Bim Casio Saat Fiyatları 2023 – Bim Erkek Kol Saati

Bim Casio saat fiyatları 2023 yılında güncellendi. Bime Casio saat ne zaman gelecek ve Bim saat modellerini gelin birlikte inceleyelim.

Bim Casio saat fiyatları 599 TL’den başlamaktadır. Aktüel ürünler arasında sıkça gördüğümüz ürünlerden biri de Casio marka saatlerdir. Bim aktüel marketlerde satılan aktüel ürünler her hafta Cuma günü satışa çıkarılıyor.

Bim Erkek Kol Saati 2023Güncel
Kadın Kol Saati599 TL
Erkek Kol Saati2.799 TL
Bim Erkek Kol Saati 2023
Bim casio saat fiyatları

Aktüel ürünlerin kısıtlı miktarda gelmesi nedeni ile stok sorunu yaşanmaktadır. Şubeden ürünü almak için doğrudan Cuma sabahı gitmeniz önerilmektedir. Haftalık aktüel ürünler ise bir hafta önceden BİM resmi web sitesinde duyurulmaktadır. Yazımızın devamında Bim marketlerden alınabilecek Casio saatler hakkında merak edilenleri inceleyebilirsiniz.

Casio Saat Fiyatları Erkek

Casio saat fiyatları erkekler tarafından oldukça fazla araştırılmaktadır. Bir erkeğe alınacak olan en güzel hediye saat olarak bilinmektedir. Bunun üzerine Casio saat fiyatları erkek modellerini aşağıdaki maddelemede bulabilirsiniz.

  • Trendyol, 550 TL
  • n11, 1.700 TL
  • Aliexpress, 4.350 TL

Daha fazla Bim market içeriği;


Bim Casio Saat 179 TL

Bim Casio saat 179 TL’lik fiyatı ile 5 Mayıs 2021 tarihinde satışa sunulmuştu. 2023 yılı itibari ile bu fiyatlara Casio saatleri bulmak mümkün görünmüyor. Casio saatlerin 599 TL’den başlayan fiyatlar ile satışta olması nedeni ile Bim’e aktüel ürün olarak geldiğinde de aynı fiyatlardan satılması bekleniyor.

Bim marketlerde Casio saatler aktüel ürün olarak satılmaktadır. Bunun anlamı ise saatleri her zaman alma şansınız bulunmamaktadır. Markete aktüel ürün olarak geleceği duyurulduktan sonra katalogdaki tarihte erken saatlerde giderek saati satın alabilirsiniz.

Bim’e Casio Saat Ne Zaman Gelecek

Bim’e Casio saat ne zaman geleceği açıklandı 2023 yılında şuanda Bim marketlerde aktüel ürünler arasında satılan Casio saatleri satın alabilmeniz için aktüel ürünler kataloğunda bulabilirsiniz.

Casio saat satış fiyatları ve ne zaman geleceği tam olarak bilinmiyor. 2023 güncel fiyatlara göre bakıldığında saatlerin 599 TLolarak satışa sunuluyor.

Alternatif olarak A101 online satış sayfasından Casio saat seçeneklerini 529 TL’den başlayan fiyatlar ile değerlendirebilirsiniz. Online alışverişte belirli bir harcama sonrasında kargo ücreti de alınmadığından ücretsiz kargo seçeneği ile saati adresinize sipariş edebilirsiniz.

A101 Saat MarkasıFiyatları
Casio ECB-S100D-2ADF3,499 TL
Casio MTP-V006D-7BUDF Erkek Kol Saati529 TL
Bim casio saat fiyatları 2023 - bim erkek kol saati
A101 kol saati ne zaman gelecek

Yusuf Saroğlu

Edebiyat ve sosyoloji uzmanlık alanı. 2018 Yılından beri uzman olduğu alanlarda içerik üretiyor. Günümüzde hala pek çok bilgi eksik. Doğru ve güncel bilgiyi vermek için çok çalışıyor. yusuf.saroglu@bedavainternet.com.tr

‎️‍🔥