Bim şeker, Türkiye’nin en büyük şeker fabrikalarından biri olan Pancar Ekicileri Kooperatifi’nden temin edilmektedir. Şekerler, yüksek kalite ve uygun fiyata satılmaktadır. Bim’de toz şeker, küp şeker ve pudra şekeri olmak üzere üç çeşit şeker satılmaktadır.

İşte Bim Şeker fiyatı;

Şafak Toz Şeker 5 KG143,50 TL
Toz Şeker 1 KG29,75 TL
Irmak Toz Şeker 1Kg29,75 TL
Safi Beyaz Küp Şeker 5 Kg152 TL
Irmak Küp Şeker 1Kg29,75 TL

Ülkemizde perakende sektöründe satış yapan şirketlerden biri Bim’dir. Pazar payı en yüksek şirketler arasında yer almaktadır. Bim Aktüel mağazasında hesaplı ve uygun olarak ürünleri alabilirsiniz. Bim mağazasında son zamanlarda yapılan zamlardan dolayı şeker fiyatları en çok merak edilen konulardan birisini oluşturmaktadır.


Daha fazla Bim market içeriği;


Bim’de küp şeker fiyatı

Bim Şeker Fiyatı

Bim toz şeker fiyatlarının güncel rakamlarını yukarıdaki tablomuzda sizlerle paylaştık. Bim Toz Şeker 1 kg fiyatı ve Bim 5 kg şeker ne kadar sorularınızın yanıtı yukarıdaki tablomuzda mevcuttur.

Bim Şeker Markası

Bim market zincirlerinde ürünlerin fiyatları en çok merak edilen konular arasındadır. Son çıkan haberlere göre ürünlerde düşüş beklenmektedir. En çok tercih edilen Bim mağazasında şeker markalarını sizler için araştırdık. İşte Bim mağazasında bulunan şekerlerin markaları;

 • Şafak
 • Irmak
 • Tat Küpü
 • Bor
 • Kayseri
 • Safi şeker markaları bulunmaktadır.

Bim’de toz şeker fiyatı

Bim Toz Şeker 1 kg Fiyatı

Bim Şeker fiyatları merak edilen konulardan biridir. Hayliyle vatandaşlar internet ortamından bilgi edinerek en uygun fiyatlı marketi seçmektedir. Sizler için yaptığımız araştırmada en doğru bilgiyi aktarmak için mağazadaki fiyatları tek tek inceledik. En doğru ve en güncel şeker fiyatları yukarıdaki tablomuzda yer almaktadır.

Bim Toz Şeker 1 KG Fiyatı

Bim Toz Şeker 1 kg Fiyatı

Kullanıcıların çoğu uygun ücretten faydalanmak için araştırma yapmaktadır. Toz şeker hayatımızda en çok tükettiğimiz gıdalardan biridir. Neredeyse çoğu yerde şeker kullanmamız gerekmektedir. Toz şekeri uygun fiyata almak isteyen kişiler ise online olarak fiyat karşılaştırması yapmaktadır. Sizleri en doğru bilgiye yönlendirmek için fiyat listemiz günceldir.

Bim Şeker 5 kg Toz Fiyatı

Bim market yıllardır faaliyet göstermektedir. Bim market en çok sevilen ve ürünleri uygun bulunan market zinciridir. Bim market zincirinde birçok çeşidi uygun fiyata alabilirsiniz. Bim markette bulunan toz şeker fiyatlarını yukarıdaki tablomuzda bulmanız mümkündür.

En ucuz şeker hangi markette?

Her ürün bulunduğu gibi ucuz şekerin ve farklı markaların bulunduğu tek market Bim olarak bilinmektedir. Her fiyat bandına uygun ürünler mevcuttur.

5 kilo toz şekerin fiyatı ne kadar?

5 kilo toz şekerin fiyatı, markasına ve satış noktasına göre değişmektedir. 2023 yılı Ekim ayı itibariyle, 5 kilo toz şekerin ortalama fiyatı 150-200 TL arasındadır.

3 kilo toz şeker fiyatı ne kadar?

