Google Play Kredi Kartı Kaldırma

Google Play Kredi Kartı Kaldırma hakkında detaylı bilgilendiriyoruz. Google Play Ödeme Yöntemini Kaldırma işte detayları.

Google play kredi kartı kaldırma, durumunda yeni ödeme istenebilmektedir. Öncelikle yapılması gereken google play ‘e girilir. Daha sonra üst tarafında bulunan ödeme yöntemleri tıklanır. Devamında oraya eklediğiniz kredi kartı çıkacaktır. Bu kredi kartını ya da başka bir kartı yan tarafında bulunan kaldır ‘a basıp ve devamında ekrana gelecek olan kaldır’a tekrar basıp google play kredi kartı kaldırma işlemini gerçekleştirmiş olursunuz. Google hizmetlerinden yararlanmaya devam etmek istiyorsanız yerine farklı bir kart eklemek zorunda kalırsınız. Eğer devam etmek istemiyorsanız aboneliğinizi iptal etmeniz sizin için daha iyi olacaktır. Ayrıca google play mağazalarından kaldırılan kredi kartı sonrasında aynı işlemin telefondan da yapılması gerekmektedir.

Turkcell Bedava 10 TL Google Play

Google Play Ödeme Yöntemini Kaldırma

Google play ödeme yöntemini kaldırma, aşamaları aşağıdaki gibidir;

  • Google play hizmeti açılmalı
  • Profil simgesine basılmalı
  • Ödeme yöntemleri seçilmeli
  • Kaldırılmak istenen ödeme yönteminin yanındaki kaldır > kaldır dokunulmalı.

Ayrıca google play mağaza ile alışveriş durumunuz devam edecek ise yeni bir ödeme yöntemi eklemeniz sizin için en uygunu olacaktır.

Google Chrome Güncelleme Nasıl Yapılır 2021

Chrome Kayıtlı Kredi Kartı Silme

Chrome kayıtlı kredi kartı silme, chrome ayarlara giriş yapmak ile başlanır. Ayarlarda bulunan Ödeme yöntemleri tıklanır. Kayıtlı kredi kartı ekranda görünecektir. Silmek için kartın yanında bulunan seçeneğe tıklanması ya da google ödeme yöntemleri linkine basılması gerekmektedir. Silmek istenilen kartın alt tarafında bulunan kaldır ‘a tıklayarak chrome kayıtlı kredi kartınızı silmiş olursunuz.

Play Store Silindi Nasıl Geri Yüklenir

Google Kayıtlı Kartları Görme

Google kayıtlı kartları görme, ödeme seçenekleri ile bu kartlara erişebilirsiniz. Profilinizin üzerine basarak ödeme seçenekleri kısmına tıkladığınızda google kayıtlı kartları görmeniz mümkün olacaktır.

Tiktok Kart Bilgileri Silme

Tiktok kart bilgileri silme işlemini yaparken önce profilinize girmelisiniz. Menü olan kısımdan ödeme yöntemleri ögesini seçmelisiniz. Devamında kart bilgileriniz ile karşı karşıya geleceksiniz. Sayfanın sağ tarafında kaldır seçeneği çıkacak. Sil ögesi ile kayıtlı olan kart bilgilerinizi kaldırmış olacaksınız. Kayıtlı kartlarınız var ise bu adımlar eşliğinde hesabınız da bulunan kart bilgileriniz silinmiş olacaktır.

Bilgisayara Play Store nasıl indirilir?

Ali Saroğlu

Uzun yıllardır Google için içerik üretiyorum. Bu içeriklerin faydalı olması katkıda bulunmak istersen benimle iletişime geçebilirsin.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Aradığın burada

Başa dön tuşu