Bim zeytinyağı fiyatları 2024, soframızdan eksik etmememiz gereken fakat pahalılığı ile her bütçeye uymayan zeytinyağı BİM markette diğer marketlere göre fiyatı daha uygundur. Aslında faydalarını saymakla bitiremeyeceğimiz zeytinyağını tüketmek sağlığımız için daha önemlidir.

Sırım Riviera Zeytinyağ 2 LT179 TL
Komili Riviera Zeytinyağ 1 LT108.75 TL
Komili Natürel Sızma Zeytinyağ 1 LT116 TL
Sole Marka Ayçiçek Yağı 5 LT134.75 TL
Sole Marka Ayçiçek Yağı 1 LT37.50 TL
Sole Marka Ayçiçek Yağı 2 LT69.75 TL
Sırım Marka Sızma Zeytinyağı 1 LT99 TL
Biryağ Ayçiçek Yağı 5 LT149.50 TL
Biryağ Ayçiçek Yağı 2 LT70 TL

Zeytinyağının saklama koşulları da önemlidir.  Bim markette zeytinyağ Sırım marka olarak iki çeşit satılmaktadır. Sırım Natürel Sızma Zeytinyağ ve Sırım Riviera Zeytinyağ olarak satılır. Sırım Riviera Zeytinyağ lezzet ödülü almıştır. 2 litre olarak satılır. Sırım Sızma Zeytinyağ 1 litre olarak satılır. Bim de satılan zeytinyağ fiyatları en güncel halini sizlerle paylaştık.


Daha fazla Bim market içeriği;


Bim Riviera Zeytinyağı fiyatı

Bim zeytinyağı fiyatları

Bim Riviera Zeytinyağı fiyatı, sağlığımız için faydalı olan zeytinyağının pek çok faydaları vardır. Maalesef fiyatı her bütçeye uygun olmadığı için çoğu aileler ve damak tadına uymayanlar ayçiçeği ya da mısır yağını tercih etmektedir. Sadece salatalar da değil yemeklerde de kullanılmalıdır. Bim markette zeytinyağ sadece Sırım markası satılmaktadır. Kalite olarak gayet iyi olan zeytinyağ fiyat olarak da diğer markalara ve marketlere göre daha uygundur. Bim markette satılan Bim Riviera Zeytinyağı fiyatı en güncel hâliyle şöyledir;

Bim Sıvıyağ Fiyatları

Bim zeytinyağı fiyatları

Zincir marketlerden olan Bim marketin ürünleri kaliteli ve uygundur. Bim de zeytinyağ, Ayçiçek yağ ve mısır yağ olarak bütün yağ çeşitleri farklı markalarda bulunmaktadır.

  • Sunar markası mısıryağı olarak
  • Sole, biryağ, yudum ve çotanak ayçiçek yağ olarak
  • Sırım zeytinyağ olarak satılmaktadır.

Her üründe olduğu gibi Bim markette yağlar da hem kaliteli hem de uygun fiyatlıdır. Her litre de yağ bulunan Bim de yağ fiyatlarını en güncel haliyle sizlerle paylaşıyoruz.

/ 5.

Share.

1 Comment

  1. YAŞARE USLU on

    Herşey zamgeldi. Insanlarımız çok zorgeçiyoru . Sayın başbakan. Herşey zam yapmasın . Geçlerimizi. İş versin