3 kilo toz şekerin fiyatı da, markasına ve satış noktasına göre değişmektedir. 2023 yılı Ekim ayı itibariyle, 3 kilo toz şekerin ortalama fiyatı 75-100 TL arasındadır.

1 kilo şeker fiyatı ne kadar?

1 kilo şeker fiyatı da, markasına ve satış noktasına göre değişmektedir. 2023 yılı Ekim ayı itibariyle, 1 kilo toz şekerin ortalama fiyatı 30-40 TL arasındadır.

Toz şekerin içinde ne var?

Toz şekerin içinde, saflaştırılmış şeker kamışı veya şekerpancarından elde edilen şeker bulunur. Şeker, karbonhidratın bir türüdür ve beyaz, kristal bir yapıya sahiptir.

Migros’ta toz şeker fiyatları ne kadar?

Migros’ta satılan toz şekerlerin fiyatları, markasına ve gramajına göre değişmektedir. 2023 yılı Ekim ayı itibariyle, Migros’ta satılan toz şekerlerin fiyatları şu şekildedir:

 • Balküpü Kristal Toz Şeker 5 kg: 149,90 TL
 • Torku Kristal Toz Şeker 5 kg: 163,00 TL
 • Türkşeker Kristal Toz Şeker 5 kg: 159,90 TL
 • Çamlıbel Kristal Toz Şeker 5 kg: 149,90 TL

Migros şeker ne kadar?

Migros’ta satılan şekerlerin fiyatları, markasına ve gramajına göre değişmektedir. 2023 yılı Ekim ayı itibariyle, Migros’ta satılan şekerlerin fiyatları şu şekildedir:

 • Balküpü Kristal Toz Şeker 1 kg: 29,90 TL
 • Torku Kristal Toz Şeker 1 kg: 32,90 TL
 • Türkşeker Kristal Toz Şeker 1 kg: 31,90 TL
 • Çamlıbel Kristal Toz Şeker 1 kg: 29,90 TL

Konya şeker 50 kg ne kadar?

Konya Şeker’in 50 kg’lık toz şeker fiyatı, 2023 yılı Ekim ayı itibariyle 1.680,96 TL’dir.

Şeker fiyatlarına zam geldi mi?

Evet, şeker fiyatlarına 2023 yılı Ekim ayı itibariyle zam gelmiştir. Zam oranı, markasına ve gramajına göre değişmektedir. Ancak, genel olarak %20-30 arasında bir zam yapıldığı söylenebilir.

19 Comments

 1. Bor şeker markasını severek kullanıyoruz ancak nu kadar zam yapılmaz. Daha geçen ay zam gelmişken bu ay neden bir daha zam geldi anlamış değilim. Artık şeker yağ ve tuz kullanımı sadece zenginlere ait olacak galiba

 2. Songül YURTSEVEN on

  merhaba şafak küp şeker ne zaman bime gelecek her zaman aldığımız için birde acil durumdan dolayı lazım.diger mağazalarınızın hangisinde varsa soylermisiniz.acil cevap verirmisiniz tşk
  tel/05301759448

 3. Battalgazi on

  Ülkemiz göz göre elimizden çıkıp gidiyor.hersey serbest piyasa gibi olmuş dürüstlük.adalet. hoşgörü nerede zenginin daha zengin, orta kesimin fakirlestigi, fakirin aç kaldığı bir ülke olduk, zenginden vergi alıp fakiri doyuracagimiza, fakirden alıp zenginleri doyuruyoruz,Olan garibana oluyor.bu düzen böyle gitmez . herkes haddini bilecek göçmenleri ülkemize alıp Türk vatandaşı yapmamız bizim ayibimiz ilerde ülke bir felakete uğradığında Garipler fakirler bu ülkede zenginler kaçacak ülkeden

 4. Muzaffer Güner on

  Safranbolu bimde 5kğ bor toz şeker 109 ₺ aldım bizi kazıklamış bunlar

 5. Kırıp dökmeden tepkimizi dile getirelim. Hakaret hane sözler sarf etmeyelim. Bu fırsatçı zihniyet dün vardı bugün yine var her dönemin özel şartlarına göre işlerini yürütüyorlar. Ne yazık ki bizi temsil edecek vekilleri değil de önümüze vekil diye konulanları bizleri temsil etmek üzere vekil diye seçtiğimiz sürece ülkedeki bu zulüm devam edecek biz de buna boyun bükmeye devam edeceğiz çünkü bizim olmayanların bizim için bir şeyler yapmasını beklemek abesle iştigaldir.Saygılar.

