Gelinim Mutfakta Kim Birinci Oldu

Gelinim Mutfakta her hafta birinci olan isimlerin merak konusu olduğu bir yarışma programıdır. Yarışma programı Nursel Ergin tarafından sunuluyor. Ergin’in eğlenceli sunumu ile renklenen Gelinim Mutfakta programı izleyenlerini her gün kimin birinci olduğu ve kimin elendiği konusunda meraklandırıyor.

Gelinim Mutfakta programının güncel kazananlarına ve her gün yenilenen gün birincilerine doğrudan yazımız üzerinden ulaşabilirsiniz. Gelinim Mutfakta programında yarışan her bir gelin ve kaynanana çiftinin amacı yemekleri ile günü birinci olarak bitirmek. Gelinim Mutfakta programı birincileri ve gün sonu ödülleri hakkında daha fazla bilgiye yazımızdan ulaşabilirsiniz.

Gelinim Mutfakta İzleyici Yorumları

Gelinim Mutfakta Bugün Kim 1. Oldu

Gelinim Mutfakta bugün birinci olan kaynana ve gelin çiftine yazımızdan her gün için güncel olarak ulaşabilirsiniz. Her günün birincisi olan gelin ve kaynana çifti çeyrek ödülü ile günü tamamlıyor. Haftanın sonunda ise hafta finali yapılıyor.

Her Cuma günü yapılan hafta finali ile birlikte yarışmacılardan biri yarışmaya veda etmekte ve yeni bir yarışmacı ertesi hafta programa katılarak yarışma sürdürülmektedir. En iyi yarışmacı kaynana ve gelin çifti ise programda en uzun süre kalmayı başaran çift olmaktadır.

Gelinim Mutfakta Puan Durumu Nedir?

Gelinim Mutfakta puan durumu haftanın geneli boyunca yarışmacıların kaynanalardan aldıkları toplam puanları gösteren tablodur.

Gelinim Mutfakta Puan Durumu Toplam Ne Zaman Belli Olur?

Gelinim Mutfakta puan durumu toplam hafta sonu olan Cuma günü yayınlanan programın sonunda verilen puanlar ile belirlenmektedir.

Gelinim mutfakta kim birinci oldu
Gelinim mutfakta bugün çeyreği kim aldı

Gelinim Mutfakta Bugün Çeyreği Kim Aldı

Gelinim Mutfakta 4 sezondur oynayan bir yarışma programı. Programın güncel olarak 950’dan fazla program sayısı olduğu biliniyor. Hafta içi her gün Kanal D ekranlarında saat 13.00’da başlamaktadır. İlk iki sezonunun sunuculuğunu Fatih Ürek yapmıştı. Güncel sunucusu ise Nursel Ergin’dir.

Gelinim Mutfakta yarışmacılarının günün menüsünü en iyi yapan gelinin aldığı en iyi puanlar ile günün birincisi olabildiğini biliyoruz. Gün birincisi olmanın yanı sıra en çok birinci olan kişi de haftanın kritiğini alarak hafta birincisi olmaktadır.

Gelinim Mutfakta Kim Elendi

Gelinim Mutfakta elenenler kaynanalar tarafından puanlanan gelinler arasında haftanın en düşük kritiğini alan yarışmacı olmaktadır. Hafta içi her gün 13.00’da yeni bölümleri ile ekrana gelen Gelinim Mutfakta programı canlı yayın olarak sunulmaktadır. Hafta sonu ise program yayınlanmıyor.

Yarışmacıların kıyasıya rekabet ettiği yarışmada kaynanalardan en çok puan alan gelin gün birincisi seçiliyor. Haftanın birincisi ise hafta boyunca en çok puanı alan yarışmacı oluyor. Kaynana ve gelinlerin kimi zaman beraber kimi zaman düşman olduğu eğlenceli ve bir o kadar da tahmin edilemeyen bir yarışma.

Siz de Gelinim Mutfakta yarışmasında kimin elendiğini öğrenmek için güncel bilgiler ile doğrudan bölüm sonu elenen yarışmacı adına yazımızda ulaşabilirsiniz.

Esra Erol İzleyici Yorumları

Masterchef İzleyici Yorumları

İsmail Küçükkaya ile Çalar Saat İzleyici Yorumları

Yusuf Saroğlu

Edebiyat ve sosyoloji uzmanlık alanı. 2018 Yılından beri uzman olduğu alanlarda içerik üretiyor. Günümüzde hala pek çok bilgi eksik. Doğru ve güncel bilgiyi vermek için çok çalışıyor. yusuf.saroglu@bedavainternet.com.tr

‎️‍🔥