Papara kimin ve Papara güvenilir mi, bilgilendiriyoruz. Papara kimin bankası ve Papara sahibi kaçtı mı, birlikte inceleyelim.

Papara kimin, toplamda 5 kişiye aittir. Bu isimler;

  • Ahmed Faruk Karslı
  • Emre Kenci
  • Taylan Özgür Kiraz
  • Cenap Doğdu
  • İlker Diker

Yönetim kurulu başkanı ve şirketin asıl sahibi olan kişi Ahmed Faruk Karslı olmuştur. Papara sahipliğini tek başına Ahmet Faruk Karslı yapmamaktadır. Aynı zamanda İlker Diker de kendisine ortaklık yapmaktadır. Papara 2016 senesinde kurulmuştur.

Ahmed Faruk Karslı kimin oğlu

Ahmed Faruk Karslı kimin oğlu

Ahmed Faruk Karslı kimin oğlu konusu sıklıkla araştırılmaktadır. Konu üzerine Paparanın sahibi Ahmed Faruk Karslı kimin oğlu, bilgilendiriyoruz.

Papara hangi ülkenin

Papara hangi ülkenin sorusunun yanıtı %100 olarak Türkiye merkezli bir elektronik para ve ödeme hizmetleri’dir. Herhangi bir dolandırıcılık veya yolsuzluk işleminden damga yediği söylenemez.

Papara Güvenilir Mi

Papara güvenilir mi, sorusunu pek çok kişi sormaktadır. Papara Kart güvenilirliğini Bankacılık Düzenleme ve Denetleme Kurumu tarafından denetlenmiş ve işlem yapmasına izin verilmiştir. Yani BDDK onayından geçmiştir. Bundan dolayı güvenilirdir. Bu sayede zaten bütün bankalar ile güvenli bir şekilde anlaşma yapabilmiştir.

Ayrıca sistem üzerinde şikayetlerin dile getirilebilmesi için bir alan bulunmaktadır. Sistem üzerinde sağladığı kolaylık sayesinde kart ile alakalı buraya o kadar az şikayet gelmektedir ki yok denecek kadar azdır. Bu da zaten kullanıcıların memnun kalarak kullandığı ve güvendiği bir kart olduğunu anlatmaktadır.


Daha fazla ilgili içerik;


Papara Fetö’nün mü

Papara fetö’nün mü konusu sıklıkla araştırılmaktadır. Papara fetö’nün mü konusuna netlik getirmek gerekirse Paparanın fetö ile herhangi bir bağlantısı bulunmamaktadır.

Papara Hangi Bankaya Ait

Papara hangi bankaya ait, Papara herhangi bir bankaya ait değildir. BDDK onaylı Papara bütün bankalar ile gönderim ve alım yapabiliyor.

Garanti Bankası, İş Bankası, Finansbank, Yapı Kredi, Vakıf Bank, Ziraat Bankası ve Akbank bankalar üzerinde 7/24 olmak üzere birkaç dakika içerisinde gerçekleşmektedir. Papara Card  kullanan kişiler ATM’den, Teknosa ve PTT şubelerinden para yatırıldığında da hesaba para anında yüklenecektir.

Papara Yasal Mı

Papara yasal mı, Bankacılık Düzenleme ve Denetleme Kurumu yani BDDK tarafından onay aldığından ve her türlü işlemine izin verildiği için papara kart yasaldır. Bu izinden kaynaklı herkesin kullandığı bankalar da papara ile iş birliği içerisindedir.

Papara Nedir

Papara nedir, FİnTech alanına yönelip faaliyet göstermekte olan Türkiye merkezli bir elektronik para kuruluşudur papara.  Papara şirketi 2016 senesinin nisan ayında Bankacılık Düzenleme ve Denetleme Kurumu ‘ndan işlemleri için yetkili lisans almıştır. 2016 senesinin ağustos ayında da bu almış olduğu yetkili lisansı ile faaliyetlerine başlamıştır. Kartları ise 2021 senesi  mart 16 tarinden beri BKM Express tarafından desteklenmektedir.

1 Comment

  1. En mantıklı projelerden biri Papara. Kullanıcı sayısı gün geçtikçe artıyor. Adamların aklına nerden geliyor bizim aklımıza neden gelmiyor bilmiyorum valla. Helal olsun.