Bim Krema Fiyatı 2024 (Dost Sıvı Krema)

BİM krema fiyatı 2024 yılında ne kadar, zamlandı mı ve benzeri soruların yanıtları sık bir şekilde merak ediliyor.

Bu noktada BİM aktüel krema fiyatı market şubelerinde satışa sunulan fiyatlarının sürekli güncellendiğini söylemek yanlış olmayacaktır. Tek bir marka değil farklı markaların krema seçenekleri satılıyor. En güncel fiyatlarına ulaşmak istiyorsanız size yakın olan Bim şubelerini ziyaret edebilirsiniz.

Dost Sıvı Krema Fiyatı

Dost sıvı krema fiyatı herkes tarafından merak ediliyor. Çeşitli yemek ve tatlılara lezzet veren kremalar BİM marketlerde satışa sunuluyor. Ancak en yoğun şekilde satın alınan krema markası Bim marketlerde yer alan Dost markadır. Dost krema fiyatları da sürekli güncelleniyor.

Dost 200 ML Krema 15 TL
Cafe Cream10 TL
  • Yeni fiyatlardan güncellenmiş olabilir.
  • En güncel krema fiyatlarına ulaşmak istiyorsanız size en yakın Bim şubesini ziyaret etmeniz gerekiyor.

Kremalar için farklı gramaj seçenekleri de bulunuyor. İhtiyacınıza hitap eden boyuttaki kremaları satın alabilirsiniz. Bu kremalar için etiket fiyatlarının her an değişebileceğini de göz ardı etmemelisiniz.


Daha fazla Bim market içeriği;


BİM Sıvı Krema Fiyatı

Bim krema fiyatı

BİM sıvı krema fiyatı ne kadar oldu? Bu soru pek çok kişi tarafından merakla araştırılıyor. Özellikle de her üründe fiyatların sıkça zamlandığı bu aylarda yeni ve güncel fiyat detayları merak ediliyor. 2021 yılının başından bu döneme kadar genelde bim krema fiyatları şu seyirde ilerledi;

  • Bim Dost markalı 200 ml krema seçeneği 15 TL ile satışa sunuluyordu.
  • Bim Cafe Cream kahve kreması da 10 TL ile satışa sunuluyordu. Yine bu ürün için de ücretler revize edilmiş olabilir.

Dost Krema İçindekiler

Dost krema içindekiler kısmına bakarak içeriğine kolayca ulaşabilirsiniz. Kalori, enerji ve besin değerleri de yine ambalajında yer alıyor. Vegan ürün olup olmadığına da yine ambalajında yer verilen bilgilerden kolayca ulaşabilirsiniz. Genelde süt ağırlıklı bir içeriğe sahiptir.

Yusuf Saroğlu

Edebiyat ve sosyoloji uzmanlık alanı. 2018 Yılından beri uzman olduğu alanlarda içerik üretiyor. Günümüzde hala pek çok bilgi eksik. Doğru ve güncel bilgiyi vermek için çok çalışıyor. yusuf.saroglu@bedavainternet.com.tr

‎️‍🔥