Bim TV fiyatları, genellikle uygun ve Bim televizyon kaliteli ürünlerdir. Bu televizyonları kullananlar tarafından yapılan yorumlar genellikle olumludur.

Bim televizyonlarının fiyatları, diğer market zincirlerinde satılan televizyonların fiyatlarına göre oldukça uygundur. Bu nedenle, uygun fiyatlı bir televizyon satın almak isteyenler için Bim iyi bir seçenektir.

Her hafta Bim aktüel marketlere gelen farklı marka televizyonlar fiyat performans yönünden oldukça tercih edilen ürünler arasında yer almaktadır. Bim marketlerde satılan TV markaları; Dijitsu, Woon, TCL, JVC, Hi Level, Elton, Sony markalarıdır.

Bim’de satılan televizyonların fiyatları şu şekildedir:

  • 55 Ekran Smart UHD Nano TV, 20.000 TL
  • 86 Ekran Ultra HD Android TV, 30.000 TL
  • 32 Ekran Android Televizyon, 5.500 TL

📺 Bim bu hafta gelecek televizyon ve diğer ürünleri; a101 bim aktüel ürünler kataloğu içeriğinden kontrol edebilirsiniz.

Bim TV Kullananlar Yorumları

Bim Televizyon

Bim televizyon kullananlar, televizyonların görüntü kalitesinin iyi olduğunu, ses kalitesinin yeterli olduğunu ve kullanımının kolay olduğunu belirtmektedir. Ayrıca, televizyonların kurulumunun kolay olduğunu ve servis hizmetinin de iyi olduğunu belirtmektedir.

Bim televizyon kullananlar tarafından yapılan bazı yorumlar şunlardır:

  • “Bim’den aldığım televizyon görüntü kalitesi ve ses kalitesi açısından oldukça iyi. Ayrıca kullanımı da oldukça kolay. Kurulumunu da kendim yapabildim. Çok memnunum.”
  • “Bim’den aldığım televizyonu yaklaşık 1 aydır kullanıyorum. Görüntü kalitesi çok iyi. Ses kalitesi de yeterli. Kullanımı da oldukça kolay. Kurulumu da kolaydı. Çok memnunum.”
  • “Bim’den aldığım televizyonu yaklaşık 6 aydır kullanıyorum. Görüntü kalitesi ve ses kalitesi açısından oldukça iyi. Ayrıca kullanımı da oldukça kolay. Kurulumu da kolaydı. Servis hizmeti de oldukça iyi. Çok memnunum.”

Bim Televizyon Bu Hafta

Bim Televizyon Bu Hafta

Bim televizyon bu hafta bölümünde aktüel ürün olarak satışa sunulan ürünlerden biridir. Bim marketlerde satılan televizyonlar fiyat yönünden dışarıda satılan televizyon markalarına oranla daha uygundur.

Daha uygun fiyatlı olan televizyon markalarına yer veren Bim marketlerde haftanın ürünleri katalog listesinden televizyon ürünlerini inceleyebilirsiniz. Ancak belirtmek gerekir ki Bim marketlerde her hafta aktüel ürün seçenekleri arasında televizyon bulunmamaktadır.

Bim marketlerden televizyon almak için şube özelinde araştırma yapmanız önerilir. Online alışveriş yerine şubelerdeki televizyon ürünlerini incelemek daha avantajlı olabilir. Bazı marketlerde televizyon ürünleri satılmadığında aktüel haftası geçse bile satışa devam edilmektedir.


Daha fazla televizyon fiyat bilgisi içeriği;


4.3 inç kaç ekran dijitsu BİM?

4.3 inç ekran, 10.92 cm ekran boyutuna denk gelir. Bu da yaklaşık olarak 3.5 inçlik bir akıllı telefon ekranı büyüklüğüne eşittir.

BİM online sipariş veriliyor mu?

Evet, BİM online sipariş veriliyor. BİM’in resmi web sitesi üzerinden veya BİM’in mobil uygulaması üzerinden online sipariş verebilirsiniz.

BİM Tv kaç taksit?

BİM TV’ler, 3 taksit ile satılmaktadır. Ancak, bazı özel kampanyalar kapsamında 6 taksit ile de satılabilmektedir.

Smart TV mi yoksa Android mi?

BIM’de satılan televizyonların bazıları Smart TV, bazıları ise Android TV’dir. Smart TV’ler, internete bağlanabilme özelliğine sahiptir. Android TV’ler ise, Smart TV’lerin yanı sıra, Android işletim sistemini de desteklemektedir. Bu nedenle, Android TV’ler, Smart TV’lere göre daha fazla uygulama ve içerik seçeneği sunmaktadır.