Cryotherapy Kullananlar Yorumları

Cryotherapy kullananların yorumları oldukça çeşitlenmektedir. Kimileri tarafından sevilen kimileri tarafından da geçici etkileri olduğu düşünülen bir tedavi yöntemidir. Dilimizdeki adı ile soğuk terapi olarak da bilinmektedir.

Cryotherapy ağrıların giderilmesi, hücre yenilenmesini destekleme gibi farklı nedenler ile kullanılabilmektedir. Günümüzde en çok ünlü futbolcular tarafından tercih edildiği bilinen ilginç bir tedavi yöntemidir. Dokuların tedavisi, hücrelerin yenilenmesi ve ortaya çıkan doku zedelenmeleri kaynaklı ağrıların giderilmesinde etkili olduğu bilinmektedir. 

Expigment Krem Kullananlar Yorumları

CryoTherapy Cool Burner Kullanıcı Yorumları

CryoTrerapy Cool Burner kullanıcı yorumları itibari ile yenilenmek için tercih edilen bir uygulamadır. Özellikle çok yorucu bir tempoya maruz kalmış kişilerin aniden soğuk odaya girmeleri sonrasında soğuk odanın etkileri sayesinde sadece birkaç dakikada yaşadıkları yorgunluktan kurtulabildikleri bilinmektedir. Bunun ev tipi bir versiyonu olarak cool burner satılmaktadır.

CryoTherapy uygulamaları en çok futbolcular tarafından tercih ediliyor. Futbolcuların maç sırasında vücutlarının çok yorulan bacak bölgesi için uygulamayı gerçekleştirme sonrasında bacaklarında biriken zengin oksijen ve besin sayesinde hızlı bir şekilde dinçleştikleri de bilinmektedir.

Crytherapy cool burner ürününün bölgesel uygulanması sonrasında bölgede önce bir soğukluk sonrasında ise yanma hissi meydana gelmektedir. Kilo verme sürecinde basen, göbek ve bacaklar için etkili sonuç vereceğine dair vaatlerde bulunan bir üründür.  Cryothrapy Cool Burner kullanıcı yorumları;

 • Hiçbir işe yaramıyor maalesef.
 • Rol on benzeri bir yapısı var ama sürdükten sonra birazcık yanma oluyor. Sonrası boşluk.
 • Kelimenin tam anlamı ile çöpe atılan para.
 • Yanma hissi oluyor ama sürekli kullanmama rağmen kilo vermeme katkısı olmadı. Sert etler olduğu gibi duruyor.
 • Kilo verirken sporla birlikte kullandım biraz etkilerini gördüm sanırım. Bölgesel olarak incelmeye çalıştığım yerlere sürdüğümde sanki kilo eksilmesi o taraflarda oldu. Sadece bu ürünü kullanmadığım için tam olarak yorum yapamıyorum.
 • Kullanımı kolay ama etkisi düşük. Pek bir işe yaramıyor. Bu yüzden tekrar satın almayacağım.
 • Başta soğuk his veriyor, sonra biraz yanma. Bu hislere rağmen kullandığım süre boyunca olumlu etki göremedim.

CryoTherapy Şikayet

Cryotehrapy şikayetleri genellikle roll on ürün için olmaktadır. CryoTherapy soğuk tedavisi olarak uygulanmakla birlikte soğuk odalarda yapılmaktadır. Bunun yanı sıra roll on şeklinde bölgesel incelme ve zayıflama için de ürünün farklı formları ev tipi kullanım amacı ile satılmaktadır. CryoTherapy roll on ürün şikayetleri;

 • Ürünü satın aldım ama söylediği hiçbir şeyi yerine getirmiyor. İncelme yok, zayıflama yok.
 • Ürün elime ulaştığından beri kullanıyorum ama zayıflayamadım. Kilo vermek için diyet yapıyorum, spor sonrasında ürünü sürüyorum fakat etkisini görmedim.
 • Ürünün satıcı firmasına ulaşmak ve dert anlatmak mümkün değil. Ürün işe yaramıyor diyorum karşımda muhatap alacak kimse yok. Bu yüzden kesinlikle tavsiye etmiyorum.
 • Çok gereksiz ve anlamsız bir ürün. Kullandığıma pişman oldum. Bölgesel incelme falan hepsi hikaye. Sporunuzu yapacaksınız, diyetinizi yapacaksınız. Düzenli bir şekilde besleneceksiniz. Zayıflamak için diyetisyen yardımının şart olduğunu düşünüyorum. Bu tarz ürünlerin etkisi de hayal ürünü.
Cryotherapy Hard Nasıl Kullanılır

Cryotherapy Hard Nasıl Kullanılır

Cryotherapy hard kullanım itibari ile roll on formu sayesinde kolayca kullanılabilmektedir. Soğuk jel formundaki yapısı ile bel çevresindeki fazlalıklar ve sarkmalar için spor sonrasında kullanılması önerilmektedir.

Egzersiz ya da spor sonrasında vakit kaybetmeden roll on ürünü sürüp biraz beklemeniz gerekiyor. Bu uygulamayı sürekli yaptığınızda bel çevresindeki sarkan etlerden daha çabuk kurtulabileceğiniz söylenmektedir.

Cryotherapy Roll On Nasıl Kullanılır

Cryotherapy roll on kullanımı itibari ile oldukça kolaydır. Roll on ürünü spor ya da hareket sonrasında bölgeye sürün. Ardından bölgede önce bir soğukluk sonrasında ise yanma hissedeceksiniz. Bu roll on ürünün işe yaradığı anlamına gelecektir.

İşlemi ürün bitene kadar tekrarlayın. Bölgesel incelme ve sıkılaşmayı 2 haftadan sonra keşfetmeye başlayabilirsiniz. Roll On kullanılırken düzenli bir şekilde kullanım sonuç almak için şart olarak görülmektedir.

Betaserc Kullananlar Yorumları

Clozaril Jel Kullananlar Yorumları

Lugol İyot Kullananlar Yorumları

Clindoxyl Jel Kullananlar Yorumları

Yusuf Saroğlu

Sizin için blog yazıları paylaşıyorum. Soru ve önerilerini aşağıya yazabilirsin.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Aradığın burada

Başa dön tuşu