Bim Jeep Rx5 katlanabilir elektrikli bisiklet hakkında detaylı bilgiler veriyoruz. Jeep elektrikli bisiklet yorumları ve BİM Jeep elektrikli bisiklet özelliklerini gelin birlikte inceleyelim.

Bim Jeep Rx5 katlanabilir elektrikli bisiklet, Bim aktüel ürünlerde katlanabilir elektrikli bisiklet kaç para, teknolojinin gelişmesiyle birlikte artık günümüzde elektrikli bisiklet kullanılmaya başlandı. Elektrikli bisikletlerin normal bisikletten farkı motor desteğinin olmasıdır. Sürücüye yardımcı olan ve bisiklet sürmeyi daha kolay hale getiren elektrikli bisikletlerde en çok tercih edilen markalardan birisi Jeep olmaktadır. Jeep markasına ait Rx5 elektrikli bisikletlerin en önemli özelliği katlanabilir olmasıdır. Jeep Rx5 katlanabilir elektrikli bisikletin özelliklerini ve fiyatını birçok kişi merak etmektedir. Sizler için tüm merak ettiklerinizi derledik. Hadi gelin bakalım.

Bim BisikletFiyatlar
Jeep Rx5 Elektrikli Bisiklet Fiyat10.999 TL
Belderia markasına ait 26 Jant bisiket1,499 TL
Rookie 20 Jant Çift Amortisörlü Bisiklet699 TL
Mounty 26 Jant 21 Vites Bisiklet679 TL
Rookie 16 Jant Bisiklet449 TL
Bim Bisiklet Fiyatları

Jeep Rx5 Elektrikli Bisiklet Fiyat

Taşıt kullanımı son zamanlarda oldukça artış göstermiştir. Araba kullanımını azaltmak için birçok kişi elektrikli bisiklete yönelmektedir. Elektrikli bisikletler sayesinde yorulmadan istediğiniz yere kolayca gidebilirsiniz. Elektrikli bisikletlerde en çok tercih edilen markalardan biri olan Jeep’in Rx5 elektrikli bisikletinin fiyatı merak edilmektedir.

  • Jeep markasına ait Rx5 elektrikli bisikletin fiyatı 10.999 TL olmaktadır.

Daha fazla Bim market içeriği;


Jeep Rx5 Katlanabilir Elektrikli Bisiklet Özellikleri

Jeep Rx5 Elektrikli Bisiklet Fiyat

Bisikletler en verimli taşıtlardan biridir. Elektrikli bisikletler normal bisikletlerden çok farklıdır. Elektrikli bisiklet motor desteği ile kullanımı kolaylaştırmaktadır. Elektrikli bisikletlerin kullanımı son zamanda oldukça artış göstermektedir. Sizler için Jeep markasına ait Rx5 elektrikli bisikletin özelliklerini derledik.

  • Mekanik disk frenlere sahiptir.
  • Elektrikli bisikletin yapacağı maksimum hızı 25 km/h olmaktadır.
  • Sürüş mesafesi ise 35 ile 45 km olmaktadır.
  • Bataryası 36v, 10.4 Ah gücüne sahiptir.
  • Göstergesi LCD ekrana sahiptir.

Jeep Rx5 Elektrikli Bisiklet Yorum

Jeep markasına ait Rx5 elektrikli bisikleti kullanan kişilerin yorumları merak edilmektedir. Sizler için kullanan kişilerin yorumlarını derledik.

  • Bisikletin ağırlığı en çok dile getirilen konulardan biridir. Jeep Rx5 elektrikli bisikleti 27 kg ağırlığında olmasından dolayı ürünü olumsuz yönde etkilemiştir. Düz yollarda kullanabilirken yokuş ve rampalı yollarda kullanımı oldukça zor olabilmektedir. Motor gücüde birçok kullanıcı tarafından yeterli bulunmamıştır.