Birçok kişi sevgilisinin Whatsapp mesajlarını ulaşmak istemektedir. Sevgilimin Whatsapp mesajlarını nasıl okurum sorusunun kafanızda yer edindiğini biliyoruz. Sevgilinizin WhatsApp konuşmalarını görmek için birçok farklı yöntem ve uygulama kullanılır. Whatsapp profilime kim baktı uygulamasından başka birinin mesajlarını nasıl okuyabileceğinize kadar birçok farklı casus uygulamaları vardır. Ancak uygulamaların birçoğu pahalıdır ve yöntemler işe yaramamaktadır.

Başka bir kişinin WhatsApp’ını okumak istiyorsanız yapmanız gereken en güvenilir yöntem QR kodudur. QR kodunu kullanarak başka birisinin WhatsApp’ına kolayca girebilirsiniz. QR kodu yönteminde bilgisayara gerek yoktur. Kendi telefonunuza Whatsapp Web uygulamasını yükleyerek başkasının WhatsApp’ına kolayca girebilirsiniz. En güvenilir ve en işinize yarayan yöntemlerden biridir. Birinin Whatsapp mesajını okuyabileceğiniz bu yöntemi nasıl kullanabilirsiniz? Hadi gelin birlikte bakalım.  

Telefondan Başka Birinin Whatsapp’ına Girmek Ücretsiz

Telefondan Başka Birinin Whatsapp'ına Girmek Ücretsiz 

Telefonunuzdan sevdiğiniz ya da değer verdiğiniz birinin Whatsapp mesajlarını takip etmek istiyorsanız kesinlikle bu yöntemi deneyin. Bu yöntemle birlikte telefonunuzdan birinin Whatsapp’ına ücret ödemeden girebilirsiniz.  

 • İlk olarak telefonunuza Whatsapp Web uygulamasını yüklemeniz gerekir. Resmi Whatsapp Web uygulaması sadece bilgisayar için geçerli olduğu için yan uygulamasını telefonunuza indiriniz. 
 • Whatsapp Web’i telefonunuza indirdikten sonra mesajlarına erişmek istediğiniz kişinin telefonunu alın. 
 • Daha sonra erişmek istediğiniz kişinin WhatsApp’ını açın sol kısımda yer alan üç noktaya tıklayın. 
 • Karşınıza gelen seçeneklerden Bağlı Cihazlar seçeneğine tıklayınız. 
Telefondan Sevgilimin Whatsapp'ına Nasıl Girerim
 • Ardından Cihazı Bağla seçeneğine tıklayarak telefonunuza yüklediğiniz Whatsapp Web’de karşınıza gelen QR kodunu taratın. 
Telefondan Sevgilimin Whatsapp'ına Nasıl Girerim
 • İşte bu yöntemle telefondan ücret ödemeden karşıdaki kişinin mesajlarını görebilirsiniz. 

Anlık olarak mesajlarını okuyabilir ve çıkış yapılmadığı sürece ne kadar uzağa gidilirse gidilsin mesajlar okunabilir. Ancak karşıdaki kişi Whatsapp Web’in açık olduğunu Bağlı Cihazlar seçeneğinden WhatsApp’ının açık olduğu görebilir. Bu kısma dikkat etmenizi öneririz.   

Başkasının Whatsapp Mesajlarını Okuma Kodsuz 

Başkasının Whatsapp Mesajlarını Okuma Kodsuz

Başkasının Whatsapp mesajlarını okumanız için en sağlıklı yöntem QR kodu ile yapılır. QR kodu olmadan başkasının mesajlarını okumanız için bazı uygulamalar vardır. Ancak bu uygulamalar sizlerden ücret ister. İstenilen ücretler uygun fiyatlı olmadığı ve uygulamalar güvenli olmadığı için kullanmanızı tavsiye etmiyoruz. QR kodu olmadan mesajları okuyabileceğiniz bir diğer yöntem ise şu şekildedir; 

 • İlk olarak okumak istediğiniz kişinin telefonunu alın. 
 • Ardından WhatsApp uygulamasını açın. 
 • Daha sonra üç nokta simgesine tıklayarak Ayarlar seçeneğine gidin. 
Telefondan Sevgilimin Whatsapp'ına Nasıl Girerim
 • Ardından Sohbetler seçeneğini bulun ve tıklayın. 
Telefondan Sevgilimin Whatsapp'ına Nasıl Girerim
 • Sohbet Geçmişi seçeneğine tıklayarak Sohbeti Aktar seçeneğini seçin. 
Telefondan Sevgilimin Whatsapp'ına Nasıl Girerim
 • Sonra tüm sohbetleri seçerek konuştuğu kişileri seçin. 
 • Ardından mail hesabınıza tıklayarak sohbeti kendi mailinize gönderin. 
Telefondan Sevgilimin Whatsapp'ına Nasıl Girerim

 Bu yöntem sayesinde karşı tarafın mesajlarını okuyabilirsiniz. Ancak bu yöntemde yeni gelen mesajları göremezsiniz. Bu yöntem dışında Google Drive yöntemi de işe yaramaz. En işe yarar yöntemlerden biri sohbeti dışarı aktarma ya da QR kodunu kullanmaktır.  

Başkasının WhatsApp Mesajlarını Okuma Programı İndir Ücretsiz 

WhatsApp Mesajlarını Okuma Ücretsiz

WhatsApp mesajlarını okumanız için birçok uygulama ve program kullanılmaktadır. Ancak bu uygulamaların hepsi ücretlidir. Uygulamalar mesajlarına erişmek istediğiniz kişinin telefon numarasını girerek WhatsApp’ına ulaşabileceğinizi söylese de bu konuda sıkıntı yaşayan birçok kişi vardır. Bu yüzden internette bulunan başkasının WhatsApp mesajlarını okuyacağınız casus uygulamalarını indirmemenizi tavsiye ediyoruz. Ayrıca başkasının mesajlarını okumak özel hakları ihlal ettiği için 1 yıldan 3 yıla kadar hapis cezası olduğunu da bilmeniz gerekir. Aklınıza takılan sorular için alt kısımda yer alan yorumlar seçeneğinden bizlere sorularınızı iletebilirsiniz.

Sadece telefon numarasıyla WhatsApp takip mümkün mü?

Evet, sadece telefon numarasıyla WhatsApp takip mümkündür. Bunu yapmak için, bir üçüncü taraf uygulaması kullanabilirsiniz. Bu uygulamalar, WhatsApp kullanıcılarının konumlarını, çevrimiçi durumlarını ve diğer bilgilerini takip etmenize olanak tanır. Ancak, bu uygulamaların tümü yasal değildir ve gizliliğinizi ihlal edebilir.

WhatsApp’a uzaktan erişim mümkün mü?

Evet, WhatsApp’a uzaktan erişim mümkündür. Bunu yapmak için, bir üçüncü taraf uygulaması kullanabilirsiniz. Bu uygulamalar, WhatsApp mesajlarını okumanıza, kişileri ve grupları yönetmenize ve diğer işlemleri gerçekleştirmenize olanak tanır. Ancak, bu uygulamaların tümü yasal değildir ve gizliliğinizi ihlal edebilir.

Size Ait Bir Hesap (Whatsapp) Yeni Bir Cihazda Kaydediliyor

Çift Hatlı Telefonda İki Whatsapp

Whatsapp Hesap Bilgilerini Talep Etme Ne İşe Yarar

Leave A Reply