Pidem fiyatları menü sipariş etmek isteyenler tarafından sıkça araştırmaktadır. Pidem’de ürün fiyatları 69 TL’den başlamaktadır. Pidem ürünlerini seviyor ve restorandan sipariş vermek istiyorsanız güncel fiyat listesini bilmenizde fayda var.

Karışık 2’li198 TL
Patatesli menüm69 TL
Lahmacun menüm79 TL
Kıymalı patatesli menüm109 TL
Tavuklu menüm115 TL
Etsever 2’li238 TL
Su10 TL
Çay10 TL
Soda22 TL
Ayran 285M25 TL
Coca Cola 450 ML29 TL
Coca Cola Zero 450 ML29 TL
Kutu Cappy Karışık 250 ML29 TL
Kutu Cappy Şeftali 250 ML29 TL
Kutu Cappy Vişne 250 ML29 TL
Fanta 450 ML26 TL
Fuse Tea Şeftali 450 ML26 TL
Pidem Menü fiyatları

Çeşitli pide seçenekleri, ek lezzetler ve içecekler ile birlikte menü oluşturmak isterseniz 105 TL’den başlayan fiyatlar ile menü satın alabilirsiniz. Güncel Pidem fiyatları, örnek menü fiyatlandırmaları ve sipariş detaylarına ilişkin merak edilenler için okumaya devam edebilirsiniz. 

Lahmacun59 TL
Lahmacun Menüm79 TL
Kıymalı Patateslim99 TL
Kıymalı Patatesli Menüm109 TL
Tavuklu Pidem105 TL
Tavuklu Menüm115 TL
Barbekü Tavuklum89 TL
Acılı Tavuklum89 TL
Güncel Pidem Fiyatları

Daha fazla ilgili içerik;


Pidem Menü Fiyatları Ne Kadar

Pidem Menü Fiyatları Ne Kadar

Pidem menü fiyatları, 69 TL’den başlamaktadır. Pidem’de doğrudan menü sipariş edemiyorsunuz. Kendi menünüzü listede yer alan ürünlerden seçerek oluşturabilirsiniz.

Güncel Pidem ürünleri ve oluşturabileceğiniz bazı menü önerilerini aşağıda inceleyebilirsiniz. Örneğin Pidem’de oluşturabileceğiniz en uygun menü lahmacun + sudan oluşacaktır. Lahmacun ve su için ödemeniz gereken toplam tutar 59 TL’dir.

Güncel Pidem Fiyatları

Güncel Pidem Fiyatları

Güncel Pidem fiyatları çeşitli pideler, lahmacun ve ek lezzetleri içeren menüler için hazırlanmıştır. Pidem restoranlarından sipariş vermeden önce fiyatları öğrenmek için aşağıda yer alan güncel Pidem fiyatları tablomuzu inceleyebilirsiniz.

SSS

Pidem kıymalı pide ne kadar

Pidem kıymalı pide 109 TL ücretlendirme ile satışa sunulmaktadır. Kıymalı pidenin satış fiyatı gel al fiyatıdır.

Pidem’in sahibi kim

Pidem Türkiye’de 300’den fazla restorandan oluşan bir restoran zinciridir. Pidem restoranlarının sahibi ise HD Holding’dir. HD İskender ve Makarnam gibi farklı restoran zincirlerinin de sahibi HD Holding olarak bilinmektedir.

1 Comment

  1. Lahmacunun lezzetli ve doyurucu olması nedeniyle sık sık tercih edilen bir yemek olduğu söylenebilir. Ayrıca, birçok kişi lahmacuna kendi kişisel dokunuşlarını eklemekten hoşlanarak, üzerine ek malzemeler ekleyerek zenginleştirmektedir.

    Ancak, herkesin damak tadı farklı olduğu için, bazıları lahmacunu çok baharatlı veya lezzetsiz bulabilirler. Ayrıca, hamurun kalitesi ve pişirme yöntemi de lezzet açısından önemlidir.

Leave A Reply