Bim Krema Fiyatı 2022 – Dost Krema Fiyatları

BİM krema fiyatı hakkında detaylı bilgilendiriyoruz. Dost sıvı krema fiyatı ve BİM sıvı krema fiyatı işte detaylar.

BİM krema fiyatı nedir, zamlandı mı ve benzeri soruların yanıtları sık bir şekilde merak ediliyor. Bu noktada BİM aktüel krema fiyatı market şubelerinde satışa sunulan fiyatlarının sürekli güncellendiğini söylemek yanlış olmayacaktır. Tek bir marka değil farklı markaların krema seçenekleri satılıyor. En güncel fiyatlarına ulaşmak istiyorsanız size yakın olan Bim şubelerini ziyaret edebilirsiniz. Ancak en son Dost markalı krema için satış fiyatı 7,50 TL olarak yansıyordu.

Dost Sıvı Krema Fiyatı

Dost sıvı krema fiyatı herkes tarafından merak ediliyor. Çeşitli yemek ve tatlılara lezzet veren kremalar BİM marketlerde satışa sunuluyor. Ancak en yoğun şekilde satın alınan krema markası Bim marketlerde yer alan Dost markadır. Dost krema fiyatları da sürekli güncelleniyor. En son 200 ml krema fiyatı raflarda 7,5 TL olarak görünüyordu.

  • Yeni fiyatlardan güncellenmiş olabilir.
  • En güncel krema fiyatlarına ulaşmak istiyorsanız size en yakın Bim şubesini ziyaret etmeniz gerekiyor.

Kremalar için farklı gramaj seçenekleri de bulunuyor. İhtiyacınıza hitap eden boyuttaki kremaları satın alabilirsiniz. Bu kremalar için etiket fiyatlarının her an değişebileceğini de göz ardı etmemelisiniz.

Dost Sıvı Krema Fiyatı
Dost Sıvı Krema Fiyatı

BİM Sıvı Krema Fiyatı

BİM sıvı krema fiyatı ne kadar oldu? Bu soru pek çok kişi tarafından merakla araştırılıyor. Özellikle de her üründe fiyatların sıkça zamlandığı bu aylarda yeni ve güncel fiyat detayları merak ediliyor. 2021 yılının başından bu döneme kadar genelde bim krema fiyatları şu seyirde ilerledi;

  • Bim Dost markalı 200 ml krema seçeneği 5,45 TL ile satışa sunuluyordu. Ancak güncellenen fiyatlardan sonra en son 7,5 TL bandından ilerliyordu. Bu fiyatlar şu an da güncellenmiş olabilir.
  • Bim Cafe Cream kahve kreması da 2,95 TL ile satışa sunuluyordu. Yine bu ürün için de ücretler revize edilmiş olabilir.

Dost Krema İçindekiler

Dost krema içindekiler kısmına bakarak içeriğine kolayca ulaşabilirsiniz. Kalori, enerji ve besin değerleri de yine ambalajında yer alıyor. Vegan ürün olup olmadığına da yine ambalajında yer verilen bilgilerden kolayca ulaşabilirsiniz. Genelde süt ağırlıklı bir içeriğe sahiptir.

Kadife Tatlısı Fiyatı

BİM Yumurta Fiyatı

BİM Pizza Fiyatı

BİM Süt Fiyatları

BİM Yağ Fiyatları

BİM Tavuk Fiyatları

Yusuf Saroğlu

Sizin için blog yazıları paylaşıyorum. Soru ve önerilerini aşağıya yazabilirsin.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Aradığın burada

Başa dön tuşu