan ürünlerin listesi ve fiyat listesi şu şekilde olacaktır.

Bim Çocuk Odası Eşyaları2023 Güncel
Ahşap Çocuk Yatağı900 TL
Şarjlı Çocuk Diş Fırçası420 TL
Çocuk Valiz530 TL
Bim Çocuk Odası Eşyaları
Ahşap Çocuk Yatağı
Bim Çocuk Odası Eşyaları
Çocuk Valiz

Bim Bebek Nevresim Takımı Fiyatı

Bim marketlerde çocuklarınızın odası için kullanabileceğiniz nevresim takımına ulaşabilirsiniz. Görüntüsü ve şekli ile dikkat çeken nevresim takımının fiyat listesi merak edilmektedir. İşte görüntüsü ve kalitesi ile kendine hayran bırakan nevresim takımının fiyatını derledik.


Daha fazla Bim çocuk içeriği;


Bim Keçe Oyuncak Sepeti Fiyatı

Bim marketlere gelecek olan ürünlerden bir diğeri ise oyuncak sepetidir. Çocuklarınızın odasını toparlamak ve daha düzenli gözükmesi için oyuncak sepetine ihtiyacınız vardır. Oyuncak sepeti keçeden yapılmıştır. Kalitesi ve dış görüntüsü ile dikkat çeken keçe oyuncak sepetinin fiyatı şu şekildedir;

Bim Bebek Kanguru Fiyatı

Bebeklerinizi daha kolay taşımak ve güvenli olmasını sağlamak için kanguruya ihtiyacınız olmaktadır. Dışarda kullanabildiğiniz gibi eviniz de iş yaparken de sizlere kolaylık sağlamaktadır. Bim markete gelecek olan bebek kanguru fiyatını merak edenler için derledik.

Bim Mama Sandalyesi Ne Zaman Gelecek

Bim marketlerde her hafta yeni ürünler gelmektedir. Ürünler birçok ihtiyacınıza yönelik olmaktadır. Bu hafta Bim marketlere gelecek olan ürünler arasında çocuğunuz için birçok ürüne ulaşabilirsiniz. Çocuklarınızın için mama sandalyesi BabyCo markasına ait olmaktadır.

Bim Ahşap Çocuk Sandalye ve Masa Seti Fiyatı

Bim marketler artık her yerde birçok ürünü ucuz fiyata satın alabileceğiniz bir yerdir. Bim marketlerde kullanacak olan ürünlerden birisi ise ahşap çocuk sandalyesi ve masa setidir. Çocuklarınızın eğlenceli vakit geçireceği ve birçok aktivite yapması için gerekli olan bu ürünün fiyatı merak edilmektedir.

Bim Renkli Dokunmatik Gece Lambası Fiyatı

Bim marketlerde bu hafta çocuklarınızın odasını renklendirmek için kullanabileceğiniz ürünler yer almaktadır. Bim marketlerde yer alacak ürünlerde birisi ise gece lambasıdır. Çocuğunuzun odasında kullanabileceğiniz hemde şık görünmesini sağlayacağınız bu gece lambası dokunmatik ve renkli olmasından dolayı birçok kişi tarafından heyecanla beklenmektedir. House Pratik markasına ait gece lambasının fiyatını sizler için derledik.

Bim Sluban Büyük Kutu Blok Oyuncak Fiyatı

Çocuklar için olmazsa olmaz ürünlerden birisi oyuncaklardır. Büyük kutu içerisinde blok oyuncakların olduğu bu ürünü çocuklarınızın çok seveceğinden eminiz. Sluban büyük kutu blok oyuncak çocuklarınızın gelişimi ve eğlenmesi için gerekli olan ürünler arasındadır.

Bim İlk Arabam ve İlk Adım Arkadaşım Fiyatı

Bebekleriniz için önemli ve eğitici olan bir diğer ürün ise ilk arabam ve ilk arkadaşım olmaktadır. Bu ürün ile çocuğunuzun hem eğlenmesini hemde ilk adımlarını güvenilir bir şekilde atmasını sağlayabilirsiniz. İki kademesi olan bu üründe çocuklarınız araba gibi kullanabilirler ya da adım atmak için kullanabilirler.

Bim Eğitici Aktivite Masası Fiyatı

Bim marketlerde çocuklarınız ve bebekleriniz için birçok ürün yer almaktadır. Bim marketlere gelecek olan aktivite masası çocuklarınızın öğrenirken eğlenmesini sağlamaktadır. Çocuklarınız hem eğlenecek hemde aktivitelerde bulunarak birçok kavramı öğrenme şansı olacaktır.

Comments are closed.