Sil Süpür Nasıl Yapılır 2022

Sil Süpür Nasıl Yapılır ve Türk Telekom Sil Süpür Çıkmıyor sorununa çözüm detayları. Türk Telekom Sil Süpür Nasıl Yapılır işte detayları.

Sil süpür nasıl yapılır 2022 konusunda Türk Telekom müşterilerine yine birçok avantaj sağlıyor. Özel hediye uygulaması olan sil süpür müşterilerin her hafta katılabileceği bir uygulama. Her haftaya özel farklı hediye kazanma şansınız var. Kazanabileceğiniz hediyeler şu şekilde:

  • Bedava internet
  • Bedava konuşma dakikası ve SMS hakkı
  • Muud uygulaması için premium üye olma

Hediyeleri kazanmaya başlamak için Türk Telekom’un uygulamasına giriş yapmanız yeterli.

Selfy Sil Süpür Bedava İnternet

Türk Telekom Sil Süpür Çıkmıyor

Türk Telekom’un kendi müşterilerine özel olarak uyguladığı hediye verme yöntemi olan sil süpür kampanyasına her hafta katılım sağlayabilirsiniz. Türk Telekom sil süpür çıkmıyor gibi bir sorunla karşılaşıyorsanız belki 1 haftalık süre dolmamış olabilir ya da sistemden kaynaklı bir hata olabilir.

Uygulamadan çıkış yaparak tekrar giriş yapmayı deneyebilir ya da bir süre bekleyebilirsiniz. Herkesin katılabileceği kampanyalara önceden bir kayıt oluşturmanız gerekmez. Hafta bittiğinde tekrar katılım sağlayabilirsiniz.

Hafta boyunca katılım sağlayabilirsiniz ve hediyeler sürekli güncellenir. Hediye güncellemeleri Çarşamba ve Cuma günleri yapılır. Katılım için herhangi bir şart yoktur.

Türk Telekom Sil Süpür Çıkmıyor

Türk Telekom Sil Süpür Nasıl Yapılır

Türk Telekom Sil Süpür Nasıl Yapılır

Türk Telekom müşterilerine özel hediye kampanyaları ile birçok fırsatlar sunuyor. Bu fırsatların en avantajlısı sil süpür adını verdikleri uygulama. Türk Telekom sil süpür nasıl yapılır derseniz öncelikle uygulamayı telefonunuza indirmeniz gerekir.

  • Türk Telekom online işlemler uygulamasına giriş yapın
  • Size özel kampanyalar bölümüne girin
  • Sil Süpür ekranını açıp, ekranı parmağınızla silin.

Hediyenizi öğrenmek için sislenmiş bir hale gelen ekranı parmağınızla temizleyin ve hediyenizin ne olduğunu görün. Otomatik olarak telefon numaranıza hediyeniz yüklenir.

Sil Süpür indir

Türk Telekom Sil Süpür Hangi Gün

Türk Telekom sil süpür hangi gün konusu için en önemli günler Çarşamba ve Cuma günüdür. Bu günlerde hediyeler güncellenir ve farklı hediyeler kazanma şansı elde edebilirsiniz.

Hediye uygulaması her hafta yenilenir bu sebeple hediye kazandıktan sonra yenilenmesi için 1 hafta beklemek zorundasınız. Herhangi bir şart aranmadan Türk Telekom üyesi olan her kişi hediye çekilişine katılabilir.

Türk Telekom internet Paketleri

Türk Telekom bedava internet

googlehaberler