Binance TR Seviye 2 Doğrulama Ne Kadar Sürer

Binance TR seviye 2 doğrulama, hesabınızı daha güvenli hale getirmek için gereklidir. Bu doğrulama yöntemiyle, hesabınıza giriş yapmak için bir cep telefonu numaranız ve bir güvenlik koduna ihtiyacınız olacaktır.

Binance üyeliğinizin hemen ardından birinci seviye doğrulama kısmını sorunsuz şekilde yaptıktan sonra seviye 2 doğrulama adımlarında ekrana yüzünüzü tutarak fotoğrafınızı çekmeniz gerekiyor. Bu işlemi gün içerisinde 10 kez yapma hakkınız bulunuyor. İşlemi 15 dakika içerisinde tamamlamanız gerekiyor.

Binance doğrulama sorunu

Binance doğrulama sorunu, Binance kullanıcılarının kimlik doğrulama sürecini tamamlayamama sorunudur. Bu sorun, çeşitli nedenlerden kaynaklanabilir, ancak en yaygın nedenler şunlardır:

  • Yanlış kimlik bilgileri: Kullanıcının kimlik doğrulama için kullandığı bilgiler yanlış olabilir. Bu, kimlik numarasının, adının veya soyadının yanlış olması gibi çeşitli nedenlerden kaynaklanabilir.
  • Kimlik belgesinin kalitesiz olması: Kullanıcının kimlik doğrulama için kullandığı kimlik belgesinin kalitesiz olması da doğrulama sürecini engelleyebilir. Kimlik belgesinin net olması, tüm bilgilerin okunması ve güncel olması gerekir.
  • Kimlik belgesinin geçersiz olması: Kullanıcının kimlik doğrulama için kullandığı kimlik belgesinin geçersiz olması da doğrulama sürecini engelleyebilir. Kimlik belgesinin süresi dolmuş veya sahte olması durumunda doğrulama başarısız olacaktır.

Binance 2. Seviye Kimlik Doğrulama Sorunu

Binance 2. seviye kimlik doğrulama sorunu ile karşılaşınca onay için hangi adımların izlenmesi gerektiği bilinmiyor. Binance TR uygulamasına ilk üye olduğunuz anda iki seviyeden oluşan doğrulama adımlarını takip etmeniz gerekiyor. Birinci seviye doğrulama adımı kolaylıkla geçse de seviye iki doğrulama da üye olan kişinin selfie çekerek onay alması beklenir.

Ancak selfie çektiğiniz halde doğrulama sorunu oluşabilir. Bu gibi durumlarda tarayıcınızı doğrulama işlemi sırasında yenilememeye özen göstermeniz gerekiyor. Ayrıca doğrula işleminiz onay almazsa 24 saat içerisinde 10 kez selfie çekerek deneme hakkınız bulunuyor. Eğer hala doğrulama işleminiz onay almıyorsa şu adımları takip edebilirsiniz;

  • Binance TR uygulamasının destek kısmına tıklayın.
  • Genel sorunlar başlığı altında yer alan 2. Seviye kimlik doğrulama olmuyor kısmına tıklayın.
  • Bu adımdan sonra ekrana sorunu çözdüm-çözmedim seçeneği çıkacaktır.
  • Çözmedim kısmında tıklamanız halinde otomatik olarak canlı desteğe bağlanıyorsunuz.
  • Canlı desteğe 2. Seviye kimlik doğrulamanızın olmadığınız söylemeniz halinde anında onay alarak doğrulamanız sağlanacaktır.

Binance Kimlik Doğrulama Kaç Gün Sürer

Binance tr seviye 2 doğrulama ne kadar sürer

Binance kimlik doğrulama kaç gün sürer, hemen onay alır mı soruları Binance borsasına yeni üye olan herkes tarafından merak ediliyor. Binance TR üyeliğinizi açtıktan sonra hemen birinci ve ikinci seviye doğrulama adımlarını takip etmeniz gerekiyor. Bu doğrulama adımlarında herhangi bir sorunla karşılaşmamanız halinde aynı gün kimlik doğrulamanız onaylanır.

