Bim cips fiyatı, genel olarak uygun ve lezzetli ürünlerdir. Bu cipsler, genellikle özel markalı ürünlerdir ve diğer marketlerde satılan cipslere göre daha uygun fiyatlara satılmaktadır.

Bim’de satılan cipslerin en sevilen çeşitleri arasında “Bim Cips Sade”, “Bim Cips Peynirli” ve “Bim Cips Mısır” yer almaktadır. Bu cipsler, lezzetli ve doyurucu oldukları için özellikle gençler tarafından oldukça sevilmektedir.

Mısır Cipsi Çeşitleri19,75 TL
Mısır Cipsi Haşhaş&Acı Biber25,50 TL
Mısır Cipsi Taco-Nacho19,75 TL
Patates Cipsi Çeşitleri20 TL
Patates Cipsi Çeşitleri20 TL
Patates Cipsi Sade/Ketçap16 TL
Tırtıklı Cipsi Sade/Acılı16 TL

Bim aktüel marketlerde yer alan abur cubur cips fiyatlarını birçok kişi merak etmektedir. Son zamanlarda her ürüne gelen zamdan dolayı cips fiyatları da zamdan etkilenmiştir.

Bim cips kullananlar yorumları

Bim Cips

Bim’de satılan cipslerin en sevilen çeşitleri arasında “Bim Cips Sade”, “Bim Cips Peynirli” ve “Bim Cips Mısır” yer almaktadır. Bu cipsler, lezzetli ve doyurucu oldukları için özellikle gençler tarafından oldukça sevilmektedir.

Bim’de satılan cipslerin bazı kullanıcı yorumları şu şekildedir:

 • “Bim Cips Sade, çok lezzetli ve doyurucu bir cips. Fiyatı da çok uygun. Ailecek severek yiyoruz.”
 • “Bim Cips Peynirli, en sevdiğim cipslerden biri. Peynir tadı çok güzel ve cipsleri kalın. Kesinlikle tavsiye ederim.”
 • “Bim Cips Mısır, daha önce hiç mısır cipsi yememiştim. Çok lezzetli ve çıtır çıtır. Kesinlikle denemelisiniz.”

Bim Cips Çeşitleri

Bim Cips

Cips ülkemizde en çok tercih edilen abur cuburlardan biridir. Film izlerken, sohbet ederken veya oyun oynarken en çok tüketilen yiyeceklerden biridir. Bim marketlerde birçok cips çeşidi ve markası bulunmaktadır. Bim marketlerde kendi markalarına ait cipler yer aldığı gibi farklı markalara ait cipslerde yer almaktadır. Bim marketlerde çok fazla cips çeşidi yer almaktadır. Cips çeşitleri ve markaları şu şekildedir;

Bim cipsleri

Bim’de satılan cips çeşitleri şunlardır:

 • Emsal Külah Cips 200 g.
 • Doritos Patates Cipsi
 • Lays Çeşitleri
 • Ruffles Patates Cipsi
 • Patıto Kaşık Cipsi
 • Patıto Tırtıklı Cipsi
 • Patıto Patates Cipsi
 • Party Mısır Cipsi Çeşitleri
 • Star Krak Mısır Cipsi
 • Star Krak Krok Mısır Cipsi Çeşitleri
 • Tombi Mısır Çerezi

Patito Bim Cips Fiyatı

Bim Cips

Bim Patito cips fiyatı güncel rakamlarını sizler için yayınladık. Bugünün Bim cips fiyatlarına birlikte göz atalım.

 • Patito Patates Cipsi Sade/Ketçap; 16 TL
 • Tırtıklı Cipsi Sade/Acılı; 16 TL

Daha fazla Bim market içeriği;


Bim Cips Süt Mısır

Son zamanlarda pandeminin etkisiyle birlikte insanlar evde vakit geçirmeye başladı. Evde vakit geçirdikçe abur cubur tüketimi arttı. Evde can sıkıntısından veya film izlerken en iyi tüketilecek yiyeceklerden biri abur cuburdur. Abur cuburlardan en çok tüketilen ürünlerden birisi ise cipstir. Bim marketlerde yer alan süt mısırın fiyatını sizler için araştırdık.

 • Bim marketlerde süt mısır Star Krak markasına aittir. Star Krak 130 gram süt mısır cipsinin fiyatı ise 21,75 TL ile satışa sunulmaktadır.

Party, Bim Cips Fiyatı

Bim marketlerde en çok sevilen ve tercih edilen ürünlerden birisi cipstir. Bim marketlerde birçok cips markası ve ürün çeşitliliği bulunmaktadır. Bim marketlerde satılan cips markalarından birisi ise Party olmaktadır. Party markasına ait tüm cips çeşitlerinin fiyatlarını sizler için yukarıda derledik.

Bim’de hangi cipsler var?

Bim’de satılan cipsler, genellikle özel markalı ürünlerdir ve diğer marketlerde satılan cipslere göre daha uygun fiyatlara satılmaktadır. Bim’de satılan cipslerin en sevilen çeşitleri arasında “Bim Cips Sade”, “Bim Cips Peynirli” ve “Bim Cips Mısır” yer almaktadır. Bu cipsler, lezzetli ve doyurucu oldukları için özellikle gençler tarafından oldukça sevilmektedir.

Party hangi marketin?

Party, Türkiye’de yaygın olarak bulunan bir market zinciri olan Migros’un özel markalı cips ürünüdür. Party cipsler, genellikle uygun fiyatlı ve lezzetli ürünlerdir.

Cipso cips helal mi?

Cipso cipsler, Türkiye’de yaygın olarak bulunan bir market zinciri olan CarrefourSA’nın özel markalı cips ürünüdür. Cipso cipsler, helal sertifikalı ürünlerdir.

Party cips nerenin malı?

Party cipsler, Türkiye’de üretilmektedir. Üretimi, Migros’un kendi tesislerinde yapılmaktadır.