En Ucuz Coinler 2022 – Binance Geleceği Olan Ucuz Coin Listesi

En Ucuz Coinler hakkında detaylı bilgilendiriyoruz. Geleceği Parlak Ucuz Coinler ve Binance En Ucuz Coinler hangileri işte detayları.

Kripto para dünyasının lideri Bitcoin’in 64 bin doları görmesi, insanların kripto paraya olan heyecanını arttırdı. Oldukça hareketli ve ani yükselişlerle yatımcısını bir anda zengin eden coinler, yüksek gelir getirebilme ihtimali ile hayalleri süslüyor. Öyle ki bazı coinler kuruşlu tutarlardan binli tutarlara sıçrayış yaparak piyasaları alt üst ediyor. Elindeki küçük bütçe ile yatırım yapmak isteyenler, en ucuz coin hangisi araştırmasına girmekte haksız sayılmaz.

Yatırımlarını en ucuz coinlerden yana kullanmak isteyen yatırımcılar için birkaç hatırlatma yapmakta fayda var. En ucuz coinleri portföyünüze eklerken:

 • Sadece ucuz olduğu için bir coinin portföye alınması doğru değildir.
 • Aldığınız coinin hangi borsa da listelendiğine dikkat edin. Güvenilir borsaların listelediği coinler tercih edilmeli.
 • Coinin kaç adet üretildiği ve ne kadarının arz olduğu.

Hangi Coin Alınır?

Portföylerinde büyümesini bekleyerek kazanç sağlamak isteyen yatırımcılar için en ucuz coinleri araştırdık.

 • Doge Coin (DOGE): Spekülasyonlarla anılsa da listeye alınabilecek en bilindik ve güvenilir borsalarda listelenen coin. Anlık olarak 0.1395 USD’den işlem görmekte olan Doge coin marketcapta 11.sırada.
 • Shiba (SHIB): Doge’nin anıldığı yerde anılmadan olmayacak coin. Doge’n en yakın rakibi olsa da kolerasyonlu bir ivme sergilemekte. Alınabilecek en ucuz coinlerden olan SHIB 0.00002639 USD fiyatlanmakta ve markercapta 15.sırada.
 • Decentraland (MANA): 2022’de yükselmesi beklenen coinler arasında. Geçtiğimiz yılı oldukça sükseli geçiren MANA marketcapta 33.sırada ve 2.19 USD fiyatı ile yatırımcısını bekliyor.
 • Enjin Coin (ENJ): Yabancısı olmadığımız Minecraft oyunuyla adını duyuran ENJ coin 1.58 USD fiyatı ile listeye eklenecek en ucuz coinler arasında.
 • Nexo (NEXO): Kripto dünyasının ilk anında kripto kredi verme özelliğini taşıyan coin 2.38 USD fiyatı ile marketcapte 74.sırada.
 • Ripple (XRP): 2022 yılında çıkışı en çok beklenen en ucuz coin diyebiliriz. Hakkındaki davalardan aklanırsa bu seneyi rekor yükselişle geçireceği konuşulan coin marketcapta 6.sırada.
 • Chiliz (CHZ): Arkasında taraftar topluluğu bulunan coin alınabilir güvenilir ve en ucuz coinlerden. Marketcapta 64.sırada ve 0.2426 USD fiyatlanmakta.
Geleceği Parlak Ucuz Coinler

Geleceği Parlak Ucuz Coinler

Kripto paralar gün geçtikçe insanlar tarafından döviz yatırım aracı olarak görülmeye başlandı. Küçük bütçeli yatırımcılar ellerindeki parayı riske atmamak için ucuz coinlere yönelmekte. Doğru alım hamleleri ile yükseliş trendinde kar bırakacak coinler, borsaya yeni girmiş coinler arasından seçilebilir.

Coinler global alanda artış ve yükselişlerle reaksiyon gösterirler. Yatırılan bütçe küçük, alınan coin düşük adette olsa dahi minimum risk ile alım yapmak önemlidir. Yatırımınıza ekleyeceğiniz coinleri, risklerini bölmek adına, değişik coinlerden seçmek sizi her zaman güvenli alanda tutar. Hızlı yükselişleri ile ileride fırsata dönmesi beklenen, geleceği parlak ucuz coinler sizler için sıraladık.

