Rüyada mastürbasyon yapmak ne anlama gelir, neye delalet eder gibi sorular sıklıkla merak ediliyor. Mastürbasyon yaptığını rüyada görmek, zorluk çekmeden refaha ermeye, ciddi oranda para kazanmaya delalet eder.

Bunun yanı sıra uzun zamandır sıkıntı veren bir durumdan tamamen kurtulacağınıza yorumlanır. Ayrıca bu rüyanın anlamı kadın ve erkek için de temelde farklı şekilde yorumlarını;

 • Rüyada kadınının mastürbasyon yaptığını görmesi: Rüyada bir kadın mastürbasyon yaptığını ancak bir türlü boşalmadığını görürse önünde beklenmedik sıkıntılar olduğuna yorumlanır. Ancak mastürbasyon neticesinde rahatça boşaldığını görüyorsa, üzerindeki tüm yüklerden kurtulacağını ifade eder.
 • Rüyada erkeğin mastürbasyon yaptığını görmesi: Rüyada erkeğin mastürbasyon yaparak boşalması bolluk ve bereket anlamı taşır. Rüya sahibi için beklenmedik yerlerden gelecek rızıkları ifade eder.

Genel olarak rüyada mastürbasyon yapmanın olumlu anlamlar içerdiğini söylemek mümkündür.

Rüyada Mastürbasyon Yaptığını Görmek

Rüyada mastürbasyon yaptığını görmek

Rüyada mastürbasyon yaptığını görmek rüya sahibinin aklını ve kalbini kurcalayan önemli sorunlarla boğuştuğunu ifade eder. Ancak kısa vade içerisinde bu sıkıntılarından tamamen kurtularak refaha ereceğinin haberini verir. Diğer yorumları ise şöyledir;

 • Mastürbasyon yaptığını gören rüya sahibi hastalık ile imtihan edilebilir,
 • Mastürbasyon sonucunda boşalamadığını görmek ciddi sorunlarla boğuşacağına,
 • Hızlı ve çok fazla haz aldığını görmek tüm sorun, sıkıntı maddi manevi her şey için beklenmedik olumlu gelişmelere yaşayacağına yorulur.

Bunların yanı sıra rüya sahibinin iş ve kariyer noktasında büyük ölçüde gelişim göstereceğini de haber veren bir rüyadır.

Rüyada Birine Mastürbasyon Yapmak

Rüyada birine mastürbasyon yapmak

Rüyada birine mastürbasyon yapmak, başkasına mastürbasyon yaptığını görmek bir yakınınızdan alacağınız beklenmedik yardıma yorulur. Ayrıca yakın çevrenize sizden faydalanmaya çalışan, maddi manevi sizin çökmenizi isteyen ancak güçsüz bir düşmana da alamettir.

Rüyada mastürbasyon sonrası gusletmek?

Rüyada mastürbasyon yaptıktan sonra gusül abdesti aldığını görenler büyük refaha erişecektir. Gusül etmek aynı zamanda hidayete, günahlardan vazgeçip dine yönelmeye de alamettir.

İstimna etmek günah mı?

İstimna etmek günah mı? kişinin eliyle kendini cinsel doyuma ulaştırma halidir. İslam dininde kişinin eliyle kendini rahatlatması en büyük günahlar arasında yer alıyor. Hatta eliyle nikahlananların cehennem azabına maruz bırakılacağı da ayetlerle sabittir.

Cinsellikte 88 Ne Demek? – Public Yapmak Ne Demek

Oruçluyken Mast Yapmak Caiz Mi

/ 5.

Share.

1 Comment

 1. Rüyada mastürbasyon yapmak, yaygın bir rüyadır. Bu rüya, genellikle cinsellik, arzu ve tatmin ile ilgilidir. Rüyanın anlamı, rüyayı gören kişinin bireysel deneyimlerine ve bakış açısına bağlı olarak değişebilir.

  Rüyada mastürbasyon yapmak, aşağıdakileri temsil edebilir:

  – Cinsel arzu ve ihtiyaçlar: Rüya, rüya sahibinin cinsel arzularını ve ihtiyaçlarını ifade ediyor olabilir.
  – Kendinden memnuniyet: Rüya, rüya sahibinin kendi bedeninden ve cinselliğinden memnun olduğunu gösteriyor olabilir.
  – Kontrol ve güç: Rüya, rüya sahibinin kendi bedeni ve cinselliği üzerinde kontrol ve güç sahibi olduğunu gösteriyor olabilir.
  – Stres ve gerginlik: Rüya, rüya sahibinin stres ve gerginlik yaşadığını gösteriyor olabilir.
  – Suçluluk veya utanç: Rüya, rüya sahibinin cinselliği hakkında suçluluk veya utanç duyduğunu gösteriyor olabilir.