Sil Süpür Nasıl Yapılır 2023 – Sil Süpür Çıkartma Yöntemleri

Sil Süpür Nasıl Yapılır 2023 güncel bilgiler. Sil Süpür SMS ile nasıl yapılır ve Türk Telekom Sil Süpür çıkmıyor ne yapmanız gerektiğini bilmiyorsanız doğru adrestesiniz.

Sil süpür nasıl yapılır 2023 konusunda Türk Telekom müşterilerine yine birçok avantaj sağlıyor. Özel hediye uygulaması olan sil süpür müşterilerin her hafta katılabileceği bir uygulama. Her haftaya özel farklı hediye kazanma şansınız var. Kazanabileceğiniz hediyeler şu şekilde:

  • Bedava internet
  • Bedava konuşma dakikası ve SMS hakkı
  • Muud uygulaması için premium üye olma

Hediyeleri kazanmaya başlamak için Türk Telekom’un uygulamasına giriş yapmanız yeterli.

Sil süpür nasıl yapılır 2023 - sil süpür çıkartma yöntemleri
Türk telekom sil süpür çıkmıyor

Türk Telekom Sil Süpür Çıkmıyor

Türk Telekom’un kendi müşterilerine özel olarak uyguladığı hediye verme yöntemi olan sil süpür kampanyasına her hafta katılım sağlayabilirsiniz. Türk Telekom sil süpür çıkmıyor gibi bir sorunla karşılaşıyorsanız belki 1 haftalık süre dolmamış olabilir ya da sistemden kaynaklı bir hata olabilir.

Uygulamadan çıkış yaparak tekrar giriş yapmayı deneyebilir ya da bir süre bekleyebilirsiniz. Herkesin katılabileceği kampanyalara önceden bir kayıt oluşturmanız gerekmez. Hafta bittiğinde tekrar katılım sağlayabilirsiniz.

Hafta boyunca katılım sağlayabilirsiniz ve hediyeler sürekli güncellenir. Hediye güncellemeleri Çarşamba ve Cuma günleri yapılır. Katılım için herhangi bir şart yoktur.

Türk telekom sil süpür nasıl yapılır

Türk Telekom Sil Süpür Nasıl Yapılır

Türk Telekom müşterilerine özel hediye kampanyaları ile birçok fırsatlar sunuyor. Bu fırsatların en avantajlısı sil süpür adını verdikleri uygulama. Türk Telekom sil süpür nasıl yapılır derseniz öncelikle uygulamayı telefonunuza indirmeniz gerekir.

  • Türk Telekom online işlemler uygulamasına giriş yapın
  • Size özel kampanyalar bölümüne girin
  • Sil Süpür ekranını açıp, ekranı parmağınızla silin.

Hediyenizi öğrenmek için sislenmiş bir hale gelen ekranı parmağınızla temizleyin ve hediyenizin ne olduğunu görün. Otomatik olarak telefon numaranıza hediyeniz yüklenir.

Sil süpür nasıl yapılır 2023 - sil süpür çıkartma yöntemleri
Türk telekom sil süpür hangi gün

Türk Telekom Sil Süpür Hangi Gün

Türk Telekom sil süpür hangi gün konusu için en önemli günler Çarşamba ve Cuma günüdür. Bu günlerde hediyeler güncellenir ve farklı hediyeler kazanma şansı elde edebilirsiniz.

Hediye uygulaması her hafta yenilenir bu sebeple hediye kazandıktan sonra yenilenmesi için 1 hafta beklemek zorundasınız. Herhangi bir şart aranmadan Türk Telekom üyesi olan her kişi hediye çekilişine katılabilir.

Türk Telekom sil süpür nereden girilir?

Türk Telekom uygulamasını telefonunuza ücretsiz bir şekilde içeriğimizden indirin ve hesaba şifre oluşturarak giriş yapın. Açılan ekranda sağ üst köşede bulunan hediye paketine tıklayın ve açılan ekranda “Size Özel Kampanyalar” sekmesini açın “Sil Süpür” sekmesine tıklayın ve hediye haklarını almaya başlayın.

Sil süpür çıkmıyor ne yapmalıyım?

Bazı tekniksel arızalardan dolayı bazı kullanıcılara “Sil Süpür” hediyeleri çıkmamaktadır. Bunu çözümü ise çok basit olup aşağıda anlatılmaktadır.
– Evet yaz 5008’e kısa mesaj gönderin.

Cepten Sınırsız İnternet Türk Telekom

Türk Telekom Paket İptali Nasıl Yapılır?

Yusuf Saroğlu

Edebiyat ve sosyoloji uzmanlık alanı. 2018 Yılından beri uzman olduğu alanlarda içerik üretiyor. Günümüzde hala pek çok bilgi eksik. Doğru ve güncel bilgiyi vermek için çok çalışıyor. yusuf.saroglu@bedavainternet.com.tr

‎️‍🔥