The Silent Sea Konusu ve Oyuncuları

The Silent Sea konusu ve oyuncuları hakkında detaylı bilgilendiriyoruz. The Silent Sea dizisi konusu ve The Silent Sea oyuncuları işte detaylar.

The Silent Sea konusu ve oyuncuları ile Netflix dünyasında ses getiren uzay, bilimkurgu temalı dizilerden biridir. Güney Kore yapımı olan The Silent Sea dizisi her bölümü 50 dakikadan oluşan 8 bölümlük bir dizidir. Dizi boyunca bilim kurgu izleri, gerilim ve gizemlerle dolu anlar yaşanıyor. Dizi Netflix platformunda 24 Aralık 2021 tarihinde yayınlanmaya başlamış ve tüm bölümleri tamamlanmıştır.

Netflix Aylık Ne Kadar

The Silent Sea Dizisi Konusu

The Silent Sea dizisi konusu itibari ile su arayışını temel almaktadır. Dünya’da su yok denecek kadar azalmış ve insanlar günden güne su yokluğu nedeni ile hayatını kaybetmektedir. Suyun eşitsiz dağılımı ile birlikte suya ulaşmak için olası her yol değer kazanmaya başlamıştır.

Dizinin konusu Uzay’da su araştırmalarına temel olan Ay’daki bir araştırma üssüne yapılan 24 saatlik bir görevdir. Görev artık kullanılmayan bir uzay üssünden örnek alarak geri dönmektir.

Görev ve görevin tehlikesi hakkında hiçbir şey bilmeyen ekibin tek amacı suya daha kolay ulaşmak için zorlu bir görevi tamamlamaktır. Ancak işler ay üssüne vardıklarında sandıkları gibi olmayacaktır.

Yaşam, ölüm ve gizemlerle dolu bir bilimsel keşif sürecinin izleyici ile buluştuğu The Silent Sea dizisi aynı zamanda insan hırslarına ve zayıflıklarına da yakından yer veren bir dizi.

The Silent Sea Oyuncuları

The Silent Sea oyuncuları ile oldukça yetkin bir kadroyla izleyici karşısına çıkıyor. Dizi Choi Hang- Yong tarafından kalema alınan The Sea of Tranquility adlı yapımdan uyarlanmıştır. Dizinin yönetmen koltuğunda ise yapım sahibi olan Choi Hang- Yong oturmaktadır. Senaryo ise Park Eun- Kyo tarafından yazılmıştır.

The Silent Sea dizisi oyuncuları;

  • Bae Doo Na (Song ji An)
  • Gong Yoo (Han Jun Jae)
  • Lee Joon (Ryu Tae Suk)
  • Kim Sun Young (Hong Ga Young)
  • Heo Sung Tae (Kim Jae-Sun)
  • Lee Moo Saeng (Gong Soo- Hyuk)

The Silent Sea Fragman

The Silent Sea fragmanı ile Netflix platformunda ilk çıktığından bu yana oldukça ilgi gören bir dizidir. Dizinin aynı zamanda ilk Kore bilim kurgu dizisi olduğunu da göz önünde bulundurursak büyük bir başarıya imza attığını söylemek mümkün.

Bir grup bilim insanı ve askerin kendi hırsları ve sırlarının yanı sıra aslında hiç bilmedikleri bir görev olan Dünya’yı kurtarma görevine soyunuyor. Görev sırasında gerçekleştirdikleri yaşam mücadelesi ile tek solukta izlenebilecek bir yapım.

Ozark 4. Sezon 2. Kısım Ne Zaman

Netflix Uysallar 1. Sezon Ne Zaman

Netflix Pieces Of Her 2. Sezon Ne Zaman

Stranger Things 4. Sezon Ne Zaman

Netflix Taboo 2. Sezon Ne Zaman

Yusuf Saroğlu

Edebiyat ve sosyoloji uzmanlık alanı. 2018 Yılından beri uzman olduğu alanlarda içerik üretiyor. Günümüzde hala pek çok bilgi eksik. Doğru ve güncel bilgiyi vermek için çok çalışıyor. yusuf.saroglu@bedavainternet.com.tr

‎️‍🔥