Bim Nutella Fiyatı 2024 (Nutella, Torku Banada)

Bim Nutella fiyatı aşağıdaki tablomuzda belirlenmiştir. Nutella herkes tarafından çokça sevilen ve her zaman ürünün tüketim miktarının fazla olduğu belirlenmiştir.

Bim aktüel mağazaları genel olarak perakende satış yaptığından dolayı daha uygun fiyatları önümüze sermektedir. Fakat her sene olan zamlardan bütün ürünler genel olarak etkilendiği için çikolatalarda çokça tüketimi olan bu çikolata da etkilenmiştir.

Nutella 750 Gram95 TL
Nutella 630 Gram75 TL
Nutella 400 Gram70 TL
Torku banada 700 gram 90 TL
Torku banada 1 kilogram 105 TL

Nutella 1 kg fiyat

Nutella 1 kg fiyat listesini sizlerle paylaşıyoruz. Nutella 400 gr fiyat ve Nutella 750 gr fiyat toptancı rakamlarına gelin birlikte göz atalım.

  • Carrefoursa, NUTELLA 750 GR; 98 TL
  • Trendyol, Nutella 750 gr; 250 TL
  • Hepsiburada, Nutella Food Service 3 kg; 1.030 TL
  • n11, Nutella Ferrero Alman Menşei 450 G; 205 TL
  • Çiçeksepeti, Nutella Ferrero 500 G Menşei Almanya; 220 TL

Bim Nutella 750 Gr Fiyat

Bim nutella 750 gr fiyatı yukarıdaki tabloda belirtildiği gibidir. 750 gram nutella en büyük boy nutella 750 gram olarak bim ‘de satış göstermektedir. Nutella için daha büyük boylar olsa dahi bu satış noktasında en büyük boydur. Nutella, çikolata ile fındık karışımından oluşan bu çikolatanın tercihi çok fazladır. Buna bağlı olarak da fazlasıyla tüketimi olan bir çikolata markası olarak karşımıza çıkmaktadır. Nutella’ nın 100 gramında yaklaşık olarak 540 kalori bulunur.


Daha fazla Bim market içeriği;


A101 Nutella 400 Gr Fiyat

A101 nutella 400 gr fiyat, 70 TL‘dir. 400 gram Nutella satışı A101 satış noktalarında olurken Bim satış noktalarında yoktur. Almak isteyen kişilerin A101 mağazasını tercih etmesi gerekir.

Bim Torku Banada Fiyat

Bim nutella fiyatı

Bim torku banada fiyat listesi gramaj boylarına göre yukarıda verilmiştir.

Bim de olan satış fiyatları bu şekildedir ve bim ‘de iki boyu da yer almaktadır. Satış noktalarına göre farklılık gösterebilir ama hemen hemen bütün satış noktalarında bu boyların olması gerekmektedir. Torku banada dışında bim ‘de Nutella, Ülker ve eti markalarına ait satılan çikolatalar da vardır.

Bim Nutella 630 gr

Bim nutella 630 gr, 75 TL olarak belirlenmiştir. Sene başında her zaman zam yapılır ve bu zam ‘dan hemen hemen bütün ürünler etkilenir. Nutella ana bileşenleri açısından %50 oranında şeker ve palm yağı içerirken bunlar yanında fındık, kakao tozu ve yağsız süt gibi malzemeler de içeriğinde bulunur. Bunlar dışında vanilin ve lesitin ürünleri de vardır.

Bim Peripella Fiyat

Bim nutella fiyatı

Bim peripella fiyat listesi güncellenen fiyatları ile gramaj boyları bazında listelenmiştir.

Peripella bim mağazalarına ait olan ve sıklıkla kullanılan çikolata markalarından bir tanesi olarak belirlenmiştir.

Yusuf Saroğlu

Edebiyat ve sosyoloji uzmanlık alanı. 2018 Yılından beri uzman olduğu alanlarda içerik üretiyor. Günümüzde hala pek çok bilgi eksik. Doğru ve güncel bilgiyi vermek için çok çalışıyor. yusuf.saroglu@bedavainternet.com.tr

‎️‍🔥