 • Celo (CELO): Akıllı telefonların bankacılık işlemlerini kripto para ile yapması üzerine tasarlandı. Dünya Bankası, Google, ABD Adalet Bakanlığı, Gates Vakfı ve Harvard Üniversitesi ekiplerinden oluşan kişilerce desteklenen CELO arkasında sağlam bir grup tarafından da finanse edilmektedir. Sıraladığımız kurumlar CELO’nun ne kadar güvenli olduğunun referansıdır. Geçtiğimiz yıl 10 USD’yi gören CELO anlık olarak 3.31 USD olarak fiyatlanmakta ve yeni alım fırsatları doğurmaktadır.
 • PancakeSwap (CAKE): Binance borsası tarafından yatırım almış olan coin. Altyapı olarak BNB akıllı zinciri kullanan coin arkasında dünyanın en büyük borsasının desteğini almış durumda. Bu haliyle geleceği parlak ucuz coinler listesine girmeye hak kazanmış oluyor. 1 yıl önce 44 USD’yi görerek kendi rekorunu kırmış. Bu demek oluyor ki direnç noktası 44 USD’yi denemiş bir coinin tekrar bu rakamları görmesi hayal değil. Anlık olarak 8.22 USD’den alınabilen yatırımlık coinlerden olabilir.
 • Huobi Token (HT): Borsalar kendi tokenlerını çıkarmakta ve yatırımcılarına bu tokenler ile işlem yapmaya teşvik etmektedir. Tıpkı Binance’nin BNB coini gibi Huobi borsası da kendi tokeni olan Huobi tokeni çıkardı. BNB’nin yaşadığı güzel çıkışlar ile yatırımcısına ciddi karlar bırakması göz önünde bulundurulursa, Huobi tokenin da aynı mantıkla yükseliş yaşaması olağan. 9.48 USD’den işlem gören Huobi token, kendi borsasında ki dolaşım yeteneği göz önünde bulundurulduğunda hem yatırım amaçlı hem de trade amaçlı alınabilecek ucuz coinler arasında bulunmakta.
 • Palkadot (DOT): Yazımızın başında coinlere yatırım yaparken sadece ucuz oldukları için değil, coine destek sağlayan diğer nedenlerinde araştırılması gerektiğini belirtmiştik. İnternet dünyasının web 3.0’ı deneyimlediği günümüzde DOT web 3.0 teknolojisi ile gündeme geldi.  İnternete erişim ağının önemli teknolojisini amaç edinen DOT, geleceği parlak ucuz coinler arasında olması muhtemeldir. An itibari ile 18,34 USD’den işlem görmekte olan coin marketcapta 12.sıralarda listelenerek dikkat çekmektedir.
Binance En Ucuz Coinler

Binance En Ucuz Coinler

Dünyanın en büyük kripto para borsası Binance’nin listelediği coinler ilgi ile takip edilmektedir. Binance, seçeceği coinleri titizlikle incelemekte ve belirlediği kriterlere uymayan coinleri borsasına eklememektedir. Dünya üzerinde yeni adımlayan kripto para platformu, bir anda çıkarak dikkatleri çeken ve sonrasında balon gibi patlayan coinlere de şahitlik etti. Binance’nin güvenmediği coinleri listelememesi hem borsanın kendisini hem de yatırımcısını korumak adına aldığı bir önlem. Kripto para piyasasında yatırım yapmak isteyen küçük bütçeli yatırımcılar, kendilerini koruma altında tutmak adına güvenilir bir borsada işlem yapmayı seçmektedir. Binance borsasında yaklaşık 600 coinin alım satım işlemleri yapılmaktadır. Düşük bütçeler ile yatırım yapmayı düşünenler için en güvenilir borsa olan Binace en ucuz coinleri sizin için sıraladık. 

 • Ambrosus (AMB): Endüstri işletmelerinin veri bilgi akışını sağlamaya yönelik oluşturulan teknolojinin coinidir. Binace’de listelenmesine karşın özellikle Türk yatırımcıların pek de dikkatini çekmeyen Binance en ucuz coini 0.01786 USD fiyatlanmaktadır.
 • GoChain (GO): Bitcoin ve Ethereum’dan daha yüksek enerji verimliliği sağladığını iddia eden Binance’de yeni listelenmeye başlayan 0,02457 USD fiyatı ile en ucuz coinlerden.
 • Viberate (VIB): Yaklaşık 4 yıldır borsalarda işlem gören ve çıktığı günden bugüne stabil bir grafik gösteren coindir. Marketcapta 1162. Sırada olup Binance’de 0.02811 USD’den alınabilecek ucuz coinlerdendir.
 • Quantstamp (QSB): Dünya Ekonomik Formu başta olmak üzere kurumsal firmaların blok zincirler güvenliğini sağlamak için oluşturulan teknolojinin coinidir. Binance’de listelenen ve 0,062 USD’den alınabilen ucuz coinlerdendir.
 • Status (SNT): Status mobil ve masaüstü işletim sistemlerinin mesajlaşmasını sağlayan tarayıcıdır. Her hangi bir işlemci üzerinden telefon ve tablete bağlanarak veri transferini sağlayan Ethereum alt yapısını kullanan erişim ağıdır. Binance’de 0.07286 USD’den listelenmektedir.
 • Loom Network (LOOM): Mobil uygulamaların etkileşim ağını sağlamak için üretilmiştir. Mobil uygulamalarının ihtiyaç duyduğu daha basit işlemlerin en az maliyetle yapılabilmesini sağlar. Ethereum alt yapısını kullanan LOOM Binance’de listelenen en ucuz coinler arasındadır. An itibari ile 0,08796 USD’den işlem görmektedir.
 • Wabı (WABI): Marka ve tüketicilerin bilgi transferini sağlayan perakende sektörü için oluşturulan teknolojinin coinidir. Tüketici alışkanlıklarının araştırılarak bu bilgilerin markaların veri havuzuna eklenmesine ve markaların arge çalışmalarını yapmasına zemin sağlamaktadır. Binance’de listelenen WABI coin 0,1126 USD’den işlem görmektedir.

