Bim Nutella Fiyatı 2022 – Krem Çikolata Fiyatları

Bim Nutella Fiyatı 2022 hakkında detaylı bilgilendiriyoruz. Bim Nutella 630 gr, Peripella ve Torku Banada fiyatı ne kadar işte detayları.

Bim nutella fiyatı, 29,60 TL olarak belirlenmiştir. Nutella herkes tarafından çokça sevilen ve her zaman ürünün tüketim miktarının fazla olduğu belirlenmiştir. Bim aktüel mağazaları genel olarak perakende satış yaptığından dolayı daha uygun fiyatları önümüze sermektedir. Fakat her sene olan zamlardan bütün ürünler genel olarak etkilendiği için çikolatalarda çokça tüketimi olan bu çikolata da etkilenmiştir. Güncel fiyatı da 29,60 TL olarak belirlenmiştir.

Bim Nutella 750 Gr Fiyat

Bim nutella 750 gr fiyat, 29,60 TL ‘dir. 750 gram nutella en büyük boy nutella 750 gram olarak bim ‘de satış göstermektedir. Nutella için daha büyük boylar olsa dahi bu satış noktasında en büyük boydur. Nutella, çikolata ile fındık karışımından oluşan bu çikolatanın tercihi çok fazladır. Buna bağlı olarak da fazlasıyla tüketimi olan bir çikolata markası olarak karşımıza çıkmaktadır. Nutella’ nın 100 gramında yaklaşık olarak 540 kalori bulunur.

A101 Nutella 400 Gr Fiyat

A101 nutella 400 gr fiyat, 20.50 TL ‘dir. Yeni yapılan son fiyat zamları ile 20.50 TL ye ulaşmış bir fiyat artışı görülmektedir. 400 gram nutella satışı A101 satış noktalarında olurken Bim satış noktalarında yoktur. Almak isteyen kişilerin A101 mağazasını tercih etmesi gerekir.

Bim Torku Banada Fiyat

Bim Torku Banada Fiyat

Bim torku banada fiyat listesi gramaj boylarına göre aşağıda verilmiştir.

  • Torku banada 700 gram fiyatı 23.95 TL olarak belirlenmiştir.
  • Torku banada 1 kilogram fiyatı 26.90 TL olarak belirlenmiştir.

Bim de olan satış fiyatları bu şekildedir ve bim ‘de iki boyu da yer almaktadır. Satış noktalarına göre farklılık gösterebilir ama hemen hemen bütün satış noktalarında bu boyların olması gerekmektedir. Torku banada dışında bim ‘de nutella, Ülker ve eti markalarına ait satılan çikolatalar da vardır.

Bim Nutella 630 gr

Bim nutella 630 gr, 24.90 TL olarak belirlenmiştir. Sene başında her zaman zam yapılır ve bu zam ‘dan hemen hemen bütün ürünler etkilenir. Yeni güncel fiyatı 24.90 TL olan nutella oldukça fazla satış gösteren ürünler içerisindedir. Nutella ana bileşenleri açısından %50 oranında şeker ve palm yağı içerirken bunlar yanında fındık, kakao tozu ve yağsız süt gibi malzemeler de içeriğinde bulunur. Bunlar dışında vanilin ve lesitin ürünleri de vardır.

Bim Peripella Fiyat

Bim Peripella Fiyat

Bim peripella fiyat listesi güncellenen fiyatları ile gramaj boyları bazında listelenmiştir.

  • Peripella fındık kreması kakolu % 13 fındık 400 gram 9.95 TL olarak belirlenmiştir.
  • Peripella Duo fındık kreması sütlü kakaolu 500 gram 9.95 TL olarak belirlenmiştir.
  • Peripella fındık kreması krokantlı 500 gram 12.95 TL olarak belirlenmiştri.

Peripella bim mağazalarına ait olan ve sıklıkla kullanılan çikolata markalarından bir tanesi olarak belirlenmiştir.

BİM Kahve Fiyatları 2022

BİM Islak Mendil Fiyatları 2022

BİM Damla Çikolata Fiyatı 2022

Ali Saroğlu

Uzun yıllardır Google için içerik üretiyorum. Bu içeriklerin faydalı olması katkıda bulunmak istersen benimle iletişime geçebilirsin.

Bir Yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Aradığın burada

Başa dön tuşu