Bim aktüel marketlerde birçok ürün bulunmaktadır. Bebekleriniz için hem uygun fiyatlı hem de kaliteli ürünler kullanmak istersiniz. Bebeklerin besin ihtiyacı olan mamaların fiyatları son zamanlarda artış göstermiştir. En uygun bebek mamalarını Bim marketlerde bulabilirsiniz.

Bim Bebek Maması Fiyatları
Bebivita/Hipp Devam Maması 1 500 Gram165 TL
Bebivita/Hipp Devam Maması 2 500 Gram165 TL
Bebivita/Hipp Devam Maması 3 500 Gram165 TL
Hero Baby Tahıllı Ek Gıda 400 Gram97,50 TL
Hero Baby Karışık Meyveli Kavanoz Maması 125 Gram14,75 TL
Bebivita mama Bim fiyatı
TrendyolBebelac 3 Devam Sütü 800 Gr196,99 TL
HepsiburadaSMA Optipro 1 Probiyotik Bebek Sütü 400 gr249 TL
HepsiburadaSMA 1 Optipro Bebek Sütü 1000 Gr449,90 TL
TrendyolAptamil 3 900gr Devam Sütü149 TL
Bebek Maması Fiyatları

Bim Hero Baby Mama Fiyatları

Bim marketlerde yer alan ürünlerin fiyat listesini sizler için hazırladık. Fiyat listelerini güncel tutarak en uygun fiyatları karşılaştırarak alışverişlerinizi uygun fiyata alabilirsiniz. Bebek maması denilince aklımıza gelen Hero Baby bebek mamalarının fiyatlarını yazımızda bulabilirsiniz. Hero Baby markasına ait Bim marketlerde sadece tahıllı ek gıda ve karışık meyveli kavanoz maması bulunmaktadır. Tahıllı ek gıda ve karışık meyveli kavanoz maması fiyatlarını sizler için araştırdık.

  • Herro Baby tahıllı ek gıda 400 gramı 97,50 TL olmaktadır. Hero Baby karışık meyveli kavanoz maması ise 4.90 TL olmaktadır.
  • Bazı marketlerde satılan Hero Baby devam sütü mamalarının fiyatları ise; 350 gramı 97,50 TL’dir.

Daha fazla Bim market içeriği;


Bim Bebelac Mama Fiyatları

Bim marketlerde birçok ürün ve markaları bulabileceğiniz marketlerden biridir. Diğer marketlere göre daha uygun olan Bim marketlerde bebek mamaları bulunmaktadır. Bim markete ait bebek mamalarının markaları şu şekildedir; Hero Baby ve Bebivita markaların satışı yapılmaktadır. Bim marketlerde Bebelac markasının mamaları satılmamaktadır. Sizler için diğer marketleri araştırdığımızda Bebelac mama fiyatları şu şekildedir;

  • Bebelac devam mamaları Bim markette yoktur. Diğer marketlerde Bebelac devam sütü maması 250 gram için 75,90 TL olmaktadır.

Bebivita 3 Bim Fiyat

Bebekleriniz için her şeyi en doğrusunu seçmek istersiniz. Bebek mamalarının en iyi, kaliteli ve uygun fiyatlı oması gerekmektedir. Bim marketlerdesatışı olan Bebivita markasına ait 3 numaralı bebek maması bulunmaktadır. 3 numaralı bebek maması 9 .aydan sonra kullanılmaktadır. 9 ve 12 ay için 3 numaralı bebek maması kullanılması gerekir. Bebivita 3 bebek mamalarının fiyatlarını sizler için derledik.

  • Bebivita devam sütü mamalarının 3 numarasının fiyatı 165 TL olmaktadır.

Bebivita 1 Bim fiyat

Bebivita 1 Bim fiyat bilgilerini aşağıda güncel olarak bulabilirsiniz. Bebivita 1 numaralı bebek maması 6 ve 9 ay olan bebekler için kullanılmaktadır. Fiyatını merak edenler için en güncel fiyatı şu şekildedir;

  • Bebivita 1 Bim fiyat; 165 TL

Bim Bebivita Mama Kullananlar

Bebivita mama, 1, 2, 3 ve 4 numara olmak üzere 4 farklı yaş grubuna hitap etmektedir. 1 numara mama, doğumdan itibaren 6 aya kadar olan bebekler için uygundur. 2 numara mama, 6 aydan 12 aya kadar olan bebekler için uygundur. 3 numara mama, 12 aydan 24 aya kadar olan bebekler için uygundur. 4 numara mama ise, 24 aydan büyük bebekler için uygundur.

Sizden gelen yorumlar;

  • “Bebivita mamayı kullanıyoruz ve çok memnunuz. Fiyatları uygun ve bebeğimiz seviyor.”
  • “Bebivita mamayı önermiştik. Çok memnun kaldılar. Fiyatları uygun ve bebekleri seviyor.”
  • “Bebivita mamayı denedim ama kokusundan dolayı alışamadım. Fiyatları uygun ama bu yüzden kullanmaya devam edemiyorum.”

Bim Bebek Maması Kullananlar

Bim marketlerde satılan Bebivita markasının nasıl olduğunu tüm ebeveynler merak etmektedir. Sizler için Bim marketlerinde bulunan devam mamalarını kullanan kişileri araştırdık. Bu kişilerin yorumlarını derledik. Bim marketlerde bulunan bebek mamalarını kullandıysanız lütfen fikirlerinizi yorum kısmında belirtiniz.

Toz halinde satılan bebek mamalarının kalitesi önemli bir konudur. Keçi sütünden yapılması gereken mamaların için de katkı maddesinin olmaması gerekmektedir. Bebivita markasını kullanan çoğu kişi bu markadan memnun kalmıştır. Bebeklerinde ne gaz sancısı ne de kilo kaybı yaşatmadığını dile getirmişlerdir. Almanya da en çok tüketilen mama markalarından biridir. Fakat her bebek aynı değildir. Çoğu kişi kullandığı zaman herhangi bir yan etki görmemiştir. Fakat bazı kullananlar arasında nadiren de olsa sorun yaşanmıştır.

Leave A Reply