Binance TR Kimlik Doğrulama Olmuyor

Binance TR Kimlik doğrulama olmuyor, doğrulama işlemleri için nereden yardım almalıyım gibi sorular sıkça merak ediliyor. Eğer Binance TR üyeliğinizi açtıysanız kullanmaya başlamak için kimlik doğrulama adımlarını geçmeniz gerekiyor. Kimlik doğrulama sırasında herhangi bir sorun ile karşılaşmanız halinde Binance canlı destek sayfası ile irtibata geçerek yardım talebinde bulunabilirsiniz.

Binance TR seviye 2 Doğrulama Gerekli Mi

Binance TR seviye 2 doğrulama gerekli mi sorusuna doğrudan evet diye yanı verebiliriz. Binance kullanıcılarının hesap güvenliğine oldukça önem veriyor. Bu noktada her yeni üyenin Binance uygulamasında istediği gibi işlem yapabilmesi için kimlik doğrulama adımlarını tamamlaması gerekiyor. Seviye 2 doğrulama adımı ise kimliğiniz ile görselinizin eşleşmesini hedefliyor. Bu adımı yapmamanız halinde Binance üzerinden yapacağınız işlemlerde limit olacaktır. Eğer limitsiz bir şekilde alım-satım işlemi yapmak isterseniz seviye 2 doğrulama adımlarını tamamlamanız gerekiyor.

Binance TR Kimliğin Reddedildi

Binance TR kimliğin reddedildi sorunu ile karşılaşmanız halinde 24 saat içerisinde 10 kez daha seviye 2 kimlik doğrulaması işlemini deneyebilirsiniz. Eğer 10 sefer denemenize rağmen hala aynı sorun ile karşı karşıya kalıyorsanız da Binance destek ekibine mail atarak sorunu bildirmeniz gerekiyor. En geç 24 saat içerisinde işlemlerinize istinaden size geri bildirim sağlanıyor. Yapılan geri bildirimde kimlik doğrulama adımlarında yaşadığınız sorun giderilerek hesabınızın onay alması sağlanıyor.


Daha fazla ilgili içerik;

Binance TR kimlik doğrulama kaç gün sürer?

Binance TR kimlik doğrulama, genellikle 1-3 iş günü içinde tamamlanır. Ancak, yoğun dönemlerde bu süre uzayabilir.

Binance hesap onayı ne kadar sürer?

Binance hesap onayı, genellikle 1-3 iş günü içinde tamamlanır. Ancak, kimlik doğrulamanız tamamlandıktan sonra bile, hesabınızın tamamen onaylanması için 24 saat daha beklemeniz gerekebilir.

Binance TR 2 seviye kimlik doğrulama nasıl yapılır?

Binance TR web sitesine veya mobil uygulamasına giriş yapın.
Profil sekmesine tıklayın.
Kimlik Doğrulama ve Limitler sekmesine tıklayın.
“2. Seviye Kimlik Doğrulaması”na tıklayın.
Talimatları izleyin ve gerekli bilgileri girin.

Binance tr kimlik doğrulama yapılmazsa ne olur?

Günlük para çekme limiti 100 USD’ye düşürülür.
Kripto para alım satımı yapamazsınız.
Binance Earn ve Binance Launchpad gibi bazı özelliklerden yararlanamazsınız.

Yusuf Saroğlu

Edebiyat ve sosyoloji uzmanlık alanı. 2018 Yılından beri uzman olduğu alanlarda içerik üretiyor. Günümüzde hala pek çok bilgi eksik. Doğru ve güncel bilgiyi vermek için çok çalışıyor. yusuf.saroglu@bedavainternet.com.tr

‎️‍🔥