Bim Hangi Kartlar Geçerli? – Karta Taksit Yapıyor Mu?

Bim marketler en çok tercih edilen marketlerden biri olmaktadır. Bim marketler her mahallede her sokakta yer alır. Bim market zincirleri uygun ürün satışı ile dikkat çekmektedir. Bim aktüel marketlerde her ihtiyacınıza yönelik ürünler bulunmaktadır.

Bim marketlerde her hafta yenilenen kataloglar sayesinde yeni ürünler gelmektedir. Bim marketlerde alışveriş yapmayı seven birçok kişi bulunmaktadır. Herkes Bim marketlerde hangi kartların geçerli olduğunu merak etmektedir. Sizler için yazımızda Bim marketlerde hangi kartların geçerli olduğunu hangilerinin geçerli olmadığını yazımızda derledik. Hadi bakalım.

Bim’de Hangi Kartlar Geçerli?

Bim market zincirlerinde birçok ürünün satışı yapılmaktadır. Bim marketlerde genellikle kendi markalarına ait ürünlerin satışı daha uygun fiyatlıdır. Bim marketler uygun fiyatlı olduğu için tercih edilmektedir. Son zamanlarda birçok kişi ödemelerini kredi kartı ile gerçekleştirmektedir.

Bim marketlerde hangi kartların geçerli olduğu merak edilmektedir. Sizler için yaptığımız araştırma Bim marketlerde hem banka kartı hemde kredi kartları geçerlidir. Bim marketlerin hepsinde pos cihazı bulunmaktadır. Bu yüzden her bankaya ait kartlar geçerli olmaktadır.

Bim Hangi Karta Taksit Yapıyor 2024

Ülkemizde kredi kartı kullanımı ve taksit yapılma oranı oldukça artış göstermektedir. Bim marketler ülkemizde uygun fiyatlı market zinciri olarak bilinmektedir. Bim marketlerde gerçekleştireceğiniz alışverişlerinizi dilediğiniz karta ödeyebilirsiniz. Peki kart üzerinden alışverişiniz için taksit yaptırma imkanınız var mı? Gelin birlikte bakalım.

  • Bim marketlerden alacağınız televizyon, telefon gibi ürünlerde taksit yaptırma imkanınız vardır. Tüm kredi kartlarında taksit imkanı bulunmaktadır.

Daha fazla kredi kartı ve bonus bilgisi içeriği;


Bimde Maxipuan Geçerli Mi?

Bim hangi kartlar geçerli

Maximum kartınızla yaptığınız tüm alışverişlerinizde belirli tutarda Maxipuan kazanırsınız. Maxi puanlarınızı isterseniz biriktirebilirsiniz, isterseniz harcayabilirsiniz. Bim marketlerde pos cihazı sayesinde tüm bankalara ait kredi kartı ile ödeme gerçekleştirebilirsiniz. Birçok kullanıcı tarafından merak edilen konulardan biri Maxi puanları Bim marketlerde kullanılabilir mi?

Bim marketlerde Maxipuanınızı dilediğiniz zaman kullanabilirsiniz.

  • Maxipuanınızı Migros, Bim, A101 ve Şok gibi market zincirlerinde kullanabilirsiniz.

Bimde Worldpuan Geçerli Mi?

Yapıkredi tarafından kullanıcılara sunulan Worldkart ülkemizde tercih edilen kartlarından biridir. Alışverişlerinizi Worldkart ile gerçekleştirdiğiniz zaman Worldpuan kazanırsınız. Worldpuanlarınızı en çok tercih edilen marketlerden biri olan Bim marketlerde kullanabiliyor musunuz bir bakalım.

Worlpuanlarınız Bim marketlerde geçerlidir.

  • Worldpuanlar Şok, A101, Migros, Kipa ve CarrefourSA marketlerinde de geçerli olmaktadır.

Yusuf Saroğlu

Edebiyat ve sosyoloji uzmanlık alanı. 2018 Yılından beri uzman olduğu alanlarda içerik üretiyor. Günümüzde hala pek çok bilgi eksik. Doğru ve güncel bilgiyi vermek için çok çalışıyor. yusuf.saroglu@bedavainternet.com.tr

‎️‍🔥