Geleceğin Ucuz Coinleri

Doğru alım satım kaynakları ile kripto paralar yatırım getirisi yüksek emtialar olarak değerlendirilebilir. Bitcoin bir dilim pizza alabilecek değerden şu anda standart gelir sahibinin ulaşamayacağı değerlere geldi. Bu durum düşünüldüğünde, Bitcoin trenini kaçırmış pek çok yatırımcı geleceğin ucuz coinlerini araştırmakta. Bitcoin almakta yeteri bütçeye sahip olmayanların yönleneceği diğer alternatif coinler piyasanın %60’ını oluşturmakta. Borsalarda listelenmekte olan 10 bin civarı alt coin bulunmakta ve aralarında geleceği parlak olan coinlerde bulunmaktadır.

Bitcoin kadar geniş bir yatırımcı havuzuna sahip alt coinler geleneksel döviz cinsleri kadar talep görmektedir. Geçmişte yaşanan grafik değerleri ile gelecekteki gelişim öngörüleri düşünülen alt coinlerin kazanç sağlayabileceği varsayılır. Doğru analiz ve piyasanın verdiği tepkilerin doğru okunması ile ucuz coinlerde gelecekte kazanç sağlamaya kapı açabilir. Marketcapa girmiş henüz keşfedilmemiş olan geleceğin ucuz coinlerini sizler için araştırdık.

 • ESG (ESG): Borsalarda yeni listelenmeye başlayan ESG için piyasa verileri çok yeni ve yeterli değildir. Finansal operasyonlar için kurgulanan ESG marketcap ta 3625.sırada ve 1.12 USD’den listelenmektedir.
 • PayzPayments (PAY):  BNB altyapısını kullanan ve büyük borsalarda yeni listelenen PAY 0.08249 USD ile işlem görmekte. Binance’nin alt yapısı BNB’yi kullanması ve Binance’de listelendiği düşünülürse gelecekte kazandıracak coinler arasında durmaktadır.
 • Viral (VIRAL): Günümüzde herkesin kullandığı sosyal medya hesaplarına etki etmek amaçlarından biri olan teknolojiyi desteklemektedir. TikTok gibi platformlarda viral olup hızlı para kazanan fenomenleri düşündükçe, sosyal medyaya yatırım yapan coin yok gibi. VIRAL bu anlamda piyasanın ilk coini olarak geleceğin ucuz coinleri arasında değerlendirilmesi muhtemel coindir. Sadece Uniswap borsasında işlem gören coin 0,0001319 USD ile işlem gören ve piyasaya yeni giren coindir.
 • MuesliSwap (MYIELD): Cardano ana ağını kullanarak likidite sağlamaktadır. V2 akıllı sözleşmelerin güvenli bir protokol oluşturma planına göre üretilmiştir. 2022 Nisan ayında yeni hisseleri piyasaya arz edilecek olan MYIELD 0.1389 USD’den işlem görmekte. Cardona ağına yeni teknolojiler getirmekte ve yeni borsalarda listelenmeye başlayan MYIELD geleceğin ucuz coinleri arasında.
 • Huh (HUH): Ethereum blok zinciri ile çalışan NFT’lere yatırım yapan yeni coindir. Piyasada düşüş grafiği sergileyen ve güncellemesi beklenen HUH 0,000005646 USD ile listelenen en ucuz coinlerden. Eğer NFT’lere olan yatırımlarını arttırır ve Metaverse’de daha fazla yer bulabilirse düşükten alınarak bekletilecek geleceğin ucuz coinlerindendir.

Geleceği Olan Coinler 2022 – 1x Yapacak Olan Coinler

Bol Sıfırlı Coinler 2022 – Piyasaya Girecek Altcoin Listesi

Binance Yeni Girecek Coinler 2022 – Sıcak Duyuru

Yeni Çıkan Coinler 2022 – Yükselişe Geçecek Altcoin Listesi

Gelecek Vadeden Altcoinler 2022 – Uzun ve Kısa Vade Coin Listesi

Alper Destici

Kripto Para piyasalarını takip ederek sizi bilgilendiriyorum. İTÜ Finansal Piyasalar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Aradığın burada

Başa dön tuşu