Bim Bebek Bezi Fiyatı [0, 2, 3, 4, 5, 6 Numara]

Bim bebek bezi fiyatı, uygun ve kaliteli olarak bilinmektedir. Bim bebek bezleri, bebeğin cildini tahriş etmeyecek şekilde tasarlanmıştır. Ayrıca, Bim bebek bezleri, emiciliği yüksek ve sızdırmazdır.

Bim Aktüel markette kendi markası olan Jenny Willy bebek bezi satılmaktadır. Orta kalite de uygun fiyatlı bir bezdir. Yenidoğan, 2, 3, 4, 5 numaralardan oluşur. İçindeki adet sayısı bezin numarasına göre değişiyor. Son günlerde fiyatlar da sürekli değişiklikler olabiliyor. En güncel haliyle BİM markette satılan Jenny Willy fiyatları şu şekildedir.

Bim bebek bezi fiyatı
Jenny & Willy Yenidoğan bebek bezi 40 adet61 TL
Jenny & Willy 2 numara Bebek bezi 60 adet110,75 TL
Jenny & Willy 3 numara Bebek bezi 50 adet110,75 TL
Jenny & Willy 4 numara Bebek bezi 44 adet110,75 TL
Jenny & Willy 5 numara Bebek bezi 32 adet110,75 TL
Jenny & Willy XL numara Bebek bezi 30 adet110,75 TL
Bim bebek bezi fiyatı
Agu Baby Bebek Bezi Maxi 32’li69,50 TL
Agu Baby Bebek Bezi Junior 26’lı69,50 TL

Bim Bebek Bezi Yorumları

Bim bebek bezleri, genel olarak olumlu yorumlar almaktadır. Kullanıcılar, Bim bebek bezlerinin uygun fiyatlı ve kaliteli olduğunu belirtmektedir. Ayrıca, Bim bebek bezlerinin bebeğin cildini tahriş etmediğini ve sızdırma yapmadığını belirtmektedir.

 • “Jenny & Willy bebek bezlerini kullanıyorum. Fiyatları uygun ve bebeğimin cildini tahriş etmiyor. Sızdırma yapmadığı için de memnunum.”
 • “Agu Baby bebek bezlerini kullanıyorum. Çok uygun fiyatlı ve bebeğimin cildini tahriş etmiyor. Sızdırma yapmadığı için de memnunum.”
 • “BİM bebek bezlerini kullandım ama biraz ince geldi. Sızdırma yaptı.”
 • BİM Prima bebek bezlerini kullandım ve çok memnun kaldım. Fiyatları uygun ve bebeğimin cildini tahriş etmedi.”

Bim’de hangi bebek bezi var

BİM’de satılan bebek bezleri şunlardır:

 • Jenny & Willy Bebek Bezi: 1-5 numara aralığında üretilmektedir. 30’lu paketlerde satılmaktadır. Fiyatları, 61-110 TL arasında değişmektedir.
 • Agu Baby Bebek Bezi: 1-4 numara aralığında üretilmektedir. 30’lu paketlerde satılmaktadır. Fiyatları, 69,50 TL’dir.

Bim Bebek Bezi 1 numara fiyatı

Bim Bebek Bezi 1 numara fiyatı ebeveynler tarafından en çok araştırılan konular arasında yer almaktadır. Bunun üzerine Bim Bebek Bezi 1 numara fiyatını sizler için aşağıda yayınladık.

 • Bim Bebek Bezi 1 numara fiyatı; 61 TL

Bim Bebek Bezi 2 numara fiyatı

Bim Bebek Bezi 2 numara fiyatı yenidoğan bebek bezi fiyatlarına göre daha az araştırılmaktadır. Güncel Bim Bebek Bezi 2 numara fiyatını aşağıda bulabilirsiniz.

 • Bim Bebek Bezi 2 numara fiyatı; 110,75 TL

Bim Bebek Bezi 3 numara fiyatı

Bim Bebek Bezi 3 numara fiyatı geçen dönemlere göre zam oranı yükselişi şuanda durmuş durumda. Bim Bebek Bezi 3 numara fiyatı sıkça araştırılması üzerine aşağıda sizler için güncel olarak yayınladık.

 • Bim Bebek Bezi 3 numara fiyatı; 110,75 TL

Bim bez Fiyatları 4 numara

Bim bez fiyatları 4 numara kullananlar için müjdeli haberi bizlerden duymanızı isteriz. Geçtiğimiz dönemlere göre Bim bez fiyatları 4 numara aynı fiyat aralığında seyretti.

 • Bim bez Fiyatları 4 numara; 110,75 TL

Bim Bebek Bezi 5 numara fiyatı

Bim Bebek Bezi 5 numara fiyatını sizler için en güncel hali ile aşağıda yayınladık.

 • Bim Bebek Bezi 5 numara fiyatı; 110,75 TL

Bim bebek bezi 6 numara fiyatı

Bim bebek bezi 6 numara fiyatının ne kadar olduğu merak konusu haline gelmiş durumda. Bim bebek bezi 6 numara fiyatı aşağıda güncel olarak sizlere aktarılmaktadır.

