Bim mısır fiyatları 2024, Bim aktüel marketleri uzun zamandır ülkemizde faaliyet göstermektedir. Bim market zincirleri ülkemizde sevilerek alışveriş yapılan bir markettir. Bim mağazasında bulunan mısır fiyatlarının son fiyatlarını sizler için araştırdık. Bim marketlerde mısır fiyatları;

Simbat Cin Mısır 500 Gram9 TL
Superfresh Mısır Konservesi 3*220 Gram25 TL
Yurdum Tane Mısır 340 Gram25 TL
Superfresh Mısır 450 Gram18 TL

Bardakta süt Mısır Fiyatları

Bardakta süt mısır fiyatları güncel rakamlarını sizlerle paylaşıyoruz. Dondurulmuş süt mısır fiyatları ve tüm market ve mağaza süt mısır fiyatlarına birlikte göz atalım.

  • İste Gelsin, Agrotalya Tatlı Mısır 400 g; 85 TL
  • Hepsiburada, Mutlu Paket Haşlamalık Süt Mısır Tohumu 20’li; 20 TL
  • A101, Yayla Haşlanmış Tane Mısır 340 G; 20 TL
  • Carrefoursa, Superfresh Mısır 450 G; 38 TL
  • Trendyol, DURU Pratik Haşlanmış Mısır – 400 Gr; 23 TL
  • n11, Trace Corn Beyaz Süt Mısır Poşet; 40 TL

Daha fazla Bim market içeriği;


Bim Dondurulmuş Mısır Fiyatı

Bim mağazasında birçok çeşit mısır bulanmaktadır. Mısır çeşitlerinden biri olan dondurulmuş mısır fiyatları merak edilmektedir. Dondurulmuş mısır fiyatının en güncel halini merak ediyorsanız yazımızı okuyabilirsiniz.

  • Bim marketlrde dondurulmuş mısır fiyatı 18 TL’dir. Tek marka satılan Superfresh dondurulmuş mısırları Bim mağazasında bulabilirsiniz.

Bim Saban Mısır Fiyatı

Bim marketler her mahallede bulunmaktadır. Ülkemizde tercih edilen market zincirlerinden biri olan Bim’de fiyat listesi sürekli olarak değişiklik göstermektedir. Bim marketlerinde bulunan saban mısır fiyatını sizler için derledik.

Bim Cin Mısır Fiyatı

Bim Mısır Fiyatları

Son zamanlarda Birçok kişinin tercihi Bim marketler olmaktadır. Film veya dizi izlerken patlamış mısır kimin hoşuna gitmez ki? Bim marketlerde yerine alan cin mısır fiyatını yazımızda bulabilirsiniz.

Bim Süt Mısır Fiyatı 2024

Dışarda kokusuyla kendine hayran bırakan süt mısırları evimizde kendiniz yapabilirsiniz. Birçok yemekte ve salata da kullanabileceğiniz süt mısırları Bim mağazasında bulabilirsiniz. Uygun fiyata alabileceğiniz süt mısırların fiyatını sizler için listeledik.