Konya’da Etli Ekmek Fiyatları 2022

Konya’da etli ekmek fiyatları 2022 yılında zam aldı. Konya ilinin sevilen ve meşhur lezzetleri arasında etli ekmek yer alıyor. Hem bölge halkı hem de Konya’ya misafirliğe giden herkes etli ekmek lezzetini severek tüketiyor. Tüm ekmek türlerine zam geldiği gibi Etli ekmeğe de 2022 yılında zam geldi. Daha önceleri Konya ilinde satışa sunulan tek etli ekmek fiyatı 20 TL’yken 2022 yılında zam alarak 22 TL üzerinden satılmaya başladı.

Konya iline has olan etli ekmek standart pide ile benzerlik gösteriyor. Türkiye’nin farklı illerinde de artık satışa sunulmaya başladı. Ancak en lezzetli etli ekmek seçenekleri kendi çıkış yöresi olan Konya’da yer alıyor.  İldeki tüm fırınlarda kolayca taze-günlük etli ekmek seçeneklerini bulabilirsiniz.

Konya Altın Fiyatları

Konya Etli Ekmek Hamur Fiyatı 2022

Konya etli ekmek hamur fiyatı 2022 yılında güncellendi. Etli ekmek denince akla direk Konya ili geliyor. Çünkü etli ekmek lezzeti Konya yöresine ait bir lezzettir. Konya’da tüm fırınlar etli ekmek ya da etli ekmek hamurunu satışa sunuyor. İsteyenler hazır şekilde etli ekmeği satın alabilirken isteyenler ise sadece hamurunu alıp evde pişirebiliyor. Bu noktada güncel etli ekmek hamuru fiyatları 2022 yılında şu şekilde yansıyor;

  • Etli ekmek hamuru 180 gram olarak satılıyor.
  • 2021 yılında 180 gram etli ekmek fiyatı 4 TL civarındayken yapılan son zamdan sonra 2022 yılında 5 TL üzerinden atılıyor.

Etli ekmek bildiğiniz standart pide ile benzerlik gösteriyor. Bu nedenle Konya’da etli ekmeğin hamuru pide hamuru adıyla da satışa sunulabiliyor.

Etli Ekmek Konya Kaç TL?

Etli ekmek Konya yöresine has benzersiz lezzetlerden biridir. 2022 yılında etli ekmek fiyatları zam alarak güncellendi. Etli ekmek hamuru 2022 yılında 180 gram olarak 4 TL’den, tek parça hazır etli ekmek ise 22 TL’den satışa sunuluyor.

Konya’da Ekmek Fiyatları Ne Kadar?

Konya’da 50 gram ekmek 1.5 TL’ye satılıyor. 2022 yılının son 4 ayında ekmeğe tam %80 oranında zam yapıldı. 2021 yılında Konya’da 1,40 TL olan ekmek geçtiğimiz ekim ayında zam alarak 1,75 TL olmuştu. En son yapılan zamdan sonra ise ekmeğin adedi 2.5 TL’ye yükseldi.

Konya Etli Ekmek Fiyatları

Konya Etli Ekmek Fiyatları 2021

Konya etli ekmek fiyatları 2021 yılında ne kadardı sorusu yoğun bir şekilde merak ediliyor. Özellikle de 2022 yılında etli ekmeğe yapılan zamdan sonra herkes eski güncel fiyatını merakla araştırıyor. Etli ekmek Konya yöresine has benzersiz bir lezzettir. Etli ekmek severler ister sadece hamurunu ister hazır pişmiş halini kolayca satın alabilirler. Buna göre 2021 yılında etli ekmek ve etli ekmek hamuru fiyatları şu şekilde yansıyordu;

  • 180 gram etli ekmek 2021 fiyatı 1,80 TL
  • Tek parça etli ekmek 2021 fiyatı 20 TL

2021 yılında etli ekmek ve etli ekmek hamuru fiyatları bu şekilde yansıyordu. Nitekim artık etli ekmek hamuru 4 TL’den tek parça etli ekmek ise 22 TL’den satışa sunuluyor.

Bayram Namazı Olacak Mı

Halk Ekmek Fiyatları

Karkas Et Fiyatları

Market Kurbanlık Fiyatları

Canlı Kurbanlık Kg Fiyatı

Yusuf Saroğlu

Sizin için blog yazıları paylaşıyorum. Soru ve önerilerini aşağıya yazabilirsin.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Aradığın burada

Başa dön tuşu