 • Bim bebek bezi 6 numara fiyatı; 110,75 TL

Daha fazla Bim market içeriği;


Bim Bez Fiyatları

Bim markette kendi ürünü olan Jenny & Willy bebek bezi satılmaktadır. Bez hem kaliteli hem de uygun fiyatlıdır. Kullanan annelerin çoğu jenny & willy bebek bezini önermektedir. Bebek bezi alırken dikkat etmemiz gereken önemli konulardan biri de bebeğin kilosuna uygun numaralı bezi seçmektir. Her yaşıt bebek aynı numara bezi kullanmayabilir. Siz kendi bebeğinizin kilosuna uygun numarayı alınız.

 • 2 ile 5 kilo arası bebekler için Yenidoğan
 • 3 ile 6 kilo arası bebekler için 2 numara
 • 4 ile 9 kilo arası bebekler için 3 numara
 • 5 ile 10 kilo arası bebekler için 4 numara
 • 7 ile 14 kilo arası bebekler için 5 numara bebek bezi uygundur.

BİM market Jenny & Willy bebek bezi fiyatlarını en güncel haliyle paylaştık.

 • Jenny & Willy yenidoğan bebek bezi fiyatı; 61 TL
 • Jenny &Willy 2 numara bebek bezi fiyatı; 110,75 TL
 • Jenny & Willy 3 numara bebek bezi fiyatı; 110,75 TL
 • Jenny & Willy 4 numara bebek bezi fiyatı; 110,75 TL
 • Jenny & Willy 5 numara bebek bezi fiyatı; 110,75 TL
 • Jenny & Willy XL numara Bebek bezi 30 adet fiyatı; 110,75 TL’dir.

Bim Bebek Bezi 6 Numara

BİM markette satılan Jenny & Willy bebek bezinde yenidoğan, 2, 3, 4, 5 numaralar bulunur.  XL numara bebek bezi 10 ile 15 kilo arası bebekler için uygundur ve paket içinde 30 adet bulunmaktadır.

 • Jenny & Willy XL numara bebek bezi 30’lu fiyatı 110,75 TL’dir. Adet fiyatı 3,66 TL gelmektedir.

Bim 5 Numara Bebek Bezi Fiyatı

BİM marketteki Jenny & Willy bebek bezinin son numarası 5’dir. 7 ile 14 kilodaki bebekler için uygundur. Bebeğinize bez alırken kendi kilosuna göre almalısınız. Paketin içinde 32 adet bulunmaktadır.

 • Jenny & Willy 5 numara bebek bezi 32’li fiyatı; 110,75 TL’dir.

Bim Bebek Bezi Yenidoğan Fiyatı

Yenidoğan bebeklerimiz için her şeyin tenine uygun en kaliteli ürünler olmasına dikkat ederiz. Bunların başında kıyafetleri ve tabi ki bezleri geliyor. BİM marketin kendi markası olan Jenny Willy bebek bezi yenidoğan bebekleriniz için uygundur. Her bez her çocuğun tenine uygun olmayabiliyor. Bazı bebeklerin cildi daha hassastır. Bu yüzden bebeğiniz için uygun olup olmadığını siz belirleyebilirsiniz. Diğer bebek bezlerine göre daha uygun ve kaliteli bir bezdir. 2 ile 5 kilo arası bebekler için uygundur. Paketin içinden 40 adet çıkmaktadır.

 • Jenny & Willy Yenidoğan bebek bezi fiyatı; 61 TL’dir.

Verdiğimiz bu fiyatlar güncel halidir.  Fakat fiyatlar sürekli değişebiliyor.

En ucuz bebek bezi hangisi?

Piyasada bulunun prima, molfix, can bebe gibi markalara nazaran hemen hemen aynı kalitede en uygun bebek bez markası Jenny & Willy‘dir. Günümüzde Bim ürünleri arasında yer alan Jenny & Willy bebek bezi markası turkuvaz adlı firma tarafından üretilmektedir.

Yenidoğan bebek bezi kaç kilo?

Yenidoğan bebeklerin doğum ağırlığı genellikle 2,5-4,5 kilo arasındadır. Bu nedenle, yenidoğan bebeklere 2,5-3 kiloya kadar uyumlu olan 1 numara bebek bezleri kullanılır.

Yeni doğan bebeğe hangi bebek bezi?

Yenidoğan bebeklerin ciltleri hassas olduğu için, onlara özel olarak üretilmiş bebek bezleri tercih edilmelidir. Bu bebek bezleri, bebeğin cildini tahriş etmeyecek şekilde tasarlanmıştır. Ayrıca, yenidoğan bebeklerin bezi sık sık değiştiği için, rahat ve kolay giyilip çıkarılabilen bebek bezleri tercih edilmelidir.

Bim’de Sleepy bez var mı?

Evet, Bim’de Sleepy bez bulunmaktadır. Bim’de satılan Sleepy bebek bezleri, 1 numara, 2 numara, 3 numara, 4 numara ve 5 numara olmak üzere farklı numaralarda satılmaktadır.

Yusuf Saroğlu

Edebiyat ve sosyoloji uzmanlık alanı. 2018 Yılından beri uzman olduğu alanlarda içerik üretiyor. Günümüzde hala pek çok bilgi eksik. Doğru ve güncel bilgiyi vermek için çok çalışıyor. yusuf.saroglu@bedavainternet.com.tr

‎️‍🔥