 6. bir cumhur başkanının uçan kuştan haberi olması gerekir…ülkede darbe girişimi olur .damadından eniştesinden öğrenir..bakanlar yolsuzluk yapar..duymaz hadi alkolü sigarayı içmesinler diye zam yapıyorsun lan torba şeker 1800…2000 tl…mazot benzin 30 tl sınırında..12 kg tüp 400 tl yemerdiven dayadı bir tane karpuz 50 tl ekmek 4 tl..bir çuval un 600 tl…bunlardandamı haberi yok yoksa bıraksın gitsin varsa acil müdahale etsin..bim ..şok …a101 bunların kapat önemli şubelerini gücün varsa

 7. Bilinmeyen on

  Doğru diyor erdoganmis Allah belasını versin ülkeyi ne hale getirdi

 8. Ahmet yunus on

  Devlete kafa tutuyor bu BiM ler.
  . Neden Asgari ücreti yükseltin diye. Ve diyerleri. Asgari ücreti yükseltirsen bizde böyle yaparız diyor…. Ülke Zenginlerin elinden kurtulamayacak. Her şey zenginlerin istediği gibi olucak. Sen misin bizim dediğimizin üstünde asgari ücrete zam yapan.

 9. Ahmet yunus on

  2 tane bime girdim şeker yok. Bi tanede mahalle bakkalı 125 lira dedi. Bimler artık TEKEL oldu. Dötü kalktı bunların. Meydan boş nasıl olsa. Götüren götürsene.

 10. Şimdi bimdeyim yalan haberden başka birşey değil hergun zam Kemal Sunal’ın filmine döndü zamanda zamzam

 11. Hop hop. Ne diyorsun sen. Bu ülkenin Cumhurbaşkanı asmak kurşunu dizmek ne demek. Terbiyesiz..

 12. yusuf kayaduran on

  Bizler yıllar önce lokantada yemek yiyen askerin hesabını öderdik kendisenede beli ettirmezdik şimdi askere bir liralık malzemeyı üç liraya satan bir millet olduk daha dün manisada üç eşek iki at kesmişlerdi et haline getirmiş piyaseye süereceklerdi yakalandılar. Sizce böyle bir millet Hz ömer r.a hak ediyormu.evine ekmek götürmüyor çocuğu okula harçlıksız gidiyor kensisi 70 yetmişlik rakı deviriyor.sizce bunlar Rahmetli Erbakanı hak ediyorlarmı.

 13. yusuf kayaduran on

  Evet bizler ne kadar dürüst ve adaletliysek unutmayalımki teşviki mesaide olduğumuz insanlar.bize hem musağardırlar hemde sınavımızdır lar Ben ilkin kendime bakarım ne kadar dürüstüm.başkası evine ekmek götürmezken ben 250 tl menü seçiyorsam inanın o ülkeyi hiç bir idareci düzeltemez.imamı azam gibi tucar gelse Allah cc hu onun adamlarına ununturur ıslak buğdayı sattırır.

 14. bu zamlar dur diyecek bir cumhurbaşkanı yok ne işe yararsa bunların hepsini asmak lazım yada kurşuna dizmek lazım

 15. allah aşkına olmuyan malın niye reklamını yapıpda fakiri sevindiriyonuz market dolaşmaktan ayakkabılar çürüdü

 16. Sefa Taysan on

  Daha bugün bor tozşekeri bim”den 5 kg. 59.90 TL. den aldım Burada güncel fiyat diye 46.50 tl. yazıyor. Bu nasıl güncel fiyat.23.03.2022

Leave A Reply