Ödsgm Giriş, Kazanım Testleri – MEB TYT Kazanım Testler

Ödsgm giriş yöntemi ve sınıflara göre kazanım testlerini yazımızda bulabilirsiniz. MEB kazanım testleri hakkında tüm detaylar..

Milli Eğitim Bakanlığı tarafından ölçme, değerlendirme ve sınav hizmetleri platformunu kullanarak kazanım testlerine ulaşabilirsiniz. İlköğretim ve ortaöğretim sınav duyurularını ve haberlerini kolayca görebilirsiniz. Bursluluk sınavlarının başvuru süreçlerini, çalışma sorularını, merkezi sınav soru örnekleri gibi birçok konuya ulaşmak için Ödsgm platformuna giriş yapın. 2022 ve 2023 yılı boyunca her ay için kavram testleri ve kazanım testleri de Ödsgm üzerinden yayınlanır.

Ödsgm.meb Kazanım Testleri

Ödsgm giriş, kazanım testleri - meb tyt kazanım testler

Ödsgm.meb internet sitesi üzerinden sınıflara göre kazanım testleri yayınlanır. Öğrencilerin eğitimlerinde daha iyi olması ve konuları pekiştirmesi için kazanım testlerinin yapılması gerekir. Sınavdan 100 almak istiyorsanız kesinlikle kazanım testlerini her ay çözmeye çalışın. Konu anlatımlarına uygun hazırlanan soruları ve cevaplarını kolayca Ödsgm.meb üzerinden bulabilirsiniz.

Kazanım testleri ortaokul ve lise öğrencileri için hazırlanmıştır. Her derse göre ayrı ayrı hazırlanan kazanım testlerini cihazınıza indirerek çözebilir ya da yazıcı sayesinde yazdırabilirsiniz. Kazanım testlerini sınıflara göre bulmak için yazımızı okumaya devam edebilirsiniz.

Ödsgm 8. Sınıf

Ölçme, değerlendirme ve sınav hizmetlerinin hazırladığı kazanım testlerine kolayca ulaşabilirsiniz. Her ders ve tema için ayrı bir şekilde hazırlanan kazanım testlerini cihazınıza indirebilirsiniz. Her tema için ayrı cevap anahtarları vardır. 8. Sınıf kazanım testlerine ulaşmak için alttaki bağlantılar sayesinde cihazınıza kolayca indirebilirsiniz.

Türkçe

Matematik

Fen Bilimleri

T.C İnkılap Tarihi

Din Kültürü Ve Ahlak Bilgisi

İngilizce

Ödsgm 6. Sınıf

Ödsgm giriş, kazanım testleri - meb tyt kazanım testler

Öğrenciler sınava daha iyi hazırlanmak ve derslerin daha iyi kavranması için MEB tarafından hazırlanan kazanım testlerini yapmaları gerekir. Her tema bittikten sonra kazanım testlerini çözerek konuyu daha iyi pekiştirmeleri gerekir. 6.sınıfa giden öğrenciler Ödsgm platformu üzerinden kazanım testlerini cihazlarınıza alttaki bağlantılar sayesinde indirebilirsiniz.

Türkçe

Matematik

Fen Bilimleri

Sosyal Bilimler

Din Kültürü Ve Ahlak Bilgisi

İngilizce

Ödsgm 9. Sınıf

Milli Eğitim Bakanlığı tarafından liseye yeni başlayan öğrenciler için her konuyu pekiştirmeleri için kazanım testleri hazırlanır. Kazanım testlerinde bulunan sorulara benzer yapıda sorular sürekli karşınıza çıkar. Bu yüzden bu soruların çözümü çok önemlidir. Kazanım testlerini çözmek için alttaki bağlantıları kullanarak cihazınıza PDF dosya formatında indirebilirsiniz.

Türk Dili Ve Edebiyatı

Matematik

Fizik

Kimya

Biyoloji

Tarih

Coğrafya

İngilizce

MEB Kazanım Testleri TYT

Meb kazanım testleri tyt

TYT sınavına hazırlanmak isteyen öğrenciler MEB tarafından hazırlanan kazanım testlerine ulaşmak istiyor. Kazanım testleri Ölçme, Değerlendirme ve Sınav Hizmetleri Genel Müdürlüğünün resmi sayfası üzerinden yayınlanır. TYT sınavına hazırlanmak için ilk olarak Ödsgm tarafından hazırlanan kazanım testlerini cihazınıza indirin.

Türkçe Sözel Yeterlilik

Matematik Sayısal Yeterlilik

Türk Dili Ve Edebiyatı

Matematik

Fizik

Kimya

Biyoloji

Tarih

Coğrafya

Felsefe

Din Kültürü Ve Ahlak Bilgisi

İngilizce

Meb Kazanım Testleri 11.

Liseye giden öğrenciler sınava hazırlanmak için kazanım testlerini çözmeye başlarlar. MEB tarafından hazırlanan kazanım testlerine içeriğimizde bulabilirsiniz. Türk dil ve edebiyatı, matematik, temel düzey matematik, fizik, kimya, biyoloji, tarih, coğrafya gibi eğitim alınan her ders için kazanım testlerine ulaşabilirsiniz.

Türk Dili Ve Edebiyatı

Matematik

Matematik (Temel Düzey)

Fizik

Kimya

Biyoloji

Tarih

Coğrafya

MEB kazanım testleri hakkında sorularınız varsa bizlere yorum kısmına yazarak ulaştırabilirsiniz.

Başak Saroğlu

Başak, Ankara'da Elektrik Elektronik Mühendisi. Ayrıca yeni içerikler yazmayı ve paylaşmayı seviyor. basak.saroglu@bedavainternet.com.tr

‎️‍🔥