Bim TV Fiyatları 2022 – Bim’de Bu Hafta Televizyon

Bim TV fiyatları 2022 hakkında detaylı bilgilendiriyoruz. Bim televizyon bu hafta ve Bim market TV fiyatı işte detaylar.

Bim TV fiyatları 2022 yılında 1.890 TL’den başlamaktadır. Dışarıya oranla uygun fiyatlı televizyon satın almak isteyenler için bütçe dostu seçeneklerden oluşuyor.

Her hafta Bim aktüel marketlere gelen farklı marka televizyonlar fiyat performans yönünden oldukça tercih edilen ürünler arasında yer almaktadır. Bim marketlerde satılan TV markaları; Dijitsu, Woon, TCL, JVC, Hi Level, Elton, Sony markalarıdır.

Bim’de Bu Cuma Gelecek Ürünler 2022

Bim Market TV Fiyatı
Bim Market TV Fiyatı

Bim Televizyon Bu Hafta

Bim televizyon bu hafta bölümünde aktüel ürün olarak satışa sunulan ürünlerden biridir. Bim marketlerde satılan televizyonlar fiyat yönünden dışarıda satılan televizyon markalarına oranla daha uygundur.

Daha uygun fiyatlı olan televizyon markalarına yer veren Bim marketlerde haftanın ürünleri katalog listesinden televizyon ürünlerini inceleyebilirsiniz. Ancak belirtmek gerekir ki Bim marketlerde her hafta aktüel ürün seçenekleri arasında televizyon bulunmamaktadır.

Bim marketlerden televizyon almak için şube özelinde araştırma yapmanız önerilir. Online alışveriş yerine şubelerdeki televizyon ürünlerini incelemek daha avantajlı olabilir. Bazı marketlerde televizyon ürünleri satılmadığında aktüel haftası geçse bile satışa devam edilmektedir.

Bim Woon Televizyon Fiyatları – Bim Bu Hafta Smart TV Fiyatı

Bim Market TV Fiyatı

Bim market tv fiyatı itibari ile marka ve modele göre çeşitlenmektedir. Bim marketlerden satın alabileceğiniz televizyon marka, model ve fiyat bilgisi;

  • Dijitsu 55 İnç UHD Uydu Alıcılı Smart TV: 5.350 TL.
  • Dijitsu 50 İnç UHD Uydu Alıcılı Smart TV: 4.499 TL.
  • Dijitsu 40 İnç HD Uydu Alıcılı Akıllı TV: 2.200 TL.
  • Dijitsu 43 İnç HD Uydu Alıcılı Led TV: 1.890 TL.
  • Woon 49 İnç Full HD Uydu Alıcılı Smart LED TV: 4.499 TL.
  • TCL 50 İnç UHD Uydu Alıcılı Smart TV: 7.999 TL.

Bim Market TV fiyatları haftanın aktüel ürünleri bağlamında çeşitlenmektedir. Televizyon marka ve modelinin yanı sıra boyutları arttıkça da fiyatlarda yükselme görülmektedir.

Bim Deterjan Fiyatları

Bim Eldiven Fiyatı

Bim Market Açmak İstiyorum

Bimcell Müşteri Hizmetleri

Yusuf Saroğlu

Sizin için blog yazıları paylaşıyorum. Soru ve önerilerini aşağıya yazabilirsin.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Aradığın burada

Başa dön tuşu