Bim ped fiyatları 2024 yılı itibari ile güncellenmiştir. Günlük, gündüz ve gece olmak üzere farklı formları bulunan ped ürünleri farklı markalar tarafından da müşteri deneyimine sunulmaktadır. Bim aktüel marketlere gittiğinizde seçebileceğiniz 5 ped markası bulunuyor. Bunlar; Sleepy, Scarlett, Kotex, Lal, Molped ve Orkid olarak bilinmektedir.

Sleepy Hijyenik Ped 24 Adet29,50 TL
Sleepy Hijyenik Ped 18 Adet29,50 TL
Scarlett Günlük Ped (20’li)6 TL
Scarlett Ultra Hijyenik Normal Ped (10’lu)5,25 TL
Scarlett Ultra Hijyenik Gece Ped (7’li)5,25 TL
Scarlett Ultra Hijyenik Extra Ped (12’li)12 TL
Scarlett Platinum Ultra Ped (10’lu)11 TL

Ped markaları arasında fiyatı en uygun olan ise Scarlett marka pedlerdir. Diğer markaların pedleri de markette satılmakla birlikte fiyat bağlamında daha pahalıdır. Yazımızın devamında Bim marketlerden alabileceğiniz tüm ped marka ve ürünlerinin güncel fiyatlarını inceleyebilirsiniz.

ÜRÜN ADIÜRÜN FİYATI
Molped Günlük Ped12,50 TL
Molped Normal Ped24,50 TL
Molped Gece Ped24,50 TL
ÜRÜN ADIÜRÜN FİYATI
Orkid Günlük Ped (48’li)24,50 TL
Orkid Ultra Extra Fresh Normal Ped (36’lı)32,50 TL
Orkid Hijyenik Gece Pedi (26’lı)32,50 TL

Türk Malı kadın pedi markaları

Türk Malı kadın pedi markaları hakkında güncel fiyat bilgilerini sizlerle paylaşıyoruz. Sağlıklı ped markaları ve fiyatlarını aşağıdaki maddelemede bulabilirsiniz.

  • Trendyol, Sleepy Günlük Ped Mega Uzun 64’lü; 47 TL
  • A101, Orkid Extra Hassas Cesaret Paketi Gece; 45 TL
  • Gratis, Sleepy Ecologic Premium Plus Günlük Ped Normal 40’lı; 77 TL
  • Hakmar Express, Molped Hijyenik Ped Süper Ekonomik; 60 TL
  • İste Gelsin, Kotex Günlük Ped İnce 18’Li Parfümsüz; 17 TL
  • Trendyol, Sleepy Soft Mega Gece 36’lı + Günlük Ped Uzun 64’lü; 130 TL

Daha fazla Bim market içeriği;


Bim Ped Fiyatları
Bim Ped Fiyatları

Bim Scarlett Ped Fiyatı 2024

Bim Scarlett ped fiyatı 2024 yılında sürekli güncellenmektedir. Gelişen ekonomik durumlar nedeni ile ürünlerin fiyatlarının sık değişmesi alıcıların fiyat bilgisi sorgulamaları yapmalarına neden olmaktadır. Bim marketlerden alabileceğiniz en uygun fiyatlı ped markası Scarlett marka pedlerdir. Bu markanın yanı sıra Molped ve Orkid markalarının ürünleri de satılmaktadır.

Bim Scarlett ped ürün fiyatları pedlerin büyüklüklerine ve paket içerisindeki ped sayısına göre çeşitlenmektedir.

Bim Scarlett Ped Gece

Bim Scarlett ped gece fiyatı 5,25 TL’dir. Scarlett marka ped çeşitleri arasında yer alan ve büyük olması ile gece kategorisinde bulunan Scarlett Ultra Hijyenik Gece ped paket içerisinde 7 adet bulunmaktadır.

Bim Scarlett Ped gece ürünlerinin paket bazında fiyatı değerlendirildiğinde tane fiyatı 0,82 kuruşa denk gelmektedir. 7’li paketler halinde satılan gece ultra hijyenik Scarlett pedleri regl günlerinin yoğun olduğu günlerde gece ve gündüz kullanılmak üzere tercih edildiği bilinmektedir.

Bim Molped Fiyatı

Bim Molped Fiyatı

Bim Molped fiyatı gece ürünleri için 24,50 TL’den başlamaktadır. Molped marka pedler Türkiye’de en çok tercih edilen pedler arasında yer almaktadır. Koruyuculuğu ve sıvı hapsetme gücü yüksek olan pedler arasında Molped de bulunmaktadır. Peki Molped pedlerin Bim marketlerdeki fiyatları ne kadardır?

Bim Orkid Fiyatları 2024

Bim Orkid fiyatları 2024 yılında 22 TL civarındadır. Bim marketlerde satılan Orkid marka pedler fiyatı en yüksek olan pedlerdir. Orkid markasına ait günlük, gündüz ve gece pedlerine ulaşabilirsiniz. Günlük pedler regl olunmayan dönemlerde ya da regl döneminin son günlerinde kullanılırken gece pedleri regl günlerinin en yoğun olduğu zamanlarda kullanılır.

Comments are closed.