Kickscooter A6 Pro fiyat hakkında detaylı bilgilendirme yapıyoruz. Kickscooter A6 Pro özellikleri ve kullanıcı yorumlarıyla karşınızdayız.

Şehir içinde ulaşım için birçok kişi toplu taşıma araçları yerine scooter ve bisikletleri tercih etmeye başladı. Elektrikli scooter sayesinde hem istediğiniz yere ulaşabilir hem de trafik yoğunluğundan kurtulabilirsiniz. Bim market zincirlerinde satışa sunulacak Kickscooter A6 Pro dayanıklılık ve performans açısından beğeniliyor. Diğer elektrikli scooter fiyatlarına göre daha uygun olan bu ürünü hemen satın alabilirsiniz. Peki Bim marketlere gelecek olan Kickscooter A6 Pro fiyatı ne kadar?

 • Kickscooter A6 Pro 2023 yılında 12.000 TL ile satışa sunulacaktır.

Kickscooter A6 Pro Yorum

Kickscooter A6 Pro Yorum

Kickscooter A6 Pro almadan önce kullanıcı yorumlarını görmek ister misiniz? Scooter hakkında daha detaylı bilgiye ulaşmak için daha önceden deneyimleyen kişilerin yorumlarını ele aldık. İşte yorumlar şu şekildedir;

 • 2 aydır Kickscooter A6 Pro kullanıyorum. Çok memnun kaldım. Düz rampalarda bile güzel performans sergiliyor.
 • Ankara’da işe gitmek için aldım. Şarjı çok hızlı bitiyor ve yokuşlarda istenilen performansı sergileyemiyor.
 • Elektronik fren sistemine sahip olduğu için güvenilir sürüş yapabiliyorsunuz. Dayanıklı ve ortalama bir performans sergiliyor. Memnun kaldım.
 • Yağmurlu havalarda kullansanız bile sıkıntı oluşturmuyor. Sadece şarjının hızlı bitmesi ve yokuşta iyi bir performans sergilemediği için eksi puan.

Kickscooter A6 Pro Özellikleri

Kickscooter A6 Pro şehir içinde rahatça kullanabileceğiniz elektrikli scooter olarak karşımıza çıkar. Volta elektrikli bisiklet sonra elektrikli scooter birçok kullanıcı tarafından tercih ediliyor. Yasal zorunluluktan dolayı 25 km/h maksimum hıza sahiptir. Suya dayanıklı olan bu scooter geniş ayak platformuna ve ergonomik tutuşa sahiptir. Hem ön hem de arka kısmında led far bulunur. Gece sürüşlerinin konforlu geçmesi için fren lambaları bulunur. Ayrıca kolay bir şekilde taşınması için katlanabilir özelliğe sahiptir. Kickscooter A6 Pro scooterin diğer özellikleri ise şu şekildedir;

 • Batarya Gücü; 36 V 7.8Ah,
 • Tırmanma Açısı; 6 Derece,
 • Lastikler; 10 İnç,
 • Ön Fren Sistemi; Elektronik,
 • Arka Fren Sistemi; Kampana,
 • Suya Dayanıklılık; IPX5

Bim Kickscooter A6 Pro Ne Zaman Gelecek

Bim marketlere aktüel ürün olarak bu hafta Kickscooter A6 Pro geliyor. Eğer şehir içinde daha hızlı hareket etmek istiyorsanız Kickscooter A6 Pro alabilirsiniz. Bim marketlerde 18 Ağustos 2023 tarihinden itibaren satışa sunulacak olan Kickscooter A6 Pro elektrikli scooteri 12.000 TL ödeyerek satın alabilirsiniz. Led zemin aydınlatması ve dijital göstergesi ile birçok kişinin beklediği ürünü tükenmeden almanızı tavsiye ediyoruz.

Kickscooter A6 Pro hakkında sorularınızı ve deneyimlerinizi bizlerle paylaşabilirsiniz. Yorum bölümüne yazarak bizlerle iletişime geçmeyi unutmayın.