QR kodsuz Whatsapp çalma yöntemlerini birçok kişi merak etmektedir. Başka birisinin Whatsapp mesajlarına nasıl ulaşabilirsiniz? Merak ediyorsanız o zaman doğru yerdesiniz. Hadi başlayalım.

Whatsapp günümüzde en çok kullanılan sosyal medya platformlarından biri olarak karşımıza çıkmaktadır. Sevgilinizin Whatsapp mesajlarını okumak için ya da çevrenizdeki birinin mesajlarını okumak için birçok farklı yöntem kullanılır. Ancak bu yöntemlerden bazılarının kullanılması tavsiye edilmemektedir. WhatsApp’ına girmek için kullanılan yöntemler şu şekildedir;

  • Casus yazılımlar kişinin telefon numarası sayesinde WhatsApp’ına ulaşmanızı sağlar. Ancak casus yazılımları telefona yüklediğiniz zaman fark edilme şansınız yüksektir. Casus yazılımlar yüksek para istedikleri için kullanılması önerilmez.
  • QR kodu kullanmadan başka birinin WhatsApp’ına sadece sohbeti dışa aktar yöntemini kullanabilirsiniz. Sohbeti dışa aktar seçeneğinden kendi mail adresine tüm konuşulanları gönderebilirsiniz. Burada ise yeni gelen mesajları göremezsiniz.  
Whatsapp çalma uzaktan kodsuz 

Whatsapp Çalma Uzaktan Kodsuz

Mesajlarını görmek istediğiniz kişilerin kolayca WhatsApp’ına erişim sağlayamazsınız. Whatsapp uygulamasını ele geçirmek için kullanabileceğiniz yöntemler şu şekildedir; 

  • QR kodu kullanarak telefondan ya da bilgisayardan kişinin WhatsApp’ına erişim sağlayabilirsiniz. 
  • Kişinin WhatsApp’ına girerek sohbeti dışa aktar seçeneğinden sohbetleri mail hesabınıza aktarabilirsiniz. Bu yöntemle yeni mesajları göremezsiniz.  
  • Kod olmadan başka birinin WhatsApp’ına ulaşmak için casus yazılımları kullanabilirsiniz. 

Uzaktan telefonuna erişiminizin olmadığı bir kişinin WhatsApp’ına ulaşmak için sadece casus yazılımları kullanabilirsiniz. Casus yazılımların güvenirliği bilinmediği ve çoğu casus yazılım çalışmadığı için tavsiye edilmemektedir.  

Uzaktan whatsapp ele geçirme 2022

Uzaktan WhatsApp Ele Geçirme 2022

Başka birinin WhatsApp’ına erişim sağlamanız için ilk olarak telefonuna erişim sağlamanız gerekir. Eğer WhatsApp mesajlarına erişim sağlamak istediğiniz kişinin telefonuna ulaşamıyorsanız Whatsapp mesajlarını ele geçirmeniz oldukça zordur. Bu durumda yapabileceğiniz iki yöntem vardır. Ancak bu yöntemler tavsiye edilmediğini tekrardan belirtmek isteriz.  

  • Casus uygulamalar sayesinde belirli miktar para karşılığında kişinin telefon numarasıyla WhatsApp’ına erişim sağlayabilirsiniz.  
  • Kendi cihazınızda Whatsapp uygulamasını silin ve yeniden Whatsapp uygulamasını yükleyin. Telefon numarası olarak erişim sağlanacak kişinin telefon numarasını yazın. Telefon numarasına gelen kodu karşı taraftan isteyin. Bu kısımda eğer bu yöntemi karşı taraf biliyorsa maalesef başarısızlıkla sonuçlanabilir. 

Yukarıdaki yöntemler başarı sağlayabileceğiniz ve kesin yöntemler değildir. Kesin yöntem için karşı tarafın telefonuna erişim sağlamanız gerekir. Konu hakkında düşünceleriniz ve yönteminiz varsa deneyimlerinizi alt kısımdaki yorum kısmına yazabilirsiniz.  

Whatsapp çevrimiçi Nasıl Kapatılır – Android ve Iphone

GB Whatsapp Apk İndir Son Sürüm 

Whatsapp Web’in Açık Olduğunu Nasıl Anlarız – Hemen Çıkış Yap

/ 5.

Share.

Comments are closed.