EFT İptal Etme İş Bankası

EFT iptal etme iş bankası hakkında detaylı bilgilendiriyoruz. İş bankası EFT iptal sorgulama ve İş bankası yaklaşan ödeme nedir işte detaylar.

EFT iptal etme İş Bankası için nasıl yapılır, EFT iptali yapılabilir mi ve benzeri sorular sıklıkla merak ediliyor. İş bankası özel bankalar arasında yer alıyor. İş bankası üzerinden başka bir banka hesabına para gönderimi yaparak EFT işlemi yapmış olursunuz. EFT işlemleri sadece mesai saatleri içerisinde yapılabilir. Eğer İş Bankası hesabınızdan başka bir hesaba para aktarımını mesai saatleri dışında yaptıysanız işlemi kolayca iptal edebilirsiniz. Bunun için şu adımları izlemeniz yeterli olacaktır;

Müşteri Hizmetleri EFT İptali:

 • İş bankası üzerinden EFT işlemi yaptıysanız ve işlemin yanlış olduğunu fark ettiyseniz müşteri hizmetlerini arayarak hemen iptal edebilirsiniz.
 • 0850 724 07 24 ya da 444 02 02 numaralarından herhangi birini arayarak İş Bankası müşteri temsilcilerine EFT iptal işlemi yamak istediğinizi belirtmeniz yeterli olacaktır.
 • Müşteri temsilcileri gerekli soruların yanıtlarını aldıktan sonra işleminizi onaylayacaktır.

İşte Cep EFT İptali:

 • İş Bankası mobil uygulaması olan İşte Cep şubesi üzerinden de EFT iptal işlemlerinizi yapabilirsiniz.
 • İşte Cep uygulamasına giriş sağlayın.
 • Ardından ise para transferleri sekmesine dokunarak devam edin.
 • Sonraki adımda EFT emirlerinize gelerek istediğiniz EFT işlemini hızlıca iptal edin.

İş Bankası Şubesi EFT İptali

Doğrudan en yakın İş Bankası şubesine giderek de yanlış EFT işlemlerinizi iptal edebilirsiniz. EFT iptal işlemin şubelerde yapabilmeniz için iptal etmek istediğiniz EFT para tutarının karşı tarafından hesabına geçmemiş olması gerekiyor.

İş Bankası Maxipuan Nasıl Kullanılır

İş Bankası EFT İptal Sorgulama

İş Bankası EFT İptal Sorgulama

İş bankası EFT iptal sorgulama işlemi yapmak istiyorsanız doğrudan İş bankası müşteri hizmetleri ile irtibata geçebilirsiniz. 0850 724 07 24 ya da 444 02 02 numaralarını arayarak yaptığınız EFT iptal işleminin ne durumda olduğunu, ilgili tutarın hesabınıza yansıyıp yansımadığını kolayca sorgulayabilirsiniz. Bunun yanı sıra İşte Cep mobil uygulaması üzerinden de EFT iptal işlemlerinizi sorgulayarak kontrol edebilirsiniz. İşte Cep uygulamasına girerek hesabınıza EFT iptal tutarının yansıyıp yansımadığına bakarak kolayca işlem sorgulaması yaparak sonuçları görüntüleyebilirsiniz.
İş Bankası Yaklaşan Ödeme İptali

İş Bankası yaklaşan ödeme iptali yapabilirsiniz. İş Bankası müşterisiyseniz İşte Cep şubesi üzerinden otomatik ödeme talimatları verebilirsiniz. Verdiğiniz otomatik ödeme talimatları siz iptal etmediğinizi sürece belirttiğiniz tarihte hesabınızdan kesilecektir. Eğer herhangi bir otomatik ödeme talimatı kapsamında yaklaşan ödemelerinizi iptal etmek istiyorsanız bu işlemi de yine İşte Cep mobil uygulama üzerinden kolayca yapabilirsiniz. Ya da bir EFT emri verdiniz ve emir tarihi yaklaştıktan sonra iptal etmek isteyebilirsiniz. Bu yaklaşan ödemenin iptali için izlemeniz gereken adımlar şu şekildedir;

 • İşte Cep şubeye giriş sağlayın.
 • Ardından para transferleri sayfasına erişim sağlayın.
 • Ardından alt menüde yer alan EFT talimatları kısmına tıklayarak devam edin.
 • İptal etmek istediğiniz EFT emrinin üzerine tıklayarak iptal işleminizi tamamlayın.

Yaklaşan ödemeleri iptal etmek için aynı zamanda İş Bankası müşteri hizmetleri ile de irtibata geçebilirsiniz. 0850 724 07 24 ya da 444 02 02 numaralarından herhangi birini arayarak iptal talebinizi iletmeniz yeterli olacaktır. Bankanın müşteri temsilcileri en kısa süre içerisinde talep ettiğiniz yaklaşan ödemenizi iptal etmenizi sağlayacaktır.

İş Bankası Yaklaşan Ödeme Nedir

İş Bankası yaklaşan ödeme nedir sorusu sıkça merak ediliyor. İş Bankası yaklaşan ödeme en yalın tanımla verdiğiniz EFT emirleridir. EFT emirlerini ileri tarihli olacak şekilde düzenleyebilirsiniz. Bu EFT emirlerinizin ödeme tarihleri yaklaştığında İşte Cep mobil uygulamasına giriş yapmanız halinde ekranda görebilirsiniz. Dilerseniz yaklaşan ödemelerinizi ödeme tarihi gelmeden önce iptal edebilirsiniz.

Kredi Kartı Şifre Alma İş Bankası

İş Bankası Mobil İndir

EFT İptal Etme VakıfBank

EFT İptal Etme Garanti

EFT İptal Etme Halkbank

Yusuf Saroğlu

Sizin için blog yazıları paylaşıyorum. Soru ve önerilerini aşağıya yazabilirsin.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Aradığın burada

Başa dön tuşu