Bim Yufka Fiyatları 2024 (İçinde Kaç Tane Var)

Tüketiciler bir ürünü almadan önce artık araştırma yaparak en uygun fiyatlı nerede bulunabilir ve marka olarak ne alınabilir bunun üzerinde durmaktadırlar. Bim aktüel market tüketici için uygun fiyatlı ürünler satmaktadır ve bu yüzden alışveriş için en çok tercih edilen marketlerden biridir.

Yufka 1 KG17.50 TL
Connex Üçgen Yufka 360 G8,90 TL
Connex Günlük Yufka 1 Kg12,95 TL
Connex Üçgen Yufka 350 G8,90 TL
Unlum Baklavalık Böreklik Yufka12 TL
Unlum Baklavalık Yufka Fiyatı 800 G12 TL
Bim Yufka Fiyatları

Türk mutfağının önemli tatlılarının ve hamur işlerinin yapımında yufka kullanılır. Tüketici tarafından en çok alınan ürünlerden biridir. Yufkanın türüne göre börek, gözleme ve benzeri hamur işlerini yapabilirsiniz.

Bim markette yufkanın türüne göre genel olarak yufka fiyatları ortalama 16 TL arasında farklılık göstermektedir.


Daha fazla Bim market içeriği;


Bim Üçgen Yufka Fiyatı

Bim yufka fiyatları

Bim üçgen yufka fiyatı, yufka tatlılar ve hamur işleri için kullanılan önemli bir gıdadır. Hazır olarak markette satılan yufkalar tüketiciye kolaylık sağlamaktadır ve bu yüzden fiyatı çok araştırılmaktadır. Yufkanın birçok çeşidi bulunmaktadır. Bunlardan biri de üçgen yufkadır. Üçgen yufka ile genellikle sigara böreği ve puf böreği yapılır. BİM markette de satılmaktadır.

Bim Connex Yufka Fiyatı

Bim yufka fiyatları

Bim Connex yufka fiyatı, yufka her markette kolayca bulunabilecek bir üründür. Hazır olarak satılan bu ürünü tüketiciler kendileri hamur açmakla uğraşmamak için satın almaktadırlar. Her markette farklı marka yufka satılmaktadır. BİM markette yufka markası olarak Connex markasının satışı yapılmaktadır. Yufkanın çok çeşidi bulunmaktadır. Fiyatlar sürekli olarak değişim gösterebilmektedir. Bim market yufka fiyatlarının güncel rakamları yukarıdaki tablomuzda mevcuttur.

Bim Böreklik Yufka Fiyatı

Bim böreklik yufka fiyatı, yufka marketlerde en çok satış yapan ürünlerden biridir. Böreklik yufka adından da bilindiği gibi börek yapımında kullanılmaktadır. Yufkanın en çok tercih edilen çeşitlerinden biridir. Bim yufkalar da pratik olması ve lezzetli hamur işleri yapmak için tüketici tarafından tercih edilmektedir.

Bim Baklavalık Yufka Fiyatı

Bim baklavalık yufka fiyatı, Özellikle ev hanımlarının dikkatini yufka açma derdine son verdiği gerekçesiyle hazır yufkalar çekmektedir. Baklavalık yufka, baklava yapımı için kolaylık sağlamaktadır. Ancak sadece baklava değil çeşitli tatlıların yapımında da kullanılmaktadır. Bim marketteki yufkalar uygun fiyatı ve kalitesiyle tüketicinin dikkatini çekiyor.

Yusuf Saroğlu

Edebiyat ve sosyoloji uzmanlık alanı. 2018 Yılından beri uzman olduğu alanlarda içerik üretiyor. Günümüzde hala pek çok bilgi eksik. Doğru ve güncel bilgiyi vermek için çok çalışıyor. yusuf.saroglu@bedavainternet.com.tr

‎️‍🔥