Binance TR Seviye 2 Doğrulama Ne Kadar Sürer

Binance TR seviye 2 doğrulama ne kadar sürer hakkında detaylı bilgilendiriyoruz. Binance 2. seviye kimlik doğrulama sorunu işte detaylar.

Binance TR seviye 2 doğrulama ne kadar sürer, doğrulama işlemi nasıl yapılır gibi sorular araştırılıyor. Binance TR seviye 2 doğrulama işlemi fotoğraf ile doğrulama adımıdır. Bu adımda yüz tanıma adımları takip edilir.  Binance üyeliğinizin hemen ardından birinci seviye doğrulama kısmını sorunsuz şekilde yaptıktan sonra seviye 2 doğrulama adımlarında ekrana yüzünüzü tutarak fotoğrafınızı çekmeniz gerekiyor. Bu işlemi gün içerisinde 10 kez yapma hakkınız bulunuyor. İşlemi 15 dakika içerisinde tamamlamanız gerekiyor.

Bedava Kripto Para Veren Siteler

Binance 2. Seviye Kimlik Doğrulama Sorunu

Binance 2. seviye kimlik doğrulama sorunu ile karşılaşınca onay için hangi adımların izlenmesi gerektiği bilinmiyor. Binance TR uygulamasına ilk üye olduğunuz anda iki seviyeden oluşan doğrulama adımlarını takip etmeniz gerekiyor. Birinci seviye doğrulama adımı kolaylıkla geçse de seviye iki doğrulama da üye olan kişinin selfie çekerek onay alması beklenir.

Ancak selfie çektiğiniz halde doğrulama sorunu oluşabilir. Bu gibi durumlarda tarayıcınızı doğrulama işlemi sırasında yenilememeye özen göstermeniz gerekiyor. Ayrıca doğrula işleminiz onay almazsa 24 saat içerisinde 10 kez selfie çekerek deneme hakkınız bulunuyor. Eğer hala doğrulama işleminiz onay almıyorsa şu adımları takip edebilirsiniz;

  • Binance TR uygulamasının destek kısmına tıklayın.
  • Genel sorunlar başlığı altında yer alan 2. Seviye kimlik doğrulama olmuyor kısmına tıklayın.
  • Bu adımdan sonra ekrana sorunu çözdüm-çözmedim seçeneği çıkacaktır.
  • Çözmedim kısmında tıklamanız halinde otomatik olarak canlı desteğe bağlanıyorsunuz.
  • Canlı desteğe 2. Seviye kimlik doğrulamanızın olmadığınız söylemeniz halinde anında onay alarak doğrulamanız sağlanacaktır.

Binance Kimlik Doğrulama Kaç Gün Sürer

Binance kimlik doğrulama kaç gün sürer, hemen onay alır mı soruları Binance borsasına yeni üye olan herkes tarafından merak ediliyor. Binance TR üyeliğinizi açtıktan sonra hemen birinci ve ikinci seviye doğrulama adımlarını takip etmeniz gerekiyor. Bu doğrulama adımlarında herhangi bir sorunla karşılaşmamanız halinde aynı gün kimlik doğrulamanız onaylanır.

Binance TR Kimlik Doğrulama Olmuyor

Binance TR Kimlik Doğrulama Olmuyor

Binance TR Kimlik doğrulama olmuyor, doğrulama işlemleri için nereden yardım almalıyım gibi sorular sıkça merak ediliyor. Eğer Binance TR üyeliğinizi açtıysanız kullanmaya başlamak için kimlik doğrulama adımlarını geçmeniz gerekiyor. Kimlik doğrulama sırasında herhangi bir sorun ile karşılaşmanız halinde Binance canlı destek sayfası ile irtibata geçerek yardım talebinde bulunabilirsiniz.

Binance TR seviye 2 Doğrulama Gerekli Mi

Binance TR seviye 2 doğrulama gerekli mi sorusuna doğrudan evet diye yanı verebiliriz. Binance kullanıcılarının hesap güvenliğine oldukça önem veriyor. Bu noktada her yeni üyenin Binance uygulamasında istediği gibi işlem yapabilmesi için kimlik doğrulama adımlarını tamamlaması gerekiyor. Seviye 2 doğrulama adımı ise kimliğiniz ile görselinizin eşleşmesini hedefliyor. Bu adımı yapmamanız halinde Binance üzerinden yapacağınız işlemlerde limit olacaktır. Eğer limitsiz bir şekilde alım-satım işlemi yapmak isterseniz seviye 2 doğrulama adımlarını tamamlamanız gerekiyor.

Binance TR Kimliğin Reddedildi

Binance TR kimliğin reddedildi sorunu ile karşılaşmanız halinde 24 saat içerisinde 10 kez daha seviye 2 kimlik doğrulaması işlemini deneyebilirsiniz. Eğer 10 sefer denemenize rağmen hala aynı sorun ile karşı karşıya kalıyorsanız da Binance destek ekibine mail atarak sorunu bildirmeniz gerekiyor. En geç 24 saat içerisinde işlemlerinize istinaden size geri bildirim sağlanıyor. Yapılan geri bildirimde kimlik doğrulama adımlarında yaşadığınız sorun giderilerek hesabınızın onay alması sağlanıyor.

Binance NFT Nasıl Satılır

Binance Mobilde Param Gözükmüyor

Binance Özet ve Spot Arasındaki Fark

Binance indir (Binance Global Güncelleme)

Yusuf Saroğlu

Sizin için blog yazıları paylaşıyorum. Soru ve önerilerini aşağıya yazabilirsin.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Aradığın burada

Başa